طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر با مساحت ۶۲ متر مربع ، این آپارتمان در ساختمان جدید هانوی واقع شده است. هر واحد این ساختمان کوچک است و برای خانواده های جوان طراحی شده است. طرح اصلی شامل دو اتاق خواب با عملکردهای فشرده شده است. کل فضا به اتاقهای کوچک تقسیم می شود.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر

مفهوم نوسازی ، شکسته شدن حیرت انگیز اتاق های بسته است تا فضای جدیدی ایجاد شود که عملکردها به طور نرم ، هزینه اضافه اشکوب انعطاف پذیری در هم تنیده باشند و نور طبیعی می تواند وارد عمیق ترین گوشه ها شود. در طراحی جدید ، یک اتاق خواب برای گسترش فضای زندگی حذف شده است. حمام به اتاق شستشو و انبار تبدیل می شود. بالکن به فضای سبز تبدیل شد و فضای زندگی و اتاق خواب را به هم متصل کرد.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

مواد تکمیل شده و مبلمان هدف از سادگی ، طبیعی و زنگ زدگی است. مبلمان ساخته شده اند برای رسیدن به اهداف بسیار مهم خود ، و نه به فشار در فضا. بسیاری از قطعات چوبی قدیمی در دو جدول مجددا تنظیم شده اند. از طراحی ویلا شیشه ای برای نشان دادن ساختار جداول و جلوگیری از ریختن سایه ها روی کف چوبی استفاده می شود.

ads 3

ads 3

طراحی آپارتمان بی نظیر

lsf min

کابینت تخته سه لا نیلی و دیواره سیمان زرد آشپزخانه را پوشانده و برجسته فضای نشیمن است. با یک منطقه کوچک ، کیفیت خوب زندگی فقط با متعادل کردن کارکردها با روشی هماهنگ حاصل می شود. قبول کردن برخی نیازها را کنار بگذاریم و سبک زندگی خود را تغییر دهیم.

تبلیغات

تبلیغات

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

استخر min

دکوراسیون داخلی پذیرایی

طراحی مدرسه ابتدایی مدرن در ایران

نمونه محوطه سازی ویلا

طراحی گلخانه کوچک

هزینه ساخت زیربنا

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!