درباره بهترین خانه جهان چه میدانید؟

بهترین خانه جهان

بهترین خانه جهان


فهرست مطالب

بهترین خانه جهان

به گزارش بازسازی ویلا : بهترین خانه جهان House Kloof Road Amazing یکی از بهترین خانه های جهان است. نگاهی بیندازید که چگونه شناخته شده ترین معماران آفریقای جنوبی شاهکار دیگری را خلق کرده اند. طراحی نمای ویلای مدرن معماران Nico van der Meulen معماری آفریقای جنوبی همچنان مرزهای “شگفت انگیز” در معماری را تحت فشار قرار می دهد. آخرین پروژه آنها ، خانه Kloof Road ، واقع در پای یک ذخیره طبیعی در Bedfordview ، ژوهانسبورگ ما را با ظرافت داخلی مدرن شگفت زده کرد در حالی که نمای آینده نگر بدون شک این عمارت شگفت انگیز را در بین بهترین خانه های جهان قرار داده است. (بیشتر به کارهایشان مراجعه کنید ؛ خانه معاصر در بلر آتول.) خانه مدرن شگفت انگیز به عنوان یک مجسمه زنده روف گاردن همانطور که آنها در انتشار رسمی خود توضیح دادند ، “مختصر مشتری خواستار یک خانه خانوادگی مناسب برای سرگرمی داخل خانه و فضای باز بودیم که نمای ها را به سمت شمال به حداکثر می رساند”. معماران نیکو و همکاران با استعداد وی ، خانه ای به مساحت ۱۱۰۰ متر مربع را که به عنوان “یک قطعه معماری مجسمه سازی” توصیف شده است ، به نمایش گذاشتند که نشان دهنده یک تحول شدید از خانه تک داستانهای قبلی متوسط ​​، به یکی از بهترین خانه های جهان است. از آنجا که مشتری می خواهد خانه خانوادگی خود با بیرون از خانه متصل شود ، بام سبز هر اتاق در خانه طوری طراحی شده است که به سمت فضای زندگی در فضای باز باز شود و خانه را با باغ زیبا و منظره ای متصل کند. برای دستیابی به این سطح از باز بودن ، ورنر ون der derululen “از فرم های فولادی شکل گرفته استفاده کرد که با استفاده از معماری انگلی ساختار آن را می پیچند و ساختار را می سازند.” این شکل های دقیق فولادی ، که در حال حاضر بسیار دور از خیابان قابل توجه است ، باعث می شود این خانه در محله ایستادگی کند. صحبت از خانه های متمایز ، یکی از زیباترین خانه های جهان را بررسی کنید. خانه م!
بهترین خانه های جهان از طراحی ورودی خیره کننده ای برخوردار هستند

معماری درهای کشویی مدرن در چهار گاراژ به گونه ای طراحی شده اند که با فرم های فلزی مجسمه ای در هم آمیخته باشند در حالی که طرح نورپردازی جذاب روی دیوارها ، بازدید کنندگان را به سمت دروازه اصلی و ورودی خانه سوق می دهد ، انواع آبنما که به عنوان یک دیوار شیشه ای بلند تصور می شود که راه پله های مجسمه سازی آینده را درون خود نشان می دهد. صحبت از مواد اولیه استفاده شده برای تعریف این خانه شگفت انگیز ، هنرمندان دفتر Nico van der Meulen با ایمن بازی کردند ، با استفاده از بتن خام ، فولاد و شیشه ، تمام راه را از دیوار مرز و ورودی به فضای داخلی با دقت ترکیب کردند. لمس نهایی با آنچه که مطمئناً یکی از بهترین خانه های جهان است ، با روکش چوب از چوب طبیعی اضافه شده است که قرار است کمی سخت به دنبال فولاد و بتن خام نرم شود و آن را گرمتر ، دوستانه و استقبال کند.

بهترین خانه جهان
بهترین خانه جهان

طراحی داخلی مانند عمارت مدرن

داخلی ، مانند همیشه ، توسط M Square Lifestyle Design ، یک شرکت شریک معماران Nico van der Meulen به کمال تنظیم شده است. خانه شگفت انگیز با نمای چشمگیر آنها “… مفهوم معماری خانه جاده کلوف را در طراحی داخلی ترجمه کردند. پانل های سوراخ شده استیل و بتن خاموش از جمله عناصری هستند که برای فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرند ، طراحی داخلی مطب در حالی که طراحی نورپردازی ، فرم های جسورانه خانه را تعریف می کند و زوایایی را تعریف می کند. بتن ، شیشه و فولاد بصری پیوند داخلی و خارجی را با هماهنگی معماری و طراحی داخلی ایجاد می کنند. مبلمان ، دکور و چراغ های برجسته ای که این امر را تکمیل می کند ، از ملزومات زندگی L مربع گرفته شده اند. “

معماران Nico van der Meulen تقریباً در هر پروژه ای که طراحی می کنند با موفقیت در ارتباط با فضای داخلی و فضای بیرونی زندگی مشهور هستند. این بار آنها با استفاده از درهای شیشه ای تاشو بدون چارچوب در اتاق نشیمن ، طراحی داخلی اتصال اتاق نشیمن بزرگ مدرن ، اتاق غذاخوری و آشپزخانه با لنای به این هدف رسیدند. طبقه همکف همچنین دارای چهار اتاق خواب اختصاصی است. اتاق خواب دو کودک و یک اتاق خواب مهمان در حالی که مجموعه اصلی اتاق خواب در طبقه اول واقع شده است. آیا عمارتهای مدرن را دوست دارید؟ ببینید چگونه SAOTA عمارت مدرن با فضای داخلی عالی ایجاد کرده است!
بهترین خانه های جهان از پایداری مراقبت می کنند

بهترین خانه جهان
بهترین خانه جهان

در قرن بیست و یکم معماران بیش از هر زمان دیگری به فکر راندمان انرژی هستند. نمای ویلا مدرن خانه Kloof Road House از “سیستم گرمایش زیر آب مستقر در آب ، متصل به پانل های خورشیدی و پمپ حرارتی ، هم برای گرمایش و هم برای خنک کننده استفاده می کند”.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحان آرایشگاه

طراحی کلاسیک خانه

آموزش اسکیس چهره

اضافه اشکوب با ال اس اف

هزینه ساخت ویلا ۱۰۰ متری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!