خانه ویلایی با معماری تاوا را ببینید

fi

خانه ويلايی با معماری تاوا


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

خانه ویلایی با معماری تاوا

به گزارش بازسازی ویلا : خانه ویلایی با معماری تاوا برای فهم ماهیت وجود این ساختمان ، ما به تاریخچه آن روایت می کنیم که توسط کاربران سابق روایت شده است ، تکیه می کنیم و این پیشنهاد را قدم بعدی در تکامل این خانه کوچک واقع در مرکز شهر آسونسیان در زمینی به عرض شش متر عرض قرار می دهد.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
خانه ویلایی با معماری تاوا

خانه ویلایی با معماری تاوا

ساخت ویلا اصلی از حدود سال ۱۹۳۰ در حومه شهر یا نیمه روستایی Assunción آن زمان است که تنها یک اتاق خواب ، حمام ، یک اتاق نشیمن و یک سالن کوچک که اجاق گاز در آن قرار داشته است. ویلا با نما آجر در دهه ۱۹۴۰ ، دو اتاق دیگر اضافه شد که خانه را بصورت خطی در باریک بسط داد. در آغاز دهه ۱۹۹۰ ، یک آشپزخانه مدرن در انتهای خانه اضافه شد و پیکربندی تیپولوژی یک “خانه کالباس” را انجام داد،اما با این خاصیت که به دلیل باریک بودن تعداد زیادی خانه ، گالری نداشت اما در عوض ، فضاهای مجاور ارتباط برقرار در خارج از کشور. در سال ۲۰۱۴ ، هنگامی که خانه خالی از سکنه بود ، در وضعیت پیشرفته وخیم و در حال حاضر غیرقابل سکونت بود.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

فراتر از آسیب شناسی ها و کمبودهای کارکردی که می توانیم پیدا کنیم ، ما در پی حفظ و نگهداری جوهر تایپولوژی و تثبیت آن بودیم ، ضمن اینکه ساختمان را به عنوان محصولی از املاک و مستغلات در منطقه ای که امروزه از نظر چگالی متوسط ​​با دانشگاه ها و موسسات دولتی در کشور نگهداری می شود ، حفظ کردیم. اطراف آن برای این کار ، تصمیم گرفتیم که خانه را با یک گالری تهیه کنیم معماران ویلا استو دی او و آپارتمان هایی را برای دانش آموزان در طبقه فوقانی بسازیم ، همه اینها بدون آنکه بنیان های قدیمی را به عنوان یک مجلد جداگانه از خانه و یک ساختار مستقل به خطر بیاندازند. طبقه بالا از طبقه قدیمی شناور است ، گالری را تولید می کند اما به شکلی که امکان ورود نور به طبقه همکف را از چندین زاویه و همچنین بهینه سازی تهویه جابجایی فراهم می کند.

ads 3

ads 3

خانه ویلایی با معماری تاوا

خانه ویلایی با معماری تاوا

تقریباً با استفاده مجدد از مواد و بهبودهایی در توزیع فضایی که به آن اجازه داده شده است تا قبل از بازار بدون از بین رفتن ذات خود و شواهد زخمهای پسوند در طول سالها ، طبقه همکف تقریباً کاملاً حفظ شود ، تفاوت در آن قابل مشاهده است. اندازه آجرهای استفاده شده مجموعه آب باران برای آبیاری و تمیز کردن با تطبیق برخی کامبوچی ها (کوزه های سرامیکی) ، عناصر سنتی صنایع دستی پاراگوئه که بطور رسمی با ساخت و ساز هماهنگ شده اند و علاوه بر تمام آجرهای قدیمی که به دیوارهای جدید تبدیل شده اند ، طراحی تالار عروسی پلان از پایداری آب نیز برخوردار است. کاشی هایی که برای شکل دادن یک باغ عمودی روی نما قرار گرفتند ، بریس ها به روتختی تبدیل شدند و درهای قدیمی به میز تبدیل شدند. همه شرط بندی در تکامل به جای tabula rasa یک تخریب است.

lsf min

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

تبلیغات

تبلیغات

طراحی مطب فیزیوتراپی

استخر min

طراحی کارخانه آب معدنی

پتینه کاری

طراحی گلخانه هیدروپونیک

هزینه ساخت ویلا در چمستان

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!