طراحی انبار

طراحی انبار طراحی ویلا بودجه تنگ برای این پروژه امکان توسعه برنامه فضایی را شامل نمی شود طراحی ویلا مدرن که شامل دو اتاق خواب باشد زیرا ابعاد زیادی که از ابتدا پیشنهاد شده است. در عوض ، تصمیم گرفت تا یک پروژه نوسازی یکپارچه را بازسازی کند که فضا را (تا کنون به صورت تجاری مورد استفاده قرار می گرفت) مجدداً در یک نوع “انبار” تنظیم کند.

املاک اصلی حداقل در طول تاریخ خود دستخوش دو تحول مهم شده بود دانلود پلان رمپ (بی نظمی بودن لوط نتیجه ای از تقسیم فضای اصلی بود که در طی فرآیند فروش اولیه متاثر شد).

طراحی انبار
طراحی انبار

تقسیمات داخلی به منظور باقی ماندن فقط دیوارهای سنگی اصلی برداشته شد. طراحی ویلا ایرانی یک سالن درست قبل از پاسیوی تازه ساخته شده؛ و روی نما ، دو سازه به عنوان یک گاراژ اضافه شده است. در این فضاست که تقسیم ملک و بازسازی قبلی بیشترین ویژگی های اصلی ساخت را تار کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفته شد برای ایجاد یک نمای جدید با یک راه حل معاصر که در این خانه وجود ندارد ، اما در دیگران در همان محله شهر قابل مشاهده بود: نما هایی با دو بافت.

طراحی انبار
طراحی انبار

به منظور باز و متحد کردن سالن ها ، دیوارهای داخلی برش خورده و به ستون های قابل مشاهده و پرتوهای تبدیل شده اند. عناصر سازه ای که به طرح هایی منتقل شده اند که فضاها را در یک مجموعه دیافراگنی تعریف می کنند.

طراحی انبار
طراحی انبار

ضوابط پارکینگ طول سقف باقیمانده کف انفجار محلی برای ستون فقرات کل پروژه فراهم می کند: یک فضای داخلی پاسیو که به سالن های یک سازمان “c” اجازه می دهد و تمام فضاها را تهویه می کنند. علاوه بر این ، فضای گذرا و فضای سبز بین اتاق خواب و حمام نور و هوا را فراهم می کند و به درک مجموعه کمک می کند.

ارتباط با نور طبیعی با وجود چراغهای تابناک طولانی در راهرو و حمام تقویت می شود. به اعتقاد ما ، فضاهایی که بدون تاریک شدن ، باید نور طبیعی را در خود جای دهد.

آشپزخانه پیوند وحدت داخلی و خارجی با تراس ، باغ ، استخر و باغ جدید است. در قسمت آخر ملک ، در مقابل قرعه کشی ، حمام ها برای استخر / میهمانان و یک منطقه خدماتی با ماشین ها پیدا می شود.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی غرفه های نمایشگاهی

طراحی داخلی منزل کلاسیک

بازسازی ساختمان از صفر تا صد

ال اس اف ارزان

هزینه ساخت ساختمان بتنی

رضا امیریمشاهده نوشته ها

Avatar for رضا امیری

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام همیشه قصد داشتم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن ، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم، به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!