پروژه  جناب آقای محسن عزیززاده

مشتریطراحی ویلا جناب آقای محسن عزیززاده
تاریخ تکمیل۱۱ اردیبهشت۱۳۹۷
مهارت هاطراحی ویلا مدرن با مدرن ترین متریال

پروژه آقای عزیززاده ویلا کلاردشت واقع در شمال ایران در منطقه کوهپایه جنگلی در چشم انداز کوه با منظره زیبایی ، منظره پانوراما شمالی رو به سمت کوههای پر از درختان را باز می کند ، جایی که غروب خورشید آبشارهای پرتوهای آن را بر فراز جنگلهای انبوه قرار می دهد. این ویلای مرتفع فرار آرامش کامل با قرار ملاقات های مجلل برای مسحور کردن و مسحور کردن هر مهمان است. این ویلا برای خانواده ، دوستان و اجتماعات کوچک صمیمی مناسب است این ویلا  به طور تخصصی توسط تیم طراحی ویلا کوشک طراحی و اجراه شده است و شما هم میتوانید طراحی و اجرای تخصصی ویلاهای خود را به تیم حرفه ای ما بسپارید .

به علت زیاد سر و صدا در این منطقه  با وسایل نقلیه عبوری و صداهارو با استفاده از درختان به حداقل رساندیم بنابراین در این طراحی باغ مناسب نیاز داشتیم  و راه حل مشکلات ما کاشت یک پرچین و پرچین بسیار طولانی است که در کل خیابان و کل حیاط جلوی آن رشد می کند. این یک حصار زنده و محافظ برای خانواده شما است. اگر فرزندانتان در حیاط بازی کنند ، در هر صورت احساس امنیت بیشتری خواهید داشت بررسی کنید که یک نرده پرچین به نظر می رسد بسیار شیک باشد.

خانه های بسیاری در پشت آن در یک نقشه مستطیل شکل با ورودی در قسمت جلویی و حیاط خلوت طولانی قرار دارند. مشکل این است که فضای چپ و راست مجلس بی فایده و خالی مانده است. حیاط جلوی آن خیلی کوچک است و راهی برای کاشت گلها و درختان بی شماری ندارد.

دف ما این است که به شما نشان دهیم که می توانید جو را بسیار جذاب تر و راحت تر کنید. ابتدا از چمن استفاده می کنید. این ساده ترین کار است ، اگر در دو طرف درب گل کاشت و یا گلدان های گل گذاشت. بنابراین شما در پایین باغ تصور خوبی می کنید.

در مناطق مختلف – یک منطقه بازی کودکان و یک منطقه آرامش برای بزرگسالان حیاط خلوت را به اشتراک می گذارند. برای جابجایی از جلو به حیاط پشتی ، از بقیه فضای کنار خانه استفاده کنید.

گاراژ راهی مناسب برای ذخیره وسایل و وسایل جانبی باغ است. بنابراین شما از آن به عنوان یک باغچه کوچک ریخته استفاده می کنید.

راهنمای تماس با ما

شما میتوانید در هر زمینه ای از ساختمان از خرید زمین تا ساخت وساز ویلا  با کارشناسان ، طراحان ، مهندسین اجراء و نظارت ما تماس حاصل فرمایید، با ما در تماس باشید ، بنابراین ما می توانیم صحبت کنیم یا با هم ملاقات کنیم و ببینیم ارزش ها و ایده های یکسانی را به اشتراک می گذاریم یا نه. اگر تفاهمی خوبی داریم ، این می تواند اولین قدم برای ایجاد ویلای رویایی شما باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهواتس آپتماس