خانه فوق العاده مدرن در آتن

خانه فوق العاده مدرن در آتن

خانه فوق العاده مدرن در آتن


خانه فوق العاده مدرن در آتن

خانه فوق العاده مدرن در آتن H3 نام این اقامتگاه برجسته واقع در تپه های آتن ، یونان ، یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است. به طرز جالب توجه ، این خانه فوق العاده مدرن چشمگیر به نظر می رسد که مستقیماً از آینده به آنجا می رسد. نگاهی بینداز به درون! آیا از خدایان فرستاده شده است؟ زئوس؟ یا شاید Hestia ، الهه باکره ای از کوره و معماری باشد؟ فقط شوخی میکنم این قطعه معماری فوق العاده مدرن توسط پاولوس چتزیانژلیدیس از استودیوی معماری ۳۱۴ مستقر در آتن طراحی شده است. خانه H3 در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع ساخته شده است و ۱۰۰۰ متر مربع فضای زندگی مدرن را ارائه می دهد. بیشتر آن توسط استخر فوق العاده بزرگ گرفته شده است ، که در این طراحی غیر معمول نقش ویژه ای دارد.

کابینت

کابینت

خانه فوق العاده مدرن در آتن

مدرن در آتن

طراحی ویلا مدرن الهام از عشق مالک به قایق بادبانی ناشی می شود که می توان در شکل این خانه فوق العاده مدرن مشاهده کرد. استخر بزرگ می تواند نقش تقلید از اقیانوس و ایجاد احساس خنک کننده را داشته باشد. ساخت تالار در تهران چیزی شبیه واحه در تپه های داغ یونان. این معمار می گوید: “طراحی مسکن بیوشیمیایی به خورشید امکان گرم کردن مکان های سرد در زمستان و در ماه های تابستان را می دهد تا مکان های دیگر را خنک کند و تهویه هوا هوای گرم را بیرون می کشد”. “H3 با مصالح سازگار با محیط زیست ساخته شده است و مبلمان داخلی داخل خانه بنا به نیاز صاحب طراحی شده است. هدف از طراحی ایجاد محیطی مجلل و ارگونومیک با خطوط تمیز و زیبایی شناسی مینیمالیستی بود. محیط اطراف بنا با مجسمه های دیواری ساخته شده توسط مجسمه ساز جان آسپرا تزئین شده است که به خانه رنگی انتزاعی می بخشد. معماری ، مصالح ساختمانی و فناوری ها همگام با جدیدترین محصولات سازگار با محیط زیست هستند که همگی در ساخت این مسکن بسیار پویا و مدرن و سازگار با محیط زیست سازگار هستند. ” توضیحات کامل را در وب سایت استودیوی معماری ۳۱۴ بخوانید.

نظر شما در مورد این خانه فوق العاده مدرن چشمگیر چیست؟ دانلود سمپل اتوکدی میز غذاخوری آیا آن را دوست دارید؟

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی ارایشگاه زنانه کوچک

طراحی رستوران فضای باز

آموزش اسکیس فیگور

ساخت طبقه

هزینه ویلا سازی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره