نمای ویلا در کالیکاواک فوق العاده زیبا

نمای ويلا در كاليكاواك

نمای ويلا در كاليكاواك


نمای ویلا در کالیکاواک

به گزارش بازسازی ویلا : نمای ویلا در کالیکاواک طراحی نما ویلا در کالیکاواک ویلا با نماهای چوبی مرمر و تکنوود در بدروم ساخته شده است. هدف از این پروژه ایجاد یک مجموعه است که خانواده ها بتوانند به راحتی در تمام طول سال زندگی کنند و تمام نیازهای آنها یکپارچه برآورده شود. طراحی کلاسیک جایی که بزرگسالان و کودکان می توانند وقت خود را به صورت جداگانه یا با هم بگذرانند. برای این منظور ، یک مطالعه دقیق در مورد اختصاص مناطق اجتماعی انجام شد. اندازه آپارتمان ها از ۱۶۵ تا ۴۷۰ متر مربع متفاوت است. زمین در منطقه Gökçebel دارای ساختار شیب دار و رو به خلیج است. این پروژه شامل امکانات اجتماعی از قبیل باشگاه ساحلی ، رستوران ، استخر روباز ، فضای ورزشی ، پارکینگ سرپوشیده و واحدهای فروش است.

نمای ویلا در کالیکاواک
نمای ویلا در کالیکاواک

زمین

مزیت زمین شیب دار بدان معنی است که طبقه همکف هر آپارتمان در سطح سقف آخرین وضعیت قرار گرفته است ، بنابراین ساکنان می توانند با منظره و پانورامای بدون وقفه دریا از باغ ها و تراس های خصوصی لذت ببرند. آب و هوای گرم به معنای آن است که پارکینگ خودرو در زیر تونل های پناهگاه زیر زمینی فراهم می شود که به منظور ایجاد پروژه نیز مناسب برای عابر پیاده است. طراحی تالارهدف اصلی این پروژه ایجاد یک پروژه مسکونی است که خود را با احترام در محیط اطراف خود ادغام می کند. به جای استفاده از رنگ های سفید ، زمین و چوب ترجیح داده می شود ، و توجه به بیان طبیعت مورد توجه قرار گرفته است. بنابراین ، نمای پانل های چوبی طبیعی ، روی تابلوهای مرمر و آلومینیوم نصب شده است. بافت مرمر و گرمای چوب به طراحی نما جلوه می دهد.

نمای ویلا در کالیکاواک
نمای ویلا در کالیکاواک

انتخاب مواد

چوب جامد در ساخت و ساز شیک شده است ، اما در اثر پیری از زمان و عوامل محیطی باعث تغییر شکل می شود. محصولات Technowood با استفاده از روکش های چوبی بر روی مواد با دوام ساخته می شوند. این رویکرد از خمش و تغییر شکل غیرقابل پیش بینی جلوگیری می کند. استفاده از روکش ها مصرف چوب را ۹۸٪ کاهش می دهد و امید به زندگی آن را بیش از ۵ برابر افزایش می دهد. نما رومیTechnowood را می توان در جایی استفاده کرد که محصولات چوبی سنتی نیز در آنجا و جزئیات و اندازه گیری های خاص استفاده از سایر محصولات چوبی را دشوار می کند. آنها به راحتی جمع می شوند و به مشخصات تولید می شوند.

پروفایل های بادوام

پروفیل ها می توانند از جنس آلومینیوم یا GRP (پلاستیک تقویت شده شیشه ای) باشند ، این مواد سبک ، استحکام بالایی دارند و به راحتی قابل استفاده هستند. دوام مقاومت در برابر آب و هوا با پایان چوب طبیعی از روکش های چوبی که به پروفایل ها اضافه می شود ، استفاده می شود. اعتبار محیط زیست در صنعت ساخت و ساز ، چوب اغلب از درختانی برداشت می شود که تقریباً ۱۰۰ سال طول می کشد ، جنگلداری پایدار امروزه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد ، طراحی تالار عروسی اما از پیش بینی نشده میزان مصرف چوب ۱۰۰ سال از زمان کنونی ، آن را در نظر نمی گیرد. به همین دلیل Technowood شیوه های جنگلداری پایدار را مطابق با دستورالعمل های FSC با روش انقلابی خود در استفاده از روکش های چوبی طبیعی در مصالح بادوام جفت کرده است. بنابراین به مسئله مصرف زیاد نیز می پردازیم.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مزون

ساخت کارخانه آب معدنی

پتینه کاری ساختمان

آموزش طراحی گلخانه

هزینه ساخت ویلا متری چند

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!