یک نمونه ویلا برای یک دختر

VICTORIA RESIDENCE NH AW 13

ویلا برای یک دختر

به گزارش  طراحی ویلا مدرن : شما میتوانید در سایت اویم شاهانه بیش از ۱۰۰ ها مقالات در زمینه ویلا مطالعه فرمایید.  این پروژه شامل گسترش و نوسازی کامل خانه ای تک خانواده ای است که در Rosemont-La-Petite-Patrie (مونترال ، QC ، کانادا) واقع شده و برای استقبال از ورود شاد و غیرمنتظره یک فرزند سوم به خانواده ، ویلا مدرن به نام ویکتوریا است.

مفهوم طراحی با تبدیل خانه با ادغام سه عنصر ساختاری معماری تعریف می شود. اول اینکه ، اضافه کردن اتاق خواب ویکتوریا در نمای پشتی ، جعبه ای از طناب بغل متصل به نما را تشکیل می دهد ، ثانیاً با ایجاد یک بالکن جدید در نمای جلویی و در آخر ، در قلب خانه ، یک پله جدیدی را بیان می کند و کارکردهای آن را سازماندهی می کند خانه این سه عنصر با استفاده از رنگی منحصر به فرد ، نقشه ویلا کوچک در یک سایه سبز مریم گلی مشخص می شود که بسته به شدت نور و تغییر نوردهی در طول روز ، تنوع گسترده ای در تضاد و سایه ها نشان می دهد.

در قلب خانه ، این لمس رنگ روی پله ها جلب توجه می کند و به یک عنصر بازیگوش و هندسی تبدیل می شود.  راه پله تک رنگ به عنوان یک کار ساختاری سبک طراحی شده است که از تیغه های استیل و پانل های رنگی ساخته شده است.

با گسترش رنگی که روی زمین قرار دارد ، منطقه زمین بازی را در ارتفاع دو برابر تعریف می کند. همچنین ، این فضای مرکزی توسط یک چراغ قوه بزرگ که نور را به قلب خانه و همچنین تمام اتاق های سرویس اطراف ، به ویژه حمام ها ، که مجهز به بندهای شیشه ای بزرگ هستند ، برمی گردد.

ویلا برای یک دختر
ویلا برای یک دختر
ویلا برای یک دختر
ویلا برای یک دختر

در حمام کودکان ، رنگ زرد روشن باعث تقویت عملکرد بازیگر این فضای می شود ، همچنین به عنوان فضایی برای بازی ، یادگیری و بهزیستی اختصاص داده شده به کودکان دیده می شود.

در اطراف این ، پالت مواد عمداً هوشیار و خام است تا در تضاد با جنبه تک رنگ و صاف رنگ سبز مریم گلی باشد. بنابراین ، پانل های فیبرومانتی نمای بیرونی به طور طبیعی حفظ می شوند و به داخل اتاق غذاخوری گسترش می یابند.  فولاد گالوانیزه بالکن و پایه های بتونی در زیبایی شناسی خام آنها بیان شده است. ساختار چوب اجدادی دیوار داخلی “قطعه روی تکه” در فضای دو برابر با رنگ سفید در معرض و رنگ آمیزی می شود ، در حالی که تیرهای سازه اتاق نشیمن در همان سایه کف چوبی در معرض و رنگ آمیزی باقی می مانند.

ویلا برای یک دختر
ویلا برای یک دختر

نتیجه این دگرگونی خانه ای است که همزمان با آشکار کردن مداخلی که بخش بزرگی از بیان یک مادیات ساده و طراحی ویلا مینیمال را به نمایش می گذارد ، خانه ای را بیان می کند که هم از لحاظ رنگی قدرتمند و همششگی ، همزاد را بیان می کند.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی تالار نور

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

بازسازی ویلا در شمال

سازه lsf ال اس اف

هزینه ساخت ساز

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!