دستمزد و قیمت گچ کاری و قیمت گچبری

قیمت گچ کاری

قیمت گچ کاری


 قیمت گچ کاری

قیمت گچ کاری ، قیمت دستمزد گچکاری به نیم فصل سال ۱۴۰۰ مربوط میباشد.

کابینت

کابینت

به گزارش بازار کار ساخت خانه اویم شاهانه:  قیمت گچ کاری کلا قیمت دستمزد گچکاری بسته به نوع خدمات و متراژ و زیر کار دارد و طرح هایی که از یک گچ کار انتظار داری.

قیمت گچ کاری دستمزد اجرای گچ و خاک زیر به ازای هر متر مربع ۳۵۰۰۰ هزار تومان در نیم فصل دوم ۱۴۰۰ در قیمت داده میشود.

قیمت گچ کاری رویه یا همان گچ سفید به ازاری هر متر مربع ۲۵۰۰۰هزار تومان در نیم فصل دوم ۱۴۰۰ در بازار قیمت داده میشود.

قیمت گچ کاری

قیمت گچ کاری

قیمت نور مخفی گچ

قیمت گچ کاری نور مخفی گچ به ازای هر متر طول ۸۵۰۰۰ هزار تومان طرح کاملا ساده قیمت داده میشود.

قیمت  نور مخفی گچ به ازای هر متر طول ۱۵۰۰۰۰هزار تومان ( طرح موج دار و پیچیده ) قیمت داده میشود.

قیمت ستون گچ

قیمت گچ کاری ستون ساده به ازای هر طرف متر طولی ۴۴۰۰۰۰هزار تومان ( چهار گوش با ابزار و سر تاجی)

قیمت گچ کاری ستون دو نبش هر عدد ۴۵۰۰۰۰ هزار تومان ( دو طرف نما )

قیمت گچ کاری دندان موشی گچ به ازای هر مترطول ۱۰۰ تا ۱۸۰ هزار تومان

قیمت گچ کاری خط کوفی گچ به ازای هر متر طول ۱۶۰ هزارتومان

قیمت دستمزد گچکاری و قیمت گچبری

نوع خدمات واحد قیمت توضیحات
گچ و خاک (زیر) هر متر مربع ۳۵۰۰۰ تومان متراژ بالا
گچ رویه (رو) هر متر مربع ۲۵۰۰۰ تومان متراژ بالا
نور مخفی هر متر طول ۸۵۰۰۰ تومان ساده
نور مخفی هر متر طول از ۱۵۰۰۰۰ تومان موج دار و پیچیده
بزار کنج سقف هر متر طول ۱۲۰۰۰۰ به بالا ساده
قاشقی هر متر طول ۳۵۰۰۰ تومان کنج دیوار
ستون ساده هر طرف متر طولی ۴۴۰۰۰۰ تومان چهار گوش با ابزار و سر تاجی
ستون دو نبش هر عدد ۴۵۰۰۰۰ تومان دو طرف نما
خط ورساچی هر متر طول ۱۸۰۰۰۰ تومان طولی
دندان موشی هر متر طول ۹۵ تا ۱۸۰ هزار تومان طولی
خط کوفی هر متر طول ۱۶۰۰۰۰ تومان طولی
خط زنجیره ای هر متر طول ۱۷۵۰۰۰ تومان طولی

دستمزد گچکاری ساختمان

نکته اول : دقت شود اگر سطح دیوار هموار بوده و اندازه پنجره ها و تعداد کنج ها متعارف باشد، دستمزد هر متر مربع خاک گچ بعلاوه گچ رویه سفید ۴۰.۰۰۰ هزار تومان خواهد بود در غیر اینصورت هر متر مربع ۴۵ الی ۵۵ هزار تومان دستمزد خواهد داشت.

نکته دوم : اگر تنها به خاک گچ یا رویه نیاز داشته باشید دستمزد هر مترمربع با توجه به متراژ و سختی از ۲۵ تا ۳۰ تومان خواهد بود.

نکته سوم : قیمت اجرا پروژه های گچ کاری و گچ بری با توجه به حجم کار و شرایط کارگاه تا ۱۰% متغیر است، لذا در برآورد هزینه دقت لازم داشته باشید.

مدت زمان اجراء گچ کاری

نکته چهارم : مدت زمان اجراء گچ کاری : معمولا اکیپ های گچ کاری از یک استادکار و یک شاگرد و یا دو استادکار و یک شاگرد تشکیل میشود، میتوان گفت که یک استاد کار و یک شاگرد در هر روز حدود ۴۰ متر مربع خاک کچ و حدود ۵۰ متر مربع گچ سفید را روی دیوار هبلکس و یا بلوک سفال با ارتفاع متعارف حدود ۳ متر اجرا می نمایند.

قیمت گچبری

قیمت گچبریعوامل متعددی می ‌توانند در قیمت گچ کاری و قیمت گچبری تاثیر گذار باشند. بسته به حجم کار و همچنین نوع کاری که شما در ساختمان خود نیاز دارید، می توان قیمت گچ کاری را تعیین نمود. استفاده از گچ کار ماهر موجب می شود که شما بتوانید کیفیت بالایی را پس از انجام این خدمات به دست آورید. با توجه به تخصصی بودن فرآیند گچبری و گچ کاری، استفاده از فرد متخصص و وارد به این حوزه موجب می شود که شما بتوانید زیبایی سازه و خانه خود را چند برابر کنید.

قیمت گچ کاری

قیمت گچ کاری

نحوه محاسبه قیمت گچ کاری

گچبری و گچ کاری را می ‌توان در شرایط مختلف و برای قسمت های گوناگون خانه مانند گچبری دیوار، گچبری سقف، گچبری دور لامپ، راویز کاری و گچ کاری طاقچه به کار برد.

علاوه بر استفاده از مصالح با کیفیت برای انجام کارهای ساختمانی، شما باید با استخدام نیروی ماهر بتوانید از زیبایی های این محصولات و سازه ها بهره مند شوید. شرایطی که ما در اویم شاهانه برای شما در نظر گرفته ایم به خوبی می تواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.

عوامل موثر در قیمت گچ کاری

همانگونه که عنوان کردیم در نحوه محاسبه دستمزد گچ کاری عوامل متعددی می توانند تاثیر گذار باشند. علاوه بر حجمی که شما نیاز به طراحی آن دارید، شرایط دیوار، سقف و سایر مکان هایی که قصد گچبری یا گچ کاری آن را نیز دارید می توانند در محاسبه قیمت گچ کاری اثرگذار باشند.

گاهی اوقات در مکان هایی به سختی می توان از خدمات گچبری و گچ کاری استفاده کرد. عنوان مثال سقف های بلند و دیوارهای خارجی طبقات، برای انجام فعالیت هایی مانند گچبری و گچ کاری نیاز به استفاده از داربست خواهند داشت. به همین علت می ‌توان گفت که قیمت گچکاری در این شرایط می ‌تواند بالاتر باشد.

هر اندازه که بنا و ساختمان شما دارای معماری پیچیده ‌تری باشد، قیمت گچبری نیز بالاتر خواهد رفت. معمولاً برای فضاهای داخلی و بخش هایی از خانه که دارای قوس یا ستون های زیاد هستند، هم باید دقت بیشتری به کار برد. به طور قطع این شرایط موجب می ‌شوند که قیمت گچ کاری نیز افزایش یابد.

عوامل موثر در قیمت گچبری

سایر موارد موثر در قیمت گچ کاری

علاوه بر مواردی که عنوان کرده و می ‌توانند در قیمت گچبری و گچ کاری اثرگذار باشند، عوامل دیگری نیز می ‌توانند در این عملیات و قیمت آن اثر بگذارند. به عنوان مثال گچ کاری سقف کاذب و همچنین نقاشی مکان هایی که دارای رطوبت و نم هستند با قیمت بالاتر انجام می پذیرد. در کنار این شرایط، گاهی اوقات دیوارهای ساختمان شما با ترک همراه بوده که فرآیند گچ کاری را مشکل تر خواهند نمود.

انجام گچ کاری و گچ بری با بهترین قیمت

چنانچه قصد انجام فرآیند گچبری و گچ کاری را دارید می توانید از خدمات ما در اویم شاهانه استفاده نمایید. تیم تخصصی ما در این زمینه انواع گچبری و گچ کاری بخش ‌های مختلف ساختمان شما را با بهترین قیمت انجام می دهد.

مطالعه مقالات بیشتر جهت مطالعه : 

هزینه ساخت ویلا در لاهیجانطراحی کافه | طراحی کافی شاپ | دکور کافیهزینه ساخت ویلا در لنگرودرنگ ساختمان طرح کاغذ دیواریطراحی باغپنت هاوس | طراحی پنت هاوس | ساخت پنت هاوسطراحی حیاط ویلا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره