ویلا هوشمند

ویلا هوشمند


ویلا هوشمند

ویلا هوشمند اولین پروژه طراحی ویلا هوشمند از سال ۲۰۰۳ ، در قلب پروژه های آلسونور تعهد به دستیابی به استانداردهای برجسته در توسعه ساختمانهای کارآمد و با محیط زیست با مسئولیت پذیری است. Amber Gardens اصول طراحی بیوکلیماتیک را ادغام می کند و از معیارهای خانه منفعل پیروی می کند ، امروز استانداردهای ویلا اتحادیه اروپا و آرزوها را برای سال ۲۰۲۰ به دست می آورد: R evealing نگرانی های زیست محیطی بی سابقه ای در رومانی، کهربا باغ پروژه مسکونی اولین “خانه سبز” صدور گواهینامه در رومانی برای یک پروژه مسکونی با خانه ها، ویلا هوشمند توسط ارائه شده است شورای ساختمان سبز رومانی (RoGBC) “در سال ۲۰۱۵ . علاوه بر این ، باغ های کهربا نیز در میان بسیاری از جوایز دیگر طراحی و بهره وری انرژی ، جایزه معتبر سالانه معماری بخارست ، جایزه سبز Forbes Green را دریافت کرده اند.

Amber Gardens در ترکیب لوکس با هماهنگی بهره وری بهینه انرژی با ابتکاری ترین فن آوری ها (کاربردهای خانه هوشمند) ، یک طراحی مدرن ویلا کوچک ، ایجاد فضای زندگی سالم ، صمیمی و سازگار با محیط زیست ویلا ، نزدیک به طبیعت را تعریف می کند.

برای ما ، لوکس واقعی سبز است و به پایان می رسد سطح بالا ، راحتی ، اولین ساخت ویلا هوشمند یک محیط سالم با نورپردازی برتر و آکوستیک بهتر ، حفظ حریم خصوصی ، باغ های بزرگ و فضای باز ، مصرف انرژی کم و هزینه های کم نگهداری.

ویلا هوشمند

ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند

باغهای کهربا ، اولین پروژه , ویلا لوکس سبز ویلاهای هوشمند ما شما را در باغ کهربا دعوت می کنیم تا بهترین راه برای تحقق بخشیدن به خانه ویلا رویایی خود را با هم پیدا کنید.

طراحی ویلا
کجای مازندران ویلا بسازم؟

ساخت ویلا هوشمند

Amber Gardens نخستین پروژه مسکونی در رومانی است که در صرفه جویی در انرژی قابل توجهی برخوردار است: خانه های ما از ۹۰ درصد انرژی کمتری نسبت به ساختمان های معادل معمولی استفاده می کنند. با رعایت اصول طراحی بیوشیمیایی ، خانه های باغ امبر با طبیعت هماهنگ هستند. ویلا هوشمند با در نظر گرفتن متغیرهایی از قبیل جهت یابی ، موقعیت خورشید ، جهت باد اصلی ، باغچه های اطراف ساختمانها ، محل قرار گیری و اندازه ویندوز و نوع لعاب ، عایق حرارتی ، جرم حرارتی و سایه زنی و غیره را انتخاب کردیم. ما با رعایت استانداردهای خانه پسیو ، دقیق ترین استاندارد عملکرد انرژی ساختمان در جهان ، ما خانه های طراحی باغ کهبر (Amber Gardens ) برای کارایی بالا مهندسی شده ایم برای دستیابی به صرفه جویی در انرژی برجسته و داشتن خانه ای سالم تر و لوکس تر ، در باغ کهربا از دستاوردهای خورشیدی منفعل به دلیل جهت گیری ، حداقل ۲۰ سانتی متر عایق ، بدون پل حرارتی ، ویلا هوشمند عملا ساختمان محکم هوا ، کیفیت هوای داخلی برتر که از طریق مکانیکی حاصل می شود استفاده کردیم تبادل گرما سیستم تهویه با بازیابی حرارت بسیار کارآمد (بیش از ۹۰٪ گرما را بازیابی می کند).

ویلا هوشمند

ویلا هوشمند

خانه هوشمند ویلایی

Amber Gardens اولین پروژه با خانه های هوشمند در رومانی است که شامل سیستم خانه های هوشمند و همچنین سایر راهکارهای چشمگیر فناوری که در پروژه های لوکس املاک و مستغلات در سرتاسر اروپا مشترک هستند ، به ویژه در هر شرایط آب و هوایی سطح بالایی از راحتی را ارائه می دهد. ویلا هوشمند ما از پانل های خورشیدی برای گرم کردن آب ، سیستم منحصر به فرد با پنل های سقفی که برای سرمایش و گرمایش استفاده می شود و یک پمپ حرارتی عملکرد و سیستم تهویه مبدل حرارتی مکانیکی استفاده می کنیم. در کنار هم ، این راه حل ها اقتصادی ترین منبع گرمایش دوستانه با محیط زیست هستند که از طریق توزیع همگن حرارت در کل فضا ، بازیابی بیش از ۹۰٪ گرما و همچنین در عین حال کیفیت عالی هوا داخلی ، راحتی بی نظیری را فراهم می کنند.

طراحی ویلا
طراحی ویلا هوشمند

طراحی مدرن ویلا

پروژه طراحی ویلاهای هوشمند در باغ کهربا ما با موفقیت با طراحی متناسب و مدرن ، در یک ساختمان سبز چشمگیر و هماهنگ با طبیعت ، پیاده سازی کرده ایم. با ترکیب فلز و شیشه با مواد طبیعی و معتبر مانند چوب و سنگ ،یادداشت های گرم را به فضای داخلی اضافه می کنیم. ویلا هوشمند ما یک فضای داخلی کارآمد ، با سقفهای مستقیم و بدون وقفه طراحی کرده ایم که هرگونه تیرهای ساختاری قابل مشاهده و بالا و پایین پنجره ها و درها را از بین می برد. Amber Gardens بخاطر طراحی خلاقانه خود جایزه معتبر Anuala de Arhtectura Bucuresti را دریافت کرد. محیط سالم در باغ کهربا ما به شدت اعتقاد داریم که لوکس واقعی سبز است پروژه طراحی ویلاهای هوشمند باغهای کهربا ، اولین پروژه ,ویلایی لوکس سبز و ویلاهای هوشمند  و یک خانه سبز آسایش بهتر و محیطی سالم تری را برای زندگی در اختیار شما قرار می دهد.  ما از طریق نورپردازی برتر (نور طبیعی در تمام اتاق ها) ، آکوستیک بهتر و یک محیط طبیعی آرام به دست آوردیم. مبادله مداوم هوا ، رنگ غیر VOC ، باغهای بزرگ ، نزدیک جنگل و غیره

حریم خصوصی ویلا

اولین پروژه ویلاهای هوشمند همه برای حفظ حریم خصوصی ، به ویژه هنگام زندگی در یک خانه یا ویلا ، ارزش قائل هستند. ویلا هوشمند Amber Gardens با رعایت اصل فوق ، حریم خصوصی بسیار خوبی را در اختیار ساکنان خود قرار می دهد. همه خانه ها شامل یک باغ بزرگ در ضلع جنوبی ساختمان هستند. در عین حال ، با روبرو شدن با همه پنجره های بزرگ در جنوب ، طراحی امنیت ویلا همه خانه ها فقط با باغ خود و هیچ یک با خانه های دیگر ارتباط مستقیمی دارند و باعث حفظ حریم خصوصی می شوند. همچنین ، کلیه باغها دارای حصار سبز مرتفع ، بنا به نیازهای فردی بنا بر ارتفاع بنا سفارشی می شوند ، در حالیکه خیابان های بزرگ داخلی مجتمع به عرض ۹ متر حداقل دارای سه طبقه هستند و محیطی آرامش بخش و خصوصی ایجاد می کنند.

ویلا هوشمند

ویلا هوشمند

مقالات

ساخت ویلا هوشمندطراحی ویلا هوشمندویلا هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *