طراحی ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند


طراحی ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند ویلای مدرن با طراحی ویلا هوشمند خانه های هوشمند شرح مناسبی برای این خانه مدرن است که در سواحل جنوب اسپانیا واقع شده است. نگاهی بیندازید که چگونه دفتر ۱۲۳DV خانه لوکس قرن بیست و یکم را ایجاد کرده است. طراحی ویلا هوشمند یک دفتر معماری در تهران مستقر در طراحی ویلاهای مدرن ، ۱۲۳DV ، “ویلا آبی عالی” را ایجاد کرده است ، ویلایی برای تعطیلات واقع در ماربلا ، اسپانیا. ماربلا شهری ساحلی در جنوب اسپانیا است ، واقع در بین مالاگا و تنگه جبل الطارق که آن را به یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی Costa del Sol تبدیل کرده است.

طراحی ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند

طراحی خانه هوشمند

طراحی ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند

ساخت ویلا هوشمند

صاحبان می خواستند اطمینان حاصل کنند که در تعطیلات آخر هفته خود حریم شخصی به دست می آورند ، بنابراین معماران با طراحی بسته “دفاعی” در خیابان شروع کردند. و آن را در آنجا نگه داشته است. حتی اگر کسی انتظار داشته باشد که این رویکرد کل خانه را تعریف کند ، بقیه این ویلا مدرن به همان اندازه باز است. “بعد از اولین عنصر غافلگیرانه – پله های پله در آب – بازشدگی کامل فضایی را وارد می کنید. ظاهری شفاف با استفاده از شیشه ها و خطوط دید طولانی ایجاد می شود. آب و بازتاب آن در مناطق مختلف ، این اثر را تقویت می کند. “

طراحی ویلا هوشمند

طراحی ویلا هوشمند

آرزوی اولیه مالک این بود که درست در کنار دریا زندگی کنیم. از آنجا که این طرح از خیابان ساحل بود ، معماران آب را به ویلا آوردند. استخر مدرن عظیم در کنار خانه قرار گرفته است در حالی که دیوار شیشه ای هم در طبقه همکف و هم در طبقه اول فضای داخلی به سمت استخر و دریا در خیابان باز شده است. توجه ویژه ای به سقف صورت گرفت: “بر روی پشت بام می توانید حداکثر آزادی را تجربه کنید: استفاده از دوش بیرونی هنگام نگاه کردن به دریا.”

طراحی ویلا
پتینه

اویم شاهانه صحبت از موادی که در این ویلای مدرن استفاده می شود ، “مواد صاف و بهداشتی با ظاهری تمیز و تمیز با مواد گرم و آلی مانند چوب و سنگ طبیعی ترکیب شده اند.” برخی از نقاط کانونی در داخل کشور جزیره ای از آشپزخانه متناسب با Corian ساخته شده است ، طراحی ویلا هوشمند شومینه ای در اتاق نشیمن و صندلی چرمی که در صورت نیاز به یک سینمای خانگی تبدیل می شود. ساخت ویلا علاوه بر اتاق نشیمن زیبا با آشپزخانه و سینمای خانگی ، Cool Blue Villa 6 اتاق خواب ، یک انبار شراب و سالن بدنسازی با سونا نیز ارائه می دهد. با داشتن تلفن های هوشمند و تبلت می توان تمام دستگاه های موجود در خانه را کنترل کرد و این ویلا مدرن را به خانه ای هوشمند تبدیل کرد.

مقالات

طراحی ویلا هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *