روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا


آموزش معماری ویلا

آموزش معماری ویلا هر فرآیند روند طراحی ویلا منحصر به فرد است ، هزینه ساخت ویلا در دماوند آموزش طراحی ویلا و این راهنمای گام به گام مرحله به مرحله طراحی فقط نشانگر است. تعداد مراحل بسته به پیچیدگی پروژه و اینکه آیا شما در حال ساخت یک خانه جدید هستید، طراحی ویلا ایرانی بهسازی و یا صرفاً چند پیشرفت در خانه کوچک متفاوت است. برای مرور کلی در کل مراحل ساخت یا نوسازی یک خانه ، این مقاله را همراه با تحقیقات مقدماتی و روند طراحی ویلا بخوانید. خانه شما فوراً به هر کسی که یک خانه جدید طراحی و ساخته باشد ، مربوط می شود و می تواند نوسازی و اضافات را راهنمایی کند (به برنامه ریزی برای بهسازی خانه ؛ نوسازی و اضافات ؛ طراحی خانه ، تعمیر و نگهداری آن مراجعه کنید). اگر خانه برنامه مورد نظر شماست ، خرید خانه خارج از برنامه نشان می دهد که کدام ویژگی های طراحی را باید جستجو کنید. استخدام معماری معمولاً می توانید طراحی خود را تا حدودی سفارشی کنید. اگر در حال خرید یک آپارتمان هستید ، خرید و نوسازی یک آپارتمان نشانگر ویژگی هایی است که باید به دنبال آن باشید و چگونه می توان بهسازی و یا پیشرفت های کوچک آن پرداخت.

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

اصول طراحی ویلا

این مرحله اول در تحقیقات مقدماتی به تفصیل توضیح داده شده است که شامل موارد زیر است:

 • بررسی خانه و سبک زندگی فعلی شما
 • طراحی مختصر خود را توسعه دهید
 • تصمیم گیری در مورد بودجه پایه خود را
 • بررسی منابع مشاوره حرفه ای برای هر مرحله از تصمیم گیری
 • برای اطلاع از مختصر خود با مشاوره در این راهنما آشنا شوید.
روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

دیاگرام طراحی ویلا

انتخاب طراح مناسب برای پروژه شما مسلماً مهمترین گام شما در مسیر رسیدن به خانه جدید شماست.

طراحان در یکی از دو دسته اصلی قرار می گیرند: نرخ اتحادیه نقاشی ساختمان ۴۰۰ معمار یا طراح ساختمان.

در استرالیا معماران جهت روند طراحی ویلا دارای ثبت و تنظیم ایالت هستند و قوانین حاکم بر آنها از ایالت به ایالت دیگر متفاوت است. برای به دست آوردن ثبت نام در شورای اعتبار سنجی معماران استرالیا ، شخص باید دارای مدرک شناخته شده در رشته معماری باشد یا مدارک معادل آن را نشان دهد ، یک دوره آموزش تجربی را انجام دهد و یک امتحان عملی را بگذراند. برای ثبت نام در معماران ، معماران باید از بیمه غرامت حرفه ای مناسب برخوردار باشند و به طور منظم توسعه حرفه ای خود را انجام دهند. تنظیم و ثبت نام طراحان ساختمان نیز بین ایالت ها متفاوت است. محوطه سازی حیاط طراحان ساختمان در تاسمانی ، کوئینزلند و ویکتوریا به ثبت رسیده اند. آنها از طریق طراحان ساختمان استرالیا به سمت اعتبار ملی در سایر ایالت ها و سرزمین ها حرکت می کنند. اعضای فصل جدید ولز جنوبی و استرالیا جنوبی از طریق یک روند داخلی اعتبار می یابند. روند طراحی ویلا طراحان ثبت شده یا معتبر ساختمان در کلیه ایالت ها موظف به انجام غرامت حرفه ای و انجام مداوم و پیشرفت حرفه ای برای معتبر ماندن هستند. دامنه خدمات ارائه شده توسط طراحان ساختمان به میزان قابل توجهی متفاوت است. بسیاری از آنها دارای مدرک معماری یا سایر مدارک طراحی تخصصی هستند. بقیه افراد حرفه ای در زمینه نویسی هستند که پس از سالها یادگیری تجربی شیوه های خاص خود را برقرار می کنند. طراحی ویلا سلطنتی روند طراحی ویلایک طراح را بر اساس تجربه ، مدارک تحصیلی و ظرفیت نشان داده شده خود درگیر نوع و سبک خانه شرح داده شده در مختصر و برای منطقه آب و هوایی خود کنید. آموزش طراحی ویلا مطمئن شوید که بیمه غرامت حرفه ای آنها را مشاهده می کنید. در مراجعه مشتری از مراجع قبلی جستجو کنید و در صورت امکان از خانه هایی که طراح آن را کامل کرده است بازدید کنید.

طراحی ویلا
ساخت ویلا لاکچری در لواسان

روند طراحی ویلا برای نتایج پایدار در بسیاری از شیوه های طراحی یک مهارت توسعه نیافته است.آموزش معماری ویلا برخی از طراحان ادعا می کنند که اصول را در خانه شما به کار نمی برند زیرا تقاضای مصرف کننده وجود ندارد ، طراحی ویلا عمارت  اما این به سرعت در حال تغییر است. امروزه بسیاری از معماران و طراحان ساختمان تخصص در تمرین پایدار دارند. برای دستیابی به نتایج با کیفیت بالا ، مقرون به صرفه ، از یک طراح با مهارت های ویژه در این زمینه جستجو کنید. طراحان معمولاً تیمی از مشاوران متخصص (مثلاً مهندس ژئوتکنیک ، مهندس سازه ، ارزیاب پایداری ساختمان ، مشاور پایداری ، طراح داخلی و طراح منظر) را هماهنگ می کنند. برای اطمینان از اینکه آنها توانایی ارائه نتایج مداوم و حرفه ای را در شرایط اقلیمی ، منطقه و منطقه محلی شما دارند ، از منابع مشاوره نامزد دریافت کنید.

ریزفضا ویلا

ممکن است بخواهید کلیه تصمیمات روند طراحی ویلا را به طراح و مشاوران واگذار کنید. آموزش طراحی ویلا ممکن است بخواهید در طول فرآیند کاملاً درگیر شوید. در هر صورت ، قبل از تعیین یک مورد ، میزان درگیری خود را با طراحان بحث کنید. سطح درگیری مشتری در فرایند طراحی منبع مشترک اختلاف نظر بین طرفین است. طرحی را انتخاب کنید که آماده کار کردن به همان روشی باشد که شما می خواهید. هزینه ساخت ویلا رابطه کاری شما با طراح شما بسیار مهم است. درگیری بیش از حد می تواند توانایی طراح در ارائه بهترین راه حل ها را محدود کند. آموزش طراحی ویلا مشارکت در زیر می تواند خانه ای به شما دهد که مطابق رضایت بخش مختصراً نباشد. اطمینان حاصل کنید که شما مشتری ، از هر مرحله راحت هستید و قبل از حرکت به مرحله بعدی ، آن را در مقابل مختصر خود بررسی کنید. کنترل برنامه ریزی پیچیده بسیاری از دولت های محلی می تواند تأثیرات زیادی در راه حل طراحی شما داشته باشد و باید مورد مذاکره قرار گیرد. طراح شما باید از این کنترل های برنامه ریزی و داشتن یک رابطه کاری خوب با مقامات محلی ، آگاهی کامل داشته باشد. در غیر این صورت ، آنها باید یک مشاور مناسب را برای مذاکره در مورد تصویب شورا از طرف شما معرفی کنند.

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

تجزیه و تحلیل سایت ویلا

برای انجام تجزیه و تحلیل ‘SWOT’ (نقاط قوت ، ضعف ، فرصت ها و تهدیدها) به همراه طراح خود به سایت مراجعه کنید. محوطه سازی باغ ایرانی این اولین فرصت شما برای همکاری با طراح خود است تا ببینید اهداف شما هم تراز هستند. این می تواند به صورت یک مشاوره پرداخت شده باشد یا می تواند بخشی از قرارداد طراحی باشد که در مرحله بعد مشخص شد.

در سایت ، در نظر بگیرید:

 • طراحی پاسخگو به آب و هوا و متغیرهای خاص سایت
 • گرایش
 • دسترسی نسیم خنک
 • دسترسی خورشیدی
 • نمایش ها
 • تحت الشعاع قرار گرفتن در معرض زمین ، درختان و ساختمانها (بررسی سایت)
 • شیب (بررسی سایت)
 • نوع خاک (گزارش ژئوتکنیک)
 • خطر آتش سوزی
 • زهکشی آب طوفان
 • دسترسی و حمل و نقل
 • خدمات (برق ، گاز ، تلفن ، آب ، فاضلاب).

طراح می تواند بعد از اولین مراجعه به سایت ، یک طرح مفهومی و تحلیل سایت تهیه کند.

آموزش طراحی ویلا

پس از اتمام این مشاوره اولیه / بازدید از سایت ، با مشخص کردن راه حل های ممکن برای طراحی بر نقاط قوت و فرصت های سایت ، روند طراحی ویلا از طراح خود ارزش افزوده و به غلبه بر نقاط ضعف آن (به عنوان مثال دسترسی نامناسب خورشیدی) و تهدیدات (به عنوان مثال لغزش خاک ، خطر آتش سوزی یا سیل). تجزیه و تحلیل در این مرحله اولیه از تأثیرات آب و هوایی می تواند نشان دهد که چگونه میکرولیم سایت شما ممکن است ساخت ویلا در شمال از مناطق کلی آب و هوایی که در خانه شما مشخص شده است متفاوت باشد (به طراحی آب و هوا مراجعه کنید). آموزش معماری ویلا توصیه های طراح خود را با مواردی که در جهت یابی ، لیست قیمت نقاشی ساختمان ۰۰ گرمای منفعل و خنک کننده منفعل هستند مقایسه کنید و در صورت عدم اطمینان از آنها بخواهید شفاف سازی کنید. در صورت عدم پرداخت هزینه آن ، مشاوره طراح شما محدود خواهد بود. روند طراحی ویلا برای به دست آوردن یک تحلیل مقدماتی جامع تر و یک پیشنهاد هزینه دقیق برای پروژه خود ، مبلغ مشخصی را برای این مشاوره اولیه مذاکره کنید.

طراحی ویلا
پنج ساختمان معروف معماری

به عنوان یک قانون اساسی ، انتظار داشته باشید که هزینه طراحی کامل پایدار و مستندات ترسیم کار برای یک خانه جدید ۳-۶٪ از بودجه کل ، و در صورت نظارت نظارت بر پروژه بیشتر باشد. ساخت ویلا ال اس اف یک طراح خوب که یک خانه کارآمد و مناسب برای جو ایجاد می کند ، می تواند حداقل با هزینه کارمزد آنها را صرفه جویی کند ، با کمک به شما در کاهش هزینه های ساخت و سازهای پیش رو (از طریق استفاده کارآمد از فضا و مواد) و هزینه های جاری انرژی (از طریق آب و هوا طراحی مناسب) طراحی خوب یک سرمایه گذاری هوشمند است.

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

هزینه طراحی ویلا

اگر قرارداد طراحی شما زودتر امضا نشده است ، معمولاً در این مرحله امضا می شود. اگر نمی توانید بعد از بحث در مورد تجزیه و تحلیل سایت طراح و پیشنهاد هزینه ، با اطمینان به عقد قرارداد بپردازید ، آموزش معماری ویلا به دنبال یک نظر جایگزین از یک طراح دیگر باشید. روند طراحی ویلامختصری که شما در مرحله تحقیق اولیه شروع کردید ، یک “سند زنده” است روش اجرای محوطه سازی که اغلب در طول مراحل طراحی به عنوان سابقه تصمیمات توافق شده شما به روز می شود. همچنین باید اساس پیشنهاد هزینه طراح را تشکیل دهد. هر دو قرارداد خود را با طراح اضافه کنید. روند طراحی ویلا فراتر از ارائه “نظر در مورد هزینه احتمالی” که به طور معمول طیف وسیعی از هزینه های احتمالی را شامل می شود ، طراحان معمولاً مسئولیت هزینه نهایی پروژه شما را به دلیل طیف گسترده ای از متغیرهای فراتر از کنترل خود، قبول نمی کنند. خرید خارج از طرح می تواند اطمینان از بودجه را افزایش دهد اما انعطاف پذیری طراحی را کاهش می دهد.

هزینه اولیه ساخت ویلا

از طراح خود بخواهید روند طراحی ویلا و بودجه اولیه خود را با توجه به مختصر مطالب خود بررسی کند تا مشکلات احتمالی را شناسایی کند و راهکارهایی را برای مقابله با آنها پیشنهاد دهد. طراحان معمولاً با طیف وسیعی از هزینه ها در هر متر مربع کار می کنند. روند طراحی ویلا اندازه تعیین کننده اصلی هزینه است اما متغیرهای دیگر شامل مقدماتی (مانند هزینه های شورای ، ژئوتکنیک و مهندسین) ، مشکل سایت (به عنوان مثال شیب ، دسترسی ، خطر آتش سوزی ، قرار گرفتن در معرض باد) ، سیستم ساخت و ساز مورد استفاده ، تعداد و اندازه مناطق مرطوب (حمام) است. لباسشویی و آشپزخانه) ، خدمات (هزینه آب ، فاضلاب و تأمین انرژی) و دسترسی (به عنوان مثال ساخت و ساز درایو ، ساخت خانه ویلایی مسافت حمل و نقل مواد ، زمان سفر برای معاملات). روند طراحی ویلا طراح شما باید هزینه مختصر را برای هر ویژگی پایدار در مختصر خود ارائه دهد و موارد اضافی را که ممکن است برای سایت یا اقلیم شما مرتبط باشد ، پیشنهاد کند. هزینه چرخه عمر را برای هر مورد اعمال کنید. در بسیاری از موارد ، پس انداز قبض های ابزار بیش از هزینه های اضافی و اغلب بازپرداخت وام برای این ویژگی ها است. شما از روزی که وارد می شوید پس انداز می کنید. از ابتدا هزینه های خود را در بودجه خود تضمین کنید تا در پایان تحویل اطمینان حاصل شود (به مقرون به صرفه بودن مراجعه کنید). هر یک از به روزرسانی های بعدی مختصر باید توسط هر دو طرف به عنوان تغییر قرارداد به توافق رسیده و امضا شوند.

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

طرح های مفهومی ساخت ویلا

طراحان غالباً چندین طرح مفهومی را برای برقراری ارتباط بین تفکر خود تهیه می کنند و به شما امکان می دهند تا آنها را در برابر مختصر خود ارزیابی کنید. آنها می توانند از یک طرح نمودار حبابی ساده در پشت پاکت ، تا به مفاهیم فرم و ترتیب فضایی رسم شوند. آنها را با توجه به اطلاعات موجود در مقاله های طراحی منفعل که در منطقه آب و هوایی شما اعمال می شود ، تجزیه و تحلیل کنید آموزش معماری ویلا و سؤال خود را با طراح خود مطرح کنید (به بخش طراحی آب و هوا مراجعه کنید). روند طراحی ویلا طرح های مفهومی می توانند به انتخاب های پایداری اولیه کمک کنند. آموزش طراحی ویلا طرح های مفهومی باید سیستم های ساختمانی را در نظر بگیرند ، اما آنها را در آن قفل نکنید مگر اینکه محوطه سازی ویلا مدرن آنها یک مؤلفه اساسی مختصر شما باشند. انتخاب مواد با جرم زیاد یا کم و میزان جرم مورد نیاز در کف ، دیوارها یا سقف برای دستیابی به راحتی حرارتی بسته به تصمیمات طراحی دیگر از جمله نسبت های شیشه به جرم و سیستم های گرمایش و سرمایش متفاوت است (به جرم حرارتی مراجعه کنید). روند طراحی ویلا ورودی از یک مشاور یا ارزیاب پایداری ساختمان می تواند در این مرحله بسیار مفید باشد تا اطمینان حاصل شود که هر فرصتی برای دستیابی به عملکرد حرارتی در سطح بالا قفل شده است در حالی که طراحی هنوز بسیار انعطاف پذیر است.

طراحی ویلا
دانلود بلوک اتوکد مبل یک نفره

توسعه طراحی ویلا

از طریق بحث با طراح خود ، طرح مفهومی را انتخاب کنید که متناسب با نیازهای شما باشد. سپس طراح مفهوم را به یک طرح اولیه تبدیل می کند. بیش از یک مفهوم با این روش قابل توسعه است اما هر مفهوم اضافی توسعه یافته ممکن است هزینه های طراحی را افزایش دهد. این مرحله مهم معمولاً شامل ترتیب اولیه اتاق ، اندازه و جهت یابی پنجره ، نشانه جریان داخلی و خارجی ، ساخت ویلا لاکچری چیدمان مبلمان و انتخاب اولیه سیستم های ساختمانی است. در این مرحله وقت خود را برای تجسم خانه خود که در طرح زندگی می کنید ، صرف کنید. از تحلیل خود در مورد خانه فعلی خود دوباره بازدید کنید. آیا مشکلات برطرف شده است؟ آیا موارد جدیدی ایجاد شده اند؟ روند طراحی ویلا تصمیم گیری برای انتخاب مواد نیز در این مرحله با توجه به اتمام های خارجی و داخلی پیشرفت می کند. از این فرصت استفاده کنید تا مواد دارای منبع پایدار با تأثیر محیط زیست در چرخه عمر پایین را شناسایی کنید (به مواد مراجعه کنید).

نکته

برای کمک به تجسم طراحی منظر ، نسیم و ورود نور خورشید، در نظر بگیرید یک مدل مقوا ساده از طرح را با ویندوز برش تهیه کنید و آن را در ساعات مختلف روز و فصل در سایت خود قرار دهید. خودتان آنرا با چسباندن برنامه ها و ارتفاعات طراح خود بر روی مقوا بچسبانید ، یا از آنها بخواهید که یک مدل برای شما درست کنند. هزینه ساخت و ساز براساس نرخ در هر متر مربع است ، همانطور که هزینه گرمایش و سرمایش خانه شما نیز می باشد. هرچه خانه بزرگتر باشد ، هزینه ساخت و بهره برداری نیز بیشتر است. کاهش اندازه و اختصاص مجدد آن بودجه به ویژگی های پایدار ، تمرکز مهم در این مرحله از طراحی است. پیرایش فقط چند متر مربع از هر اتاق می تواند مبلغ دو جداره یا یک آرایه فتوولتائیک را بپردازد. آموزش طراحی ویلا هرچه خانه بزرگتر باشد ، هزینه ساخت و بهره برداری نیز بیشتر است.

طراحی ویلا
آموزش اسکیس قسمت پنجم

تحلیل طراحی ویلا

هر قطعه از مبلمان (جدید یا موجود) را که قصد دارید در خانه خود استفاده کنید اندازه گیری کنید و از طراح خود بخواهید که آنها را در مقیاس ترسیم و چاپ کند تا بتوانید آنها را برش داده و با طرح های مختلف روی نقشه های مفهومی آزمایش کنید. شما می توانید تصور کنید که خانواده شما چگونه ممکن است در خانه زندگی کند و هر مشکلی را – خصوصاً فضاهای بزرگ – تشخیص دهد. آموزش معماری ویلا لیست کاملی از نیازهای ذخیره سازی خود تهیه کنید. هر لیست را به صورت خلاصه اضافه کنید و قبل از ورود به طرح نهایی ، هر کدام را خاموش بررسی کنید. ابزار طراحی و ساخت مدل سازی مبتنی بر رایانه، مانند ابزارهای رتبه بندی انرژی خانه مانند AccuRate ، BERS Pro و FirstRate5 ، می توانند عملکرد محیطی را پیش بینی کرده و از مزایای عملکرد حرارتی اعداد پنجره ، اندازه ، محل قرارگیری و جهت گیری و همچنین سطوح مختلف جرم در انواع مختلف استفاده کنند. محوطه سازی چیست سیستم های ساختمانی قبل از نهایی کردن طراحی و انتخاب سیستم ساخت و ساز ، این تحلیل را انجام دهید. راه حل های بعدی یا تغییرات ممکن است گران باشد. آموزش طراحی ویلا در این مرحله طراحی منظره خود را آماده کنید. محوطه سازی باعث کمک های اساسی بسیاری می شود از جمله سایه زنی ساختمان یا پنجره ها ، منحرف کردن نسیم ، اطمینان از حفظ حریم خصوصی ، ایجاد لذت و صرفه جویی در مصرف آب (دیدن محوطه سازی و طراحی باغ ؛ آب).

معمول است که طراحان در این مرحله درباره پیشنهادات خود با برنامه ریزان و بازرسان شورا صحبت کنند تا هرگونه مسئله ای که نیاز به تصویب دارد را مشخص کنند.

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

متره برآورد ویلا

طراحی و انتخاب نهایی تصمیم گیری خود را از مسائل زیر را در پرتو مشاوره از مربوطه شما در صفحه اصلی مقاله:

 • طرح طبقه و فرم ساختمان (به طراحی منفعل ؛ خیابان استریپتیک ، خانه ای با قابلیت زندگی و سازگاری مراجعه کنید)
 • سیستم های ساختمانی (به سیستم های ساختمانی مراجعه کنید)
 • نوع ، اندازه و جهت گیری پنجره (به لعاب نگاه کنید)
 • راه حل های سایه زنی (به سایه بان مراجعه کنید)
 • اتمام های خارجی (به سیستم های ساختمانی ، روکش فلزی مراجعه کنید)
 • سیستم گرمایش / سرمایش (نگاه کنید به گرمایش و سرمایش)
 • لوازم اصلی (به سیستم آب گرم ؛ انرژی تجدید پذیر) مراجعه کنید
 • سیستم های آب ، به عنوان مثال مخازن آب باران و بازیافت آب (به آب مراجعه کنید)
 • طراحی منظره (به آب ؛ محوطه سازی و طراحی باغ مراجعه کنید)
 • طراحی داخلی و به پایان رسید (به خانه سالم ؛ روشنایی مراجعه کنید).

طراحی نهایی غالباً آشکار می شود که افزایش بیش از حد بودجه و کاهش هزینه ها انجام می شود. این نکته معمولاً بزرگترین تهدید برای پایداری زیست محیطی خانه شما به دلیل ویژگی های پایداری است که اغلب “اختیاری” تلقی می شوند و در فرایند تجارت از بین می روند حتی اگر هزینه نسبتاً کمی داشته باشند. روند طراحی ویلا این معاملات با تقسیم پروژه شما به مرحله به بهترین شکل ممکن مدیریت می شود. ویژگی هایی که بلافاصله به آنها احتیاج ندارید می توانند بعدا ساخته یا اضافه شوند. از ابتدا ویژگی های پایداری را درج کنید و صورتحساب خود را از روزی که وارد آن می شوید کاهش دهید. این ویژگیها معمولاً برای مقایسه با بعداً در ساخت اولیه ارزان تر هستند. فضاهای اضافی یا اتاقهایی که در ابتدا به یک مفهوم کلی طراحی شده اند ، می توانند در صورت اجازه امور مالی آینده به هزینه ای افزوده شوند. تغییرات انجام شده پس از خاموش شدن آموزش معماری ویلا اصول محوطه سازی این مرحله به احتمال زیاد بر هزینه های طراحی افزوده خواهد شد. اگر هر دو طرف از طرح راضی هستند ، اگر یک روند تصویب مرحله ای مطلوب باشد ، آموزش طراحی ویلا طرح نهایی را به تصویب برنامه ریزی قبل از جزئیات طراحی به شورای تحویل دهید. این رویکرد می تواند تغییرات طراحی مورد نیاز شورا را با هزینه بیشتری تأمین کند. رویکرد جایگزین (برنامه ریزی ترکیبی و تصویب ساخت و ساز) گرانتر است اگر شورا به تغییرات طراحی نیاز داشته باشد ، که باید برای هر دو نقشه طراحی شود.

طراحی ویلا
ویلای چوبی محلی

جزئیات طراحی ویلا

در این مرحله ، جزئیات طراحی و ساخت و ساز نهایی و مستند شده است. این اسناد به طور معمول شامل موارد زیر است:

  • نقشه های کار (جزئیات نحوه ساخت طراحی)
  • مشخصات مواد ، استانداردها ، اتمامها و محصولاتی که باید استفاده شوند
  • رتبه NatHERS (یا BASIX در NSW)
  • طراحی و صدور گواهینامه مهندسی.

آنها (یا نسخه های دقیق تر) نیز هنگام دعوت به مناقصه برای کار به سازندگان داده می شوند و اساس قرارداد شما با سازنده شما را تشکیل می دهند. برنامه های نهایی مواد و کیفیت نهایی با رعایت استانداردهای استرالیا ، تعاریف مربوط به صنعت در مورد عملکرد و نتایج مطلوب که در برنامه ها ذکر نشده ، در مشخصات ثبت می شود. مشخصات برای دستیابی به نتایج پایدار بسیار مهم است زیرا در اینجا است که اجزاء ، اقدامات و پایان های پایدار به زبان آمده و به قرارداد وصل می شوند مشخصات نقشه های کار را پشتیبانی می کند. نوشتن مشخصات برای پایداری یک مهارت نسبتاً جدید است و بسیاری از طراحان در رسیدگی مناسب به موارد مهم ، شیوه ها و استانداردها موفق نیستند. سازندگان غالباً ادعا می کنند که از مواد و روشهای ارجمندی با محیط زیست استفاده نمی کنند زیرا رقبای آنها با استفاده از محصولات نامرغوب ، آموزش معماری ویلا غیرقابل تحمل یا صحبت کردن با مصرف کنندگان از ویژگی هایی مانند دو جداره ، آب گرم خورشیدی و بهترین عمل برای راحتی راحت استفاده می کنند. آموزش طراحی ویلا برای تراز کردن زمین بازی، رویه های پایدار ، واضح و بدون ابهام ، در اسناد مناقصه مشخص کنید و این بندهای آتیپیک (در حال حاضر) را مورد توجه سازندگان مناقصه قرار دهید.

مرحله بعدی روند مناقصه با سازندگان است (به روند ساخت ویلا مراجعه کنید).

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

آموزش طراحی ویلا

آموزش طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

روند طراحی ویلا

منابع و خواندن اضافی
ACT محیط زیست ، برنامه ریزی و توسعه پایدار ACT – برنامه ریزی.                                                                    www.planning.act.gov.au
انجمن ارزیابی کنندگان پایداری ساختمان. www.absa.net.au
انستیتوی معماران استرالیا. www.architecture.com.au
موسسه نقشه برداران ساختمان استرالیا. https://aibs.com.au
انجمن دولت محلی استرالیا. alga.asn.au
کمیسیون ساختمان ویکتوریا. [مطالعه اضافی که اکنون در www.vba.vic.gov.au یافت شده است ]
انجمن طراحان ساختمان ویکتوریا. www.bdav.org.au
طراحان ساختمان استرالیا. www.bdaa.com.au  (پیوندها به بخش دولت مربوط را دنبال کنید)
HIA GreenSmart متخصصان لیست شده توسط کدپستی: [خواندن اضافی که هم اکنون در www.mbavtraining.com.au یافت شده است  ]
دایرکتوری روند طراحی ویلا طراحی خانه. ماشین حساب هزینه ساخت و ساز. www.homedesigndirectory.com.au
استاد سازندگان استرالیا. www.masterbuilders.com.au
MyDesigner. www.mydesigner.net.au
راهنماهای هزینه ساختمان جدید. [مطالعه اضافی که اکنون در www.corelogic.com.au یافت شده است  ]
اداره زمین ، برنامه ریزی و محیط زیست شمالی سرزمین شمالی. www.dlpe.nt.gov.au
وزارت برنامه ریزی و زیرساخت روند طراحی ویلا  NSW. www.planning.nsw.gov.au
وزارت توسعه روند ساخت ویلا ، زیرساختها و برنامه ریزی وزارت امور خارجه کوئینزلند. [مطالعه اضافی که اکنون در www.statedevelopment.qld.gov.au یافت شده است ]
وزارت برنامه ریزی ، حمل و نقل و زیرساخت ها استرالیا جنوبی. [مطالعه اضافی که اکنون در www.saplanningportal.sa.gov.au یافت شده است ]
پایداری ویکتوریا. www.sustainability.vic.gov.au
خدمات زیرساختی و اطلاع رسانی منابع تاسمانی (IRIS) ، برنامه ریزی و توسعه. [مطالعه اضافی که اکنون در www.cbos.tas.gov.au یافت شده است ]
وزارت برنامه و توسعه جامعه ویکتوریا. [مطالعه اضافی که اکنون در www.planning.vic.gov.au یافت شده است ]
وزارت برنامه ریزی ، سرزمینها و میراث غربی استرالیا غربی. www.dplh.wa.gov.au/

۲ دیدگاه

  • دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   تماس با ما