طراحی ویلا و طول عمر آنها

طراحی ویلا و طول عمر آنها


طراحی ویلا و طول عمر آنها

طراحی ویلا در تهران اگر شما قصد دارید که یک ویلا زیبا و مدرن در بهترین منطقه تهران داشته باشید میتونید با تماس با شرکت ما بگیرید. شرکت ما اویم شاهانه بهره گیری از مهدسان و معماران متخصص و با تجربه آماده ارائه بهترین خدمات و باکیفیت ترین کار در کمترین زمان ممکن به شما میباشد. همچنین شرکت ما پروژه شما رو با کمترین قیمت ممکن طراحی و درست می کند. طول عمر بیشتر ویلاها بین ۳۰ تا ۵۰ سال میباشد که بستگی به نوع متریال یا مصالح ساختمانی دارد که در ساخت آن بکار میبرید. بیشتر ویلاها دارای فونداسیون کوچکتری نسبت به ساختمان ها و آپارتمانهای شهری دارند و نیازی نیست که در ساخت فونداسیون آنها از اجسام بزرگ و سازه های سنگین استفاده کنیم. البته ناگفته نماند این مسئله ای رو که بیان کردیم دلیل بر کم اهمیت بودن ویلاها نیست شما با بکارگیری سازه های کوچک در ساخت فونداسیون ویلا از سنگینی آن جلوگیری میکنید. ویلا کلاسیک لوکس عمر یک ویلا نسبت به ساختمان شهری یا آپارتمان خیلی بیشتر میباشد. برخی از صاحبان دوست ندارند ساختار و طراحی ویلا قدیمی یا فرسوده خود را بهم بریزند. شرکت هایی هم وجود دارد که بدون بهم زدن طراحی و ساختار این نوع ویلاها میتوانند با استفاده از وسائل مهندسی بروز به تعمیر عیب و نقایص ویلا بپردازند. نوسازی ویلا یکی از مشکلاتی است که در بین برخی از صاحبان ویلا وجود دارد.

طراحی ویلا و طول عمر آنها

طراحی ویلا و طول عمر آنها

چه تفاوتی بین نوسازی ویلا و بازسازی ویلا قدیمی وجود دارد؟

نوسازی ویلا و بازسازی ویلا خیلی باهم تفاوت دارند. ب مرور زمان برخی از مصالح و متریالی که در ساخت ویلا مورد استفاده شده دچار پوسیده گی یا خرابی میشوند و باید این مصالح را  تغییر داد.برخی از متریال درونی ویلا که به مرور زمان دچار پوسیده گی و خرابی میشوند مانند لوله کشی ها، سیم کشی ها و سایر متریال درونی ویلا هستند. در باسازی ویلا نقشه آن اصلا بهم نخواهد خورد و فقط برخی از متریال بکار رفته که دچار پوسیده گی و خرابی شده اند تعویض میشوند یعنی در بازسازی ویلا نقشه آن دست نخواهد خورد. چگونه می توانم ویلا بسازم؟ مرحله یک اما برخی مواقع به بازسازی برخی از پلان های ویلا میپردازند. نوسازی ویلا کمی متفاوتر از بازسازی ویلا میباشد. زمانی که شما نوسازی ویلا قدیمی خود را انجام میدهید اکثر مواقع تمام زیرسازی ها و متریال درونی سازه ویلا تعویض می شوند. و در بعضی از مواقع نقشه ویلا عوض میشود و حتی در برخی موارد یک ویلا جدید با نقشه جدید و متریال نو درست میشود. البته ناگفته نماند این تغییر در نقشه و متریال ویلا بستگی به صاحب ویلا دارد که آیا دوست دارد ویلا را تمام کمال تغییر دهد یا دوست دارد هزینه کمتری بکند و فقط متریال آن را تعویض کند. هزینه طراحی ویلا برخی از ویلاهایی که در زمان قدیم ساخته شده اند نیاز به بازسازی جدید دارند چون فضای آن بسیار دلگیر و غمگین است و کلن روحیه اعضا خانواده را تغییر میدهد. اگر شما قصد دارید که ویلا خود را بازسازی کنید میتوانید با مشاوره از گروه ما بهترین راه ممکن را برای نوسازی ویلا خود بکار ببرید.

آموزش اسکیس قسمت دهم
طراحی ویلا

چرا نوسازی ویلا را در نظر دارید؟

اگر شما از نقشه و طراحی ویلا خود خسته شده اید و این ویلا دیگر مکان مناسبی برای شما نیست و با رفتن به داخل آن روحیه شما گرفته میشود میتوانید با مشاوره با یک تیم سازنده خوب و باتجربه آنرا بازسازی کنید. البته ناگفته نماند بازسازی یک ویلا قدیمی دربردارنده هزینه هنگفتی برای شما میشود و بهترین راه حل ممکن برای داشتن یک ویلا خوب و مدرن نوسازی آن است. شما با نوسازی ویلا خود میتوانید هزینه ساخت را به یک دهم برسانید و یک ویلا نوساز زیبا تحویل بگیرید. هنگامی که یک ویلا را نوسازی میکنید دیگر جای نگرانی ندارید و دارای متریال و مصالح با کیفیتی هستید، که بین ۲۰ تا ۳۰ سال داشتن یک ویلا را برای شما تضمین میکند.

طراحی ویلا و طول عمر آنها

طراحی ویلا و طول عمر آنها

نوسازی ویلا یا ویلای نوساز کدام برای شما بهتر است؟

امروزه در بیشتر کشورهها بخصوص کشور بازسازی ویلا یا نوسازی ویلا یکی از شغل های درآمدزا شده است. محوطه سازی ویلا بیشتر پیمانکاران و گروه های ساخت سازه با روی آوردن به این کار سودهای هنگفتی به جیب میزنند. این کار آنها بدین صورت است که آنها خریدن یک ویلا قدیمی و با بازسازی و نوسازی آن کلن نقشه و متریال آنرا عوض میکنند و آنرا با چند برابر قیمت به خریداران میفروشند. شما میتوانید ویلا خود را نوسازی یا بازسازی کنید یا کلن یک ویلا جدید در یک منطقه دیگر بخرید. طراحی ویلای مدرن کوچک نوسازی و بازسازی تقریبا تفاوت زیادی با همدیگر ندارند که شما با این کار تقریبا یک ویلا شیک و لوکس خواهید داشت. البته ناگفته نماند نوسازی دارای هزینه بیشتری نسبت به بازسازی میباشد. شما باید با مشاوره بهترین راه را انتخاب کنید که گزینه بازسازی بهترین گزینه برای درست کردن ویلا شما میباشد. برخی از مردم دوست دارند که ویلا خود را نوسازی کنند یعنی نقشه و متریال آنرا کاملا تغییر دهند و برخی دیگر گزینه بازسازی را دوست دارند چون دوست ندارند هزینه بیشتری بکنند.

چک لیست نصب و راه اندازی آسانسور
طراحی ویلا

اگر شما را داخل یک ویلا نوساز یا بازسازی شده قرار بدند احتمال زیاد متوجه نوسازی یا تغییر آن نشوید. شما میتوانید با مراجعه به ویلاهایی که در اطراف شما هستند خود از نزدیک نظاره گر آن باشید. اگر شما قصد دارید که ویلا خود را بازسازی یا نوسازی کنید به یک گروه ساخت ساز باتجربه مراجعه کنید چون بیشتر این گروه ها دارای رزومه و نمونه کارهای زیادی هستند. شما با دیدن نمونه کارهاییی که این گروه ها انجام داده اند با خیال راحت نوسازی یا بازسازی ویلا خود را به آنها میسپارید. نقشه ساخت ویلا دوبلکس شما اگر کلن ویلا ندارید و قصد خرید یک ویلا را دارید میتوانید با خریدن یک ویلا دیگر ناراحت فرسوده شدن و خراب شدن متریال و مصالح آن تا چندین سال نباشید. پس حتما سعی کنید که مشاوره با یک گروه خوب و متخصص را انجام دهید. این مشورت می تواند انتخاب را برای شما ساده تر کند. با انتخاب یک طرح نوسازی خوب و به روز، می توانید از نعمت داشتن یک ویلای نو و عالی برخوردار شوید و البته هزینه کمتری نسبت به ساخت ویلا پرداخت نمایید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما