۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ


۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ از کوچک ، باریک و کاربردی گرفته تا بزرگ ، مجسمه سازی و چشمگیر ، دلیل وجود پله مارپیچی چنین ویژگی مطلوب خانه است. به ۱۰+ زیباترین و جالبترین پله های مارپیچی مدرن جهان نگاهی بیندازید! طراحی ویلای دوبلکس هنگام اتصال به فضای عمودی ، پله مارپیچ اغلب مناسب ترین یا چشمگیرترین راه حل به نظر می رسد. نیازی به گفتن نیست که انواع مختلفی از پله ها برای انتخاب وجود دارد ، اما به احتمال زیاد هیچکدام از آنها به اندازه پله مارپیچ گزینه های شما و آزادی طراحی را نخواهند داشت.

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

هیچ منکر این نیست که پله ها در درجه اول و مهمترین عنصر کاربردی با هدف اصلی قرار گرفتن در مسافت های عمودی از نظر جسمی قرار دارند. با این حال ، آنها همچنین می توانند خیلی بیشتر از اینها باشند. با کمی خلاقیت می توان از پله ها به عنوان نقطه کانونی یک اتاق ، یک قطعه بیانیه یا یک جزء مجسمه سازی استفاده کرد. علاوه بر این ، حتی اگر مثلاً اسلایدی به آن وصل باشد ، می تواند برای ایجاد تجربیات سرگرم کننده نیز استفاده شود.
در حالی که برخی از افراد راه پله ها را ترجیح می دهند چیزی بیش از یک عنصر کاملاً کاربردی در گوشه و کنار دیوارهای راهرو پنهان نشود ، برخی دیگر دوست دارند از تمام پتانسیل خود استفاده کنند و آنها را برای تحسین در معرض دید قرار دهند.
هزینه ساخت ویلا به راحتی می توان فرض کرد که راه پله مارپیچی می تواند هر دو نیاز را برآورده کند. به دلیل عمودی ترین صعود و کوچکترین رد پای مورد نیاز ، پله های مارپیچی حتی در بیشتر فضاهای محدود و چالش برانگیز کار را انجام می دهند. از طرف دیگر ، سطوح خمیده و خطوط پیچ خورده درهایی را برای خلاقیت نامحدود ، اشکال متنوع و تنظیمات واقعاً قابل تحسین باز می کنند.

با داشتن امکانات بسیاری از این دست ، کاربردی و تزئینی ، واقعاً جای تعجب ندارد که معماران دوست دارند هر وقت فرصتی در اختیار داشتند از پله های مارپیچی استفاده کنند. از راه پله های مارپیچ داخلی که گاه چند طبقه بلند دارند ، نقشه ساخت ویلا تا راه پله های مارپیچی در فضای باز که منجر به تراس پشت بام یا فضای اتاق زیر شیروانی می شوند. از راه پله های مارپیچ کوچک و باریک که در گوشه ها فشرده شده اند تا راه پله های مارپیچی گسترده ای خیره کننده که به عنوان محور یک خانه طراحی شده اند. صحبت از مواد ، فولاد ، چوب ، آهن و شیشه مناسب ترین گزینه ها نشان داده شده است!

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

امروز کلید بزنید

راه پله های مارپیچی راه حل مناسبی برای فضاهای کوچک و همچنین انتخاب ایده آل برای کسانی است که می خواهند از پله های مجسمه ای بیانیه ای به عنوان نقطه کانونی در خانه خود استفاده کنند.

حال ، برخی از بهترین راه پله های مارپیچی مدرن را در اینجا بررسی خواهیم کرد!
طراحی پله مارپیچی شگفت انگیز

این طرحی شگفت انگیز از راه پله مارپیچی دقیقاً چه پله بیانیه ای را نشان می دهد. برای طراحی ویلا دیزاین شده توسط Antoni Associates برای محل اقامت ۶th 1448 Houghton ، راه پله مارپیچ گسترده ای به نظر می رسد در مرکز خانه واقع شده است و با توجه به طرح طبقه ایده آل از آن تقریباً در هر قسمت از خانه قابل توجه است. مخصوصاً چشم نواز ، سقف دو جداره با دیوار شیشه ای بیرونی است که منظره ای مانع از پله ها و همچنین از پله ها را نشان می دهد. طراحی شامل سازه بتونی سفید و شیشه شیشه ای است که به آن جلوه ای زیبا ، ظریف و مدرن می بخشد.
راه پله مارپیچی مدرن توسط دیوار شیشه ای ، ساخت استخر طراحی شده توسط آنتونی همکاران © السا یانگ و آدام لچ راه پله مارپیچ مدرن که توسط آنتونی همکاران © السا یانگ و آدام لچ طراحی شده است.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مزون لباس مجلسی

اسکلت فلزی ساختمان چهار طبقه

پتینه دیوار

طراحی آپارتمان ۶۰ متری

هزینه های ساخت ویلا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس