ویلا ياسو

ویلا ياسو


ویلا یاسو

ویلا یاسو توضیحات متن توسط معماران ارائه شده است. طراحی ویلا این قطعه در یک محله مسکونی قدیمی در پای کوه هایی به نام “اهمی فوجی” واقع شده است. خانه بین پارک و یک رودخانه واقع شده است. به همین دلیل من از منظره عالی استفاده کردم. دانلود پلان ویلایی مدرن به خصوص ، تمام پنجره ها در شمال واقع شده اند از جنوب که نمای خوبی است. من فضای زیادی را با شاخ و برگهای خود به وجود آوردم.

ویلا یاسو

ویلا یاسو

اتاق نشیمن و آشپزخانه را که فضای اصلی خانه هستند ، نقشه ویلا کوچک در نمای خوب طبقه بالا قرار دادم. یک پنجره بزرگ باز در فضاها وجود دارد تا بتوانیم از نور و باد استفاده کنیم. و یک بالکن تونلی به شکل در در طبقه بالا ، طراحی سه بعدی مقرنس و من می توانم یک منطقه بافر ایجاد کنم که با اتاق نشیمن ، اتاق ناهار خوری و آشپزخانه یکپارچه شده باشد. من سعی کردم برای ایجاد تنوع در زندگی.

ویلا یاسو

ویلا یاسو

اویم شاهانه من در همه انتهای خطوط جریان برای کارهای خانه دایره‌ای را قرار داده ام. نقشه ویلا شمال دیوارها یا مزارع وجود دارند که می توانند در فضاها متوقف شوند. من سعی کردم سایه روشن ، گستره و فراوانی از فضاها را ایجاد کنم. من معتقدم که مشتری می توانند از تغییر در چهار فصل و زمان از اتاق خود لذت ببرند زیرا من طبیعت را به خوبی گرفتم.

طراحی ویلا
تعاریف ساختمان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما