طراحی انبار | استاندارد طراحی انبار | طراحی انبار کارخانه

طراحی انبار

طراحی انبار


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

فهرست مطالب

طراحی انبار

طراحی انبار طراحی ویلا بودجه تنگ برای این پروژه امکان توسعه برنامه فضایی را شامل نمی شود طراحی ویلا مدرن که شامل دو اتاق خواب باشد زیرا ابعاد زیادی که از ابتدا پیشنهاد شده است. در عوض ، تصمیم گرفت تا یک پروژه نوسازی یکپارچه را بازسازی کند که فضا را (تا کنون به صورت تجاری مورد استفاده قرار می گرفت) مجدداً در یک نوع “انبار” تنظیم کند.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

املاک اصلی حداقل در طول تاریخ خود دستخوش دو تحول مهم شده بود دانلود پلان رمپ (بی نظمی بودن لوط نتیجه ای از تقسیم فضای اصلی بود که در طی فرآیند فروش اولیه متاثر شد).

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

طراحی انبار

طراحی انبار

تقسیمات داخلی به منظور باقی ماندن فقط دیوارهای سنگی اصلی برداشته شد. طراحی ویلا ایرانی یک سالن درست قبل از پاسیوی تازه ساخته شده؛ و روی نما ، دو سازه به عنوان یک گاراژ اضافه شده است. در این فضاست که تقسیم ملک و بازسازی قبلی بیشترین ویژگی های اصلی ساخت را تار کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفته شد برای ایجاد یک نمای جدید با یک راه حل معاصر که در این خانه وجود ندارد ، اما در دیگران در همان محله شهر قابل مشاهده بود: نما هایی با دو بافت.

ads 3

ads 3

طراحی انبار

طراحی انبار

به منظور باز و متحد کردن سالن ها ، دیوارهای داخلی برش خورده و به ستون های قابل مشاهده و پرتوهای تبدیل شده اند. عناصر سازه ای که به طرح هایی منتقل شده اند که فضاها را در یک مجموعه دیافراگنی تعریف می کنند.

lsf min
طراحی انبار

طراحی انبار

ضوابط پارکینگ طول سقف باقیمانده کف انفجار محلی برای ستون فقرات کل پروژه فراهم می کند: یک فضای داخلی پاسیو که به سالن های یک سازمان “c” اجازه می دهد و تمام فضاها را تهویه می کنند. علاوه بر این ، فضای گذرا و فضای سبز بین اتاق خواب و حمام نور و هوا را فراهم می کند و به درک مجموعه کمک می کند.

تبلیغات

تبلیغات

ارتباط با نور طبیعی با وجود چراغهای تابناک طولانی در راهرو و حمام تقویت می شود. به اعتقاد ما ، فضاهایی که بدون تاریک شدن ، باید نور طبیعی را در خود جای دهد.

استخر min

آشپزخانه پیوند وحدت داخلی و خارجی با تراس ، باغ ، استخر و باغ جدید است. در قسمت آخر ملک ، در مقابل قرعه کشی ، حمام ها برای استخر / میهمانان و یک منطقه خدماتی با ماشین ها پیدا می شود.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی غرفه های نمایشگاهی

طراحی داخلی منزل کلاسیک

بازسازی ساختمان از صفر تا صد

ال اس اف ارزان

هزینه ساخت ساختمان بتنی

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!