یک نمونه ویلا برای یک دختر

VICTORIA RESIDENCE NH AW 13

تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

فهرست مطالب

ویلا برای یک دختر

به گزارش  طراحی ویلا مدرن : شما میتوانید در سایت اویم شاهانه بیش از ۱۰۰ ها مقالات در زمینه ویلا مطالعه فرمایید.  این پروژه شامل گسترش و نوسازی کامل خانه ای تک خانواده ای است که در Rosemont-La-Petite-Patrie (مونترال ، QC ، کانادا) واقع شده و برای استقبال از ورود شاد و غیرمنتظره یک فرزند سوم به خانواده ، ویلا مدرن به نام ویکتوریا است.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 

مفهوم طراحی با تبدیل خانه با ادغام سه عنصر ساختاری معماری تعریف می شود. اول اینکه ، اضافه کردن اتاق خواب ویکتوریا در نمای پشتی ، جعبه ای از طناب بغل متصل به نما را تشکیل می دهد ، ثانیاً با ایجاد یک بالکن جدید در نمای جلویی و در آخر ، در قلب خانه ، یک پله جدیدی را بیان می کند و کارکردهای آن را سازماندهی می کند خانه این سه عنصر با استفاده از رنگی منحصر به فرد ، نقشه ویلا کوچک در یک سایه سبز مریم گلی مشخص می شود که بسته به شدت نور و تغییر نوردهی در طول روز ، تنوع گسترده ای در تضاد و سایه ها نشان می دهد.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

در قلب خانه ، این لمس رنگ روی پله ها جلب توجه می کند و به یک عنصر بازیگوش و هندسی تبدیل می شود.  راه پله تک رنگ به عنوان یک کار ساختاری سبک طراحی شده است که از تیغه های استیل و پانل های رنگی ساخته شده است.

ads 3

ads 3

با گسترش رنگی که روی زمین قرار دارد ، منطقه زمین بازی را در ارتفاع دو برابر تعریف می کند. همچنین ، این فضای مرکزی توسط یک چراغ قوه بزرگ که نور را به قلب خانه و همچنین تمام اتاق های سرویس اطراف ، به ویژه حمام ها ، که مجهز به بندهای شیشه ای بزرگ هستند ، برمی گردد.

lsf min
ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

در حمام کودکان ، رنگ زرد روشن باعث تقویت عملکرد بازیگر این فضای می شود ، همچنین به عنوان فضایی برای بازی ، یادگیری و بهزیستی اختصاص داده شده به کودکان دیده می شود.

تبلیغات

تبلیغات

در اطراف این ، پالت مواد عمداً هوشیار و خام است تا در تضاد با جنبه تک رنگ و صاف رنگ سبز مریم گلی باشد. بنابراین ، پانل های فیبرومانتی نمای بیرونی به طور طبیعی حفظ می شوند و به داخل اتاق غذاخوری گسترش می یابند.  فولاد گالوانیزه بالکن و پایه های بتونی در زیبایی شناسی خام آنها بیان شده است. ساختار چوب اجدادی دیوار داخلی “قطعه روی تکه” در فضای دو برابر با رنگ سفید در معرض و رنگ آمیزی می شود ، در حالی که تیرهای سازه اتاق نشیمن در همان سایه کف چوبی در معرض و رنگ آمیزی باقی می مانند.

استخر min
ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

نتیجه این دگرگونی خانه ای است که همزمان با آشکار کردن مداخلی که بخش بزرگی از بیان یک مادیات ساده و طراحی ویلا مینیمال را به نمایش می گذارد ، خانه ای را بیان می کند که هم از لحاظ رنگی قدرتمند و همششگی ، همزاد را بیان می کند.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی تالار نور

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

بازسازی ویلا در شمال

سازه lsf ال اس اف

هزینه ساخت ساز

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!