طراحی انبار | استاندارد طراحی انبار | طراحی انبار کارخانه

طراحی انبار

طراحی انبار


فهرست مطالب

طراحی انبار

طراحی انبار طراحی ویلا بودجه تنگ برای این پروژه امکان توسعه برنامه فضایی را شامل نمی شود طراحی ویلا مدرن که شامل دو اتاق خواب باشد زیرا ابعاد زیادی که از ابتدا پیشنهاد شده است. در عوض ، تصمیم گرفت تا یک پروژه نوسازی یکپارچه را بازسازی کند که فضا را (تا کنون به صورت تجاری مورد استفاده قرار می گرفت) مجدداً در یک نوع “انبار” تنظیم کند.

کابینت

کابینت

املاک اصلی حداقل در طول تاریخ خود دستخوش دو تحول مهم شده بود دانلود پلان رمپ (بی نظمی بودن لوط نتیجه ای از تقسیم فضای اصلی بود که در طی فرآیند فروش اولیه متاثر شد).

طراحی انبار

طراحی انبار

تقسیمات داخلی به منظور باقی ماندن فقط دیوارهای سنگی اصلی برداشته شد. طراحی ویلا ایرانی یک سالن درست قبل از پاسیوی تازه ساخته شده؛ و روی نما ، دو سازه به عنوان یک گاراژ اضافه شده است. در این فضاست که تقسیم ملک و بازسازی قبلی بیشترین ویژگی های اصلی ساخت را تار کرده است. به همین دلیل تصمیم گرفته شد برای ایجاد یک نمای جدید با یک راه حل معاصر که در این خانه وجود ندارد ، اما در دیگران در همان محله شهر قابل مشاهده بود: نما هایی با دو بافت.

طراحی انبار

طراحی انبار

به منظور باز و متحد کردن سالن ها ، دیوارهای داخلی برش خورده و به ستون های قابل مشاهده و پرتوهای تبدیل شده اند. عناصر سازه ای که به طرح هایی منتقل شده اند که فضاها را در یک مجموعه دیافراگنی تعریف می کنند.

طراحی انبار

طراحی انبار

ضوابط پارکینگ طول سقف باقیمانده کف انفجار محلی برای ستون فقرات کل پروژه فراهم می کند: یک فضای داخلی پاسیو که به سالن های یک سازمان “c” اجازه می دهد و تمام فضاها را تهویه می کنند. علاوه بر این ، فضای گذرا و فضای سبز بین اتاق خواب و حمام نور و هوا را فراهم می کند و به درک مجموعه کمک می کند.

ارتباط با نور طبیعی با وجود چراغهای تابناک طولانی در راهرو و حمام تقویت می شود. نقشه ویلا دوبلکس به اعتقاد ما ، فضاهایی که بدون تاریک شدن ، باید نور طبیعی را در خود جای دهد.

آشپزخانه پیوند وحدت داخلی و خارجی با تراس ، باغ ، استخر و باغ جدید است. در قسمت آخر ملک ، در مقابل قرعه کشی ، حمام ها برای استخر / میهمانان و یک منطقه خدماتی با ماشین ها پیدا می شود.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی غرفه های نمایشگاهی

طراحی داخلی منزل کلاسیک

بازسازی ساختمان از صفر تا صد

ال اس اف ارزان

هزینه ساخت ساختمان بتنی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره