طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر


طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر با مساحت ۶۲ متر مربع ، این آپارتمان در ساختمان جدید هانوی واقع شده است. هر واحد این ساختمان کوچک است و برای خانواده های جوان طراحی شده است. طرح اصلی شامل دو اتاق خواب با عملکردهای فشرده شده است. کل فضا به اتاقهای کوچک تقسیم می شود.

طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر

مفهوم نوسازی ، شکسته شدن حیرت انگیز اتاق های بسته است تا فضای جدیدی ایجاد شود که عملکردها به طور نرم ، هزینه اضافه اشکوب انعطاف پذیری در هم تنیده باشند و نور طبیعی می تواند وارد عمیق ترین گوشه ها شود. در طراحی جدید ، یک اتاق خواب برای گسترش فضای زندگی حذف شده است. حمام به اتاق شستشو و انبار تبدیل می شود. بالکن به فضای سبز تبدیل شد و فضای زندگی و اتاق خواب را به هم متصل کرد.

مواد تکمیل شده و مبلمان هدف از سادگی ، طبیعی و زنگ زدگی است. مبلمان ساخته شده اند برای رسیدن به اهداف بسیار مهم خود ، و نه به فشار در فضا. بسیاری از قطعات چوبی قدیمی در دو جدول مجددا تنظیم شده اند. از طراحی ویلا شیشه ای برای نشان دادن ساختار جداول و جلوگیری از ریختن سایه ها روی کف چوبی استفاده می شود.

طراحی ویلا
ویلا مدرن در غروب آفتاب

طراحی آپارتمان بی نظیر

کابینت تخته سه لا نیلی و دیواره سیمان زرد آشپزخانه را پوشانده و برجسته فضای نشیمن است. با یک منطقه کوچک ، کیفیت خوب زندگی فقط با متعادل کردن کارکردها با روشی هماهنگ حاصل می شود. قبول کردن برخی نیازها را کنار بگذاریم و سبک زندگی خود را تغییر دهیم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما