۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

به گزارش بازسازی ویلا : ۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ از کوچک ، باریک و کاربردی گرفته تا بزرگ ، مجسمه سازی و چشمگیر ، دلیل وجود پله مارپیچی چنین ویژگی مطلوب خانه است. به ۱۰+ زیباترین و جالبترین پله های مارپیچی مدرن جهان نگاهی بیندازید! طراحی ویلای دوبلکس هنگام اتصال به فضای عمودی ، پله مارپیچ اغلب مناسب ترین یا چشمگیرترین راه حل به نظر می رسد. نیازی به گفتن نیست که انواع مختلفی از پله ها برای انتخاب وجود دارد ، اما به احتمال زیاد هیچکدام از آنها به اندازه پله مارپیچ گزینه های شما و آزادی طراحی را نخواهند داشت.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

هیچ منکر این نیست که پله ها در درجه اول و مهمترین عنصر کاربردی با هدف اصلی قرار گرفتن در مسافت های عمودی از نظر جسمی قرار دارند. با این حال ، آنها همچنین می توانند خیلی بیشتر از اینها باشند. با کمی خلاقیت می توان از پله ها به عنوان نقطه کانونی یک اتاق ، یک قطعه بیانیه یا یک جزء مجسمه سازی استفاده کرد. علاوه بر این ، حتی اگر مثلاً اسلایدی به آن وصل باشد ، می تواند برای ایجاد تجربیات سرگرم کننده نیز استفاده شود.
در حالی که برخی از افراد راه پله ها را ترجیح می دهند چیزی بیش از یک عنصر کاملاً کاربردی در گوشه و کنار دیوارهای راهرو پنهان نشود ، برخی دیگر دوست دارند از تمام پتانسیل خود استفاده کنند و آنها را برای تحسین در معرض دید قرار دهند.
هزینه ساخت ویلا به راحتی می توان فرض کرد که راه پله مارپیچی می تواند هر دو نیاز را برآورده کند. به دلیل عمودی ترین صعود و کوچکترین رد پای مورد نیاز ، پله های مارپیچی حتی در بیشتر فضاهای محدود و چالش برانگیز کار را انجام می دهند. از طرف دیگر ، سطوح خمیده و خطوط پیچ خورده درهایی را برای خلاقیت نامحدود ، اشکال متنوع و تنظیمات واقعاً قابل تحسین باز می کنند.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

با داشتن امکانات بسیاری از این دست ، کاربردی و تزئینی ، واقعاً جای تعجب ندارد که معماران دوست دارند هر وقت فرصتی در اختیار داشتند از پله های مارپیچی استفاده کنند. از راه پله های مارپیچ داخلی که گاه چند طبقه بلند دارند ، نقشه ساخت ویلا تا راه پله های مارپیچی در فضای باز که منجر به تراس پشت بام یا فضای اتاق زیر شیروانی می شوند. از راه پله های مارپیچ کوچک و باریک که در گوشه ها فشرده شده اند تا راه پله های مارپیچی گسترده ای خیره کننده که به عنوان محور یک خانه طراحی شده اند. صحبت از مواد ، فولاد ، چوب ، آهن و شیشه مناسب ترین گزینه ها نشان داده شده است!

ads 3

ads 3

2 ایده برتر در مورد پله مارپیچ

۲ ایده برتر در مورد پله مارپیچ

امروز کلید بزنید

lsf min

راه پله های مارپیچی راه حل مناسبی برای فضاهای کوچک و همچنین انتخاب ایده آل برای کسانی است که می خواهند از پله های مجسمه ای بیانیه ای به عنوان نقطه کانونی در خانه خود استفاده کنند.

تبلیغات

تبلیغات

حال ، برخی از بهترین راه پله های مارپیچی مدرن را در اینجا بررسی خواهیم کرد!
طراحی پله مارپیچی شگفت انگیز

استخر min

این طرحی شگفت انگیز از راه پله مارپیچی دقیقاً چه پله بیانیه ای را نشان می دهد. برای طراحی ویلا دیزاین شده توسط Antoni Associates برای محل اقامت ۶th 1448 Houghton ، راه پله مارپیچ گسترده ای به نظر می رسد در مرکز خانه واقع شده است و با توجه به طرح طبقه ایده آل از آن تقریباً در هر قسمت از خانه قابل توجه است. مخصوصاً چشم نواز ، سقف دو جداره با دیوار شیشه ای بیرونی است که منظره ای مانع از پله ها و همچنین از پله ها را نشان می دهد. طراحی شامل سازه بتونی سفید و شیشه شیشه ای است که به آن جلوه ای زیبا ، ظریف و مدرن می بخشد.
راه پله مارپیچی مدرن توسط دیوار شیشه ای ، ساخت استخر طراحی شده توسط آنتونی همکاران © السا یانگ و آدام لچ راه پله مارپیچ مدرن که توسط آنتونی همکاران © السا یانگ و آدام لچ طراحی شده است.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مزون لباس مجلسی

اسکلت فلزی ساختمان چهار طبقه

پتینه دیوار

طراحی آپارتمان ۶۰ متری

هزینه های ساخت ویلا

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!