ویلا برای یک دختر

شما میتوانید در سایت اویم شاهانه بیش از ۱۰۰ ها مقالات در زمینه ویلا مطالعه فرمایید. پلان ویلایی دوبلکس ۱۵۰ متری این پروژه شامل گسترش و نوسازی کامل خانه ای تک خانواده ای است که در Rosemont-La-Petite-Patrie (مونترال ، QC ، کانادا) واقع شده و برای استقبال از ورود شاد و غیرمنتظره یک فرزند سوم به خانواده ، ویلا مدرن به نام ویکتوریا است.

مفهوم طراحی با تبدیل خانه با ادغام سه عنصر ساختاری معماری تعریف می شود. اول اینکه ، اضافه کردن اتاق خواب ویکتوریا در نمای پشتی ، جعبه ای از طناب بغل متصل به نما را تشکیل می دهد ، ثانیاً با ایجاد یک بالکن جدید در نمای جلویی و در آخر ، در قلب خانه ، یک پله جدیدی را بیان می کند و کارکردهای آن را سازماندهی می کند خانه این سه عنصر با استفاده از رنگی منحصر به فرد ، نقشه ویلا کوچک در یک سایه سبز مریم گلی مشخص می شود که بسته به شدت نور و تغییر نوردهی در طول روز ، تنوع گسترده ای در تضاد و سایه ها نشان می دهد.

در قلب خانه ، این لمس رنگ روی پله ها جلب توجه می کند و به یک عنصر بازیگوش و هندسی تبدیل می شود. نقشه خانه ویلایی دوبلکس راه پله تک رنگ به عنوان یک کار ساختاری سبک طراحی شده است که از تیغه های استیل و پانل های رنگی ساخته شده است.

طراحی ویلا
هزینه ساخت و ساز

با گسترش رنگی که روی زمین قرار دارد ، منطقه زمین بازی را در ارتفاع دو برابر تعریف می کند. همچنین ، این فضای مرکزی توسط یک چراغ قوه بزرگ که نور را به قلب خانه و همچنین تمام اتاق های سرویس اطراف ، به ویژه حمام ها ، که مجهز به بندهای شیشه ای بزرگ هستند ، برمی گردد.

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

در حمام کودکان ، رنگ زرد روشن باعث تقویت عملکرد بازیگر این فضای می شود ، همچنین به عنوان فضایی برای بازی ، یادگیری و بهزیستی اختصاص داده شده به کودکان دیده می شود.

در اطراف این ، پالت مواد عمداً هوشیار و خام است تا در تضاد با جنبه تک رنگ و صاف رنگ سبز مریم گلی باشد. بنابراین ، پانل های فیبرومانتی نمای بیرونی به طور طبیعی حفظ می شوند و به داخل اتاق غذاخوری گسترش می یابند. نقشه ویلا یک طبقه فولاد گالوانیزه بالکن و پایه های بتونی در زیبایی شناسی خام آنها بیان شده است. ساختار چوب اجدادی دیوار داخلی “قطعه روی تکه” در فضای دو برابر با رنگ سفید در معرض و رنگ آمیزی می شود ، در حالی که تیرهای سازه اتاق نشیمن در همان سایه کف چوبی در معرض و رنگ آمیزی باقی می مانند.

ویلا برای یک دختر

ویلا برای یک دختر

نتیجه این دگرگونی خانه ای است که همزمان با آشکار کردن مداخلی که بخش بزرگی از بیان یک مادیات ساده و طراحی ویلا مینیمالیست را به نمایش می گذارد ، خانه ای را بیان می کند که هم از لحاظ رنگی قدرتمند و همششگی ، همزاد را بیان می کند.

طراحی ویلا
ساخت ویلا در منطقه سردسیر زنجان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما