ویلا با نما آجر


ویلا با نما آجر

ویلا با نما آجر آجرهای روبرو از Vande Moortel برای ایجاد نمای آجری این ویلا در Kampenhout ، Flemish Brabant استفاده می شود. خانه ویلایی با معماری تاوا محیط سرسبز شامل درختان بومی با ارزش و رودخانه ای مستعد سیل است. با توجه به این چالش ها ، معمار تصمیم به قرار دادن خانه و مسیری بالاتر از جاده و ساخت ویلا در بین درختان گرفت. طراحی ویلا به عنوان حجمی دراز بین درختان طراحی شده است ، طراحی ویلا ۱۰۰ متری دقیقاً با زاویه ای جهت گیری شده تا فضای زندگی و استخر شنا تا آنجا که ممکن است خورشید بخورد. به منظور محافظت از فضاهای نشیمن و اتاق خواب در مقابل نور مستقیم خورشید ، در آن طرف ویلا ایجاد شد. این طرح در نتیجه تحقیقات انجام شده در مورد انتخاب آجر و روشهای پردازش احتمالی و در نتیجه مسابقه بین مشتری و معمار انجام شده است. مشتری معماری سبک های مشابهی را در مراکش دیده بود ، در حالی که این معمار هنگام سفر در میادین معماری در هند ، از معروف Fatehpur Sikri در اوتار پرادش الهام می گرفت.

ویلا آجری

ویلا آجری

ویلا آجری

این ویلا دارای یک زبان بصری منحصر به فرد است که توسط طراحی معماران ایجاد شده و آجرهای روبرو را در یک باند بزرگ کلاسترا با الگوی تابلو چوبی قرار می دهد. این زبان طراحی به لطف قابلیت انعطاف پذیری آجرهای روبرو امکان پذیر است که بتواند یک سازه محکم ساخته شود که در نور کافی قرار بگیرد. افق خانه با آجر کاری که دارای یک مفصل افقی گسترده است ، طراحی ویلای ۹۰ متری ویلا با نما آجر تأکید می شود که طرفین تا یکدیگر و بدون اتصالات عمودی ضخیم می شوند. در اطراف ویلا ، ضخامت مفصل با دقت محاسبه و تعیین شد ، در نتیجه ، تمام خطوط افقی کاملاً به یکدیگر جابجا می شوند. در این فرآیند ، توجه ویژه ای به دیافراگم های پنجره و مراحل مشاهده شد.

ساخت ویلا آجری به منظور ایجاد تصویر بصری یکنواخت و یکنواخت مورد نظر ، از دست ساز Linea 3007 نیز برای اتمام مراحل و درپوش دیواری استفاده شد. این آجر با روکش طبیعی با سایه های طبیعی از نظر پیش تعیین شده هم از نظر شکل و هم از نظر رنگ مطابقت دارد: طول آجر روبرو Vande Moortel بر خط خطی افقی خانه تأکید دارد و رنگ سایه ای قهوه ای قرمز با محیط چوبی و بلوط و کاملاً مطابقت دارد. مشکی مشکی نمای بیرونی.

نقاشی ساختمان - بازسازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تماس با ما