گروه معماران ویلا

گروه معماران ویلا


گروه معماری ویلا

توضیحات متن توسط گروه معماری ویلا ارائه شده است. نقاشی خانه از همان ابتدا مشخص شد که چشم انداز اطراف ویلا باید تا حد امکان حفظ شود. زیرزمینی برای خانه ایجاد شد و طبقه همکف در شیب تپه نیمه موقعیت دارد. برجهای طبقه اول در بالای طبقه هم کف و دارای ساخت محوطه سازی منظره تپه ای عایق بندی شده. هر دو نمای شمالی و جنوبی طبقه اول عمدتاً از جنس شیشه است ، گروه معماری ویلا در حالی که نمایهای شرقی و پهناور از ویژگی های بسته تری برخوردار هستند. قسمت های نمای جلوی طبقه اول از چوب های رنگی و پایدار ساخته شده است.

۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

گروه معماران ویلا

گروه معماران ویلا

طراحی ویلا شیشه ای

نواحی شیشه ای در طبقه همکف و طبقه اول دارای اجزای کشویی فوق العاده بزرگی هستند که قسمت های متحرک آن در بلوط سبک است. جزئیات سبک های شیشه ای و خطوط بالا و پایین به حداقل رسیده است. ساخت ویلا در گیلان نمای شیشه های بزرگ اتصال بین فضای بیرون و داخل خانه را تضمین می کند. تماس با طبیعت در کل خانه محسوس است. در عین حال ، پاسیو در قلب ویلا حداکثر نور روز را در کلیه اتاق ها فراهم می کند. اصول طراحی ویلا توجه ویژه ای به انرژی در ویلا V. اختصاص یافته است. ساختاری کارآمد و جمع و جور با عایق عالی طراحی شده است. انرژی موجود به طور مؤثر مورد استفاده قرار می گیرد ، از ذخیره انرژی زمین گرمایی ، پمپ حرارتی و جمع کننده های خورشیدی در پشت بام وجود دارد که با سدوم خزه پوشانده شده است. فقط از مصالح طبیعی در ساختمان استفاده شده است. ساخت ویلا صفر تا صد به عنوان مثال ، اتمام نما در طبقه اول از الوار چوب پایدار Waxedwood ساخته شده است.

طراحی ویلا
خلاقیت در معماری چیست؟

۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

گروه معماران ویلا

گروه معماران ویلا

طراحی ویلا سنتی

قطعات متحرک از بلوط فرانسوی ساخته شده اند. در طراحی ویلا تمام المان های داخلی از جمله دیوارها ، کمد در اتاق کودکان و شومینه از تخته سه لا ساخته شده است. چوب بکار رفته در ورودی و گاراژ منشأ خاصی دارد: این از کشتی قدیمی است که در یک شرکت تخریب در شمال برابانت پیدا شد و در کل خریداری شده و در ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است.

مقالات

گروه معماران ویلاگروه معماری ویلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما