طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر


طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر با مساحت ۶۲ متر مربع ، این آپارتمان در ساختمان جدید هانوی واقع شده است. هر واحد این ساختمان کوچک است و برای خانواده های جوان طراحی شده است. طرح اصلی شامل دو اتاق خواب با عملکردهای فشرده شده است. کل فضا به اتاقهای کوچک تقسیم می شود.

کابینت

کابینت

طراحی آپارتمان بی نظیر

طراحی آپارتمان بی نظیر

مفهوم نوسازی ، شکسته شدن حیرت انگیز اتاق های بسته است تا فضای جدیدی ایجاد شود که عملکردها به طور نرم ، هزینه اضافه اشکوب انعطاف پذیری در هم تنیده باشند و نور طبیعی می تواند وارد عمیق ترین گوشه ها شود. در طراحی جدید ، یک اتاق خواب برای گسترش فضای زندگی حذف شده است. حمام به اتاق شستشو و انبار تبدیل می شود. بالکن به فضای سبز تبدیل شد و فضای زندگی و اتاق خواب را به هم متصل کرد.

مواد تکمیل شده و مبلمان هدف از سادگی ، طبیعی و زنگ زدگی است. مبلمان ساخته شده اند برای رسیدن به اهداف بسیار مهم خود ، و نه به فشار در فضا. بسیاری از قطعات چوبی قدیمی در دو جدول مجددا تنظیم شده اند. از طراحی ویلا شیشه ای برای نشان دادن ساختار جداول و جلوگیری از ریختن سایه ها روی کف چوبی استفاده می شود.

طراحی آپارتمان بی نظیر

کابینت تخته سه لا نیلی و دیواره سیمان زرد آشپزخانه را پوشانده و برجسته فضای نشیمن است. با یک منطقه کوچک ، کیفیت خوب زندگی فقط با متعادل کردن کارکردها با روشی هماهنگ حاصل می شود. قبول کردن برخی نیازها را کنار بگذاریم و سبک زندگی خود را تغییر دهیم.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

دکوراسیون داخلی پذیرایی

طراحی مدرسه ابتدایی مدرن در ایران

نمونه محوطه سازی ویلا

طراحی گلخانه کوچک

هزینه ساخت زیربنا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره