طراحی اتاق مینیمال

طراحی اتاق مینیمال


طراحی اتاق مهمان

به گزارش طراحی نما : طراحی اتاق مهمان بحران همه گیری Covid-19 عادت های مختلف ما را در کوتاه مدت به بن بست می رساند ، طراحی داخلی بوتیک مردانه اما تأثیرات آن در آینده قابل پیش بینی ادامه خواهد یافت. در حالی که رستوران ها و مشاغل مستقر در خدمات بخش عمده ای از مشتریان صنعت طراحی را تشکیل می دهند ، س isال این است: چگونه پیش برویم؟ چه طراحان و معماران دنیای جدید می توانند برای نجات صنایع مهمان نوازی و فراهم آوردن تجربه ای ایمن برای جامعه ، راه حل هایی ارائه دهند؟

کابینت

کابینت

طراحی اتاق مهمان

طراحی اتاق مهمان

با بحران فزاینده ، طراحان و معماران مهمان نوازی روی پروژه های اجتماعی و سیستم های بدون تماس تمرکز می کنند ، پروژه های موجود را دوباره کار می کنند و پروژه های جدید را راه اندازی می کنند. این بدان معنی است که می توان انتظار داشت تغییرات عمده ای در هتل ها ، رستوران ها ، آبگرم ، کافه ها و غیره مشاهده شود. طراحان مهمان نوازی نام طرح های آینده پس از همه گیری را به عنوان انعطاف پذیری بیان می کنند. آنها برای ایجاد فضاهایی کار می کنند که بتوانند با حقایق بهداشت عمومی ، طراحی اتاق مهمان نیازها و ترجیحات مهمانان تکامل یابند و تأکید می کنند که این مفاهیم باید برای نگاه به آینده طراحی شوند.

طراحی اتاق نشیمن

شما باید در طراحی فضاهای مهمان تجدید نظر کنید تا علائم بهداشتی قابل مشاهده داشته باشید. این به معنای سطح سخت و کف پوش کمتر متخلخل است.

طراحی اتاق مینیمال

طراحی اتاق مینیمال

این یک واقعیت است که طراحی آینده پس از همه گیری با رویکردی مشابه با افزایش عملکرد غیر لمسی در فضاهایی مانند رستوران ها ، هتل ها شکل می گیرد. طراحی داخلی پارکینگ و این باعث می شود که در دنیای اتوماسیون بیشتری مانند درها و شیرهای فعال اتوماتیک که توسط هوش مصنوعی اداره می شوند ، زندگی کنیم. فراتر از آن ، مهمانان مایل به دیدن برخی شواهد تصویری هستند طراحی اتاق مهمان که سلامت آنها را حفظ کرده اند. طراحان روی راه حل های جذابی کار کرده اند که به جای دستگاه های نامرئی و غیر نشان داده شده به وضوح نمایش داده می شوند.

سیستم های جریان هوا

این شیوع احتمالاً در مواردی که در سیستم های جریان هوا در مناطق طراحی مهمان نوازی انجام می شود تأثیر خواهد گذاشت.

طراحی اتاق میهمان

طراحی اتاق میهمان

ایده استفاده از سیستم های جریان هوا با کالیبر بالاتر در ویژگی های پذیرایی ، طراحی اتاق مهمان چیزی که اپراتورها ممکن است شروع به صرف هزینه های زیادی کنند ، یک روند جدید برای سلامتی و رفاه است.

Check-in Point

نقطه ورود یکی از اولین مکانهای تعامل انسانی بین میهمانان و کارکنان به تمام معناست.

طراحی نشیمن مهمان

طراحی نشیمن مهمان

مناطقی که به دلیل مهمان نوازی ، خرده فروشی ، مراقبت های بهداشتی و سایر طرح های تجاری شناخته می شوند ، دستخوش تغییراتی شده اند و برای یک تجربه بدون تماس به جلو برای جلوگیری از بحران همه گیری Covid-19 و شیوع احتمالی که می تواند طراحی ویلا سلامت عمومی را در آینده تهدید کند ، بهینه شده است.

 عملکرد

هدف اصلی از طراحی مهمان نوازی جدید ایجاد فضاهای چند منظوره خواهد بود. طراحی اتاق مهمان بنابراین ، این باید گزینه های سبک و جابجایی آسان را ارائه دهد ، و شما می توانید شروع به قرار دادن این مناطق در یک سایت کنید. به جای تقسیم افراد به اتاق با وسایل کلاستروفوبیک مانند خاکستری یا مشابه آن با دیواره های کلینیک و صفحه سفید غول پیکر ، می توانید با استفاده از ایده های دقیق و با طرح جذاب ، آنها را با اشیا objects جالب و جدار دیواری جذب کنید.

عکس اتاق مهمان

عکس اتاق مهمان

شما می توانید مکانهایی مناسب برای سلامتی با بوک مارک هایی ایجاد کنید که مردم را به جدا کردن آنها ترغیب می کند و همچنین خطوط گرافیکی برای راهنمایی مهمانان با خیال راحت ، اطراف و خارج از خانه. شما می توانید نشانه های فاصله اجتماعی جدید را برای مطابقت با رنگ ها ، متون و گرافیک فضا ترکیب کرده و در حین ساخت یک محیط امن ، آنها را تا حد امکان جالب و م effectiveثر جلوه دهید.

عادات غذایی / آشامیدنی

طراحان مهمان نوازی آینده بوفه را در رستوران ها ، هتل ها یا کافه ها نمی بینند. با قرار گرفتن در معرض ذرات معلق در هوا ، میهمانان دیگر ایده بوفه را جذاب نخواهند دید.

عکس نشیمن رستوران

عکس نشیمن رستوران

به طور کلی ، ساخت تالار گزینه های ناهار خوری در مکان ها بر فاصله اجتماعی متمرکز هستند. طراحی اتاق مهمان بوفه ممکن است گزینه جدیدی برای شب ناهار خوری ویژه در اتاق های مهمان خصوصی باشد.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر :
نقاشی ساختمان چیست

طراحی ویلا جدید

طراحی مدارس در ایران

ساخت کارخانه پروفیل

طراحی نقشه رستوران

جواز ساخت در تهران

هزینه ساخت ساختمان سازی

طراحی داخلی خانه های لوکس

طرح ساخت سوله دامداری

بیمه مهندسی ( زندگی مهندسی تان را بیمه کنید )

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

چک لیست ساختمان - کلیک کنید.

چک لیست عملیات مکانیکی - کلیک کنید.

چک لیست الکتریکال -  کلیک کنید.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

همیشه در مورد ساختمان ها و محیط اطراف آن تعریف های تامل برانگیز زیادی می شنیدم. در نهایت این شنیده ها باعث شده است من به دنبال شناخت، نوشتن و مطالعه معماری بروم. من در سال 1395 از دانشگاه فارغ التحصیل شده ام قصد دارم شغلی را انتخاب کنم که بتوانم از طریق آن شغل، بینش و روایت های مرتبط با معماری را به بهترین شکل ممکن درک کنم و آن را به اشتراک بگذارم. برای درک کردن کامل معماری به ابزاری مانند نوشتن نیاز دارم. به نظر من برای دانستن و درک کردن دنیای هنر و معماری باید دیدگاهی داشت که با کمک آن دیدگاه، ایده ها را تقویت کرد و بحث ها و مطالب زیاد و مفیدی را در کل دنیا پخش کرد. ساختن کلمات باعث این شده است که من بتوانم معنی، اهمیت واقعی و بازنمایی معماری را در زندگی روزمره خود به خوبی درک کنم و به همین دلیل است که من بسیار مشتاق هستم تبدیل به یک داستان نویس شوم تا از طریق داستان نویسی بتوانم مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه سازم. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره