بازسازی داخلی خانه ها دوبلکس

بازسازی داخلی خانه ها دوبلکس


بازسازی ویلا دوبلکس

بازسازی ویلا دوبلکس بازسازی داخلی خانه های دوبلکس: در این مبحث قصد داریم که شما را با خانه های دوبلکس آشنا کنیم طراحی ویلا دوبلکس به خانه هایی گفته میشود که دارای یک طبقه میباشد که در داخل آن راه پله ای وجود دارد که طبق اول را به طبق دوم وصل میکند. داخل این ساختمان دوطبقه وجود دارد که در طبق اول آن یک سالن پذیرایی ، اجرای lsf آشپزخانه ، اتاق نشیمن وجود دارد و در طبقه دوم چند اتاق مخصوص خواب وجود دارد که بوسیله یک راه پله فلزی یا چوبی یا راه پله ای که از مصالح ساختمانی ساخته شده است به همدیگر متصل میشوند.

جهت بازسازی پروژه های ویلایی با ما تماس بگیرید . ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

بازسازی ویلا دوبلکس

بازسازی ویلا دوبلکس

خانه های ویلا دوبلکس به دو نوع تقسیم میشوند: بازسازی داخلی ویلایی دوبلکس خانه های دوبلکس مدرن و خانه های دوبلکس کلاسیک در این بین هزینه ساخت خانه های دوبلکس کلاسیک بسیار بیشتر از طراحی خانه های دوبلکس مدرن میباشند. بازسازی ویلا دوبلکس اما طراحی خانه دوبلکس به طبق این دو اساس انجام شود یا طبق  اساس فرم گرایی یا طبق اساس عملکردگرایی ساخته شود اما تفاوت بین فرم گرایی یا عملکرد گرایی در چیست؟ تیم معماری که وظیفه ساخت دوبلکس بر عهده گرفته است باید بر پایه این دو اساس خانه را بسازد. اساس عملکردگرایی یعنی تقسیم کردن فضاهای ساختمان از طریق یک لابی بزرگ و با شکوه در هنگام ساخت و طراحی خانه دوبلکس باید فضاهای عمومی و خصوصی باید حتما رعایت شود.اما اساس فرم گرایی یعنی فرم ساختمان را طوری طراحی کنیم که متناسب با ابعاد سایت پلان ، شرایط مالی شما ، اقلیم منطقه زندگی شما ، توپوگرافی جغرافیایی باشد.

طراحی ویلا
بازسازی استودیوی مسکن

جهت بازسازی پروژه های ویلایی با ما تماس بگیرید . ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

یکی از نکاتی که هنگام ساخت ویلا ارزان دوبلکس رعایت کرد باید ها و نباید هایی در مورد راه پله های میباشد شرکت lsf در ایران راه پله های را باید حساب شده و طبقه نقشه از قبل طراحی شده درست کرد چون بخش راه پله قسمتی جذاب و خاص و در ساختمان های دوبلکس میباشد انواع راه پله را می توان طبق نقشه خانه خود طراحی و اجرایی کرد ار جمله:

راه پله دوبلکس فرم گرد

راه پله دوبلکس نیم دایره

راه پله دوبلکس سه طرفه

راه پله دوبلکس مربعی

راه پله دوبلکس فلزی

راه پله دوبلکس چوبی

که درست کردن هر نوع از این انواع مختلف راه پله ها بستگی به مساحت زمین شما دارد و سلیقه شما و هرکدام دارای مزیت ها و معایبی میباشند.

بازسازی ویلا دوبلکس

بازسازی ویلا دوبلکس

هزینه بازسازی ویلا دوبلکس

یکی از ویژگی های خانه های دوبلکس این است که سقف آن ها باید بلند باشد که یک نعمت برای صاحبان خانه های دوبلکس خواهد بود مراحل اخذ سند ویلا زمانی که خانه کوچک شما سقف بلندی داشته باشد می توان از این فضای عمودی بلند استفاده های زیادی انجام داد. بازسازی ویلا دوبلکس شما برای داشتن یک خانه دوبلکس زیبا باید طراحی آن را بر سبک معماری جدید و مدرن درست کرد و با معماران با تجربه و متخصص مشاوره کرد.در کشور ما معماران زیادی وجود دارد که می توانند طراحی بر سبک معماری های اروپایی درست کنند.

طراحی ویلا
بازسازی

جهت بازسازی پروژه های ویلایی با ما تماس بگیرید . ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

بسیاری از خانه ها وقتی از چنین روشی استفاده می کنند، استخدام معمار خارج از کشور طبقه دوم را به اتاق خواب تخصیص می دهند که روشی معمول است اما خانه های دیگر خلاف جریان حرکت کرده و اتاق هایی مانند کتابخانه، اتاق کار و مطالعه را نیز در این طبقه قرار می دهند. اگر چه برای آنهایی که حوصله بالا و پایین رفتن از پله ها را ندارند این ایده چندان جالب نیست اما وقتی صحبت از کوچکی بیش از حد فضا می شود، چنین روش هایی بعنوان یک گزینه کاملا ایده آل و مناسب شناخته می شود.

بازسازی ویلا دوبلکس

بازسازی ویلا دوبلکس

بازسازی داخلی خانه های دوبلکس  شیک و زیبا و دکوراسیون آن ها

معماری مدرن می تواند زیبایی خانه های دوبلکس را چند برابر کنند و بر ارزش مادی این خانه ها بیافزایند. برای طراحی معماری داخلی خانه های دوبلکس هزینه های زیادی صرف می شود از این رو باید طراحی داخلی خانه دوبلکس زیبا و چشم نواز باشد. بازسازی ویلا دوبلکس راه پله خانه های دوبلکس می تواند بر زیبایی و جذابیت نمای داخلی ساختمان تاثیرگذار باشد از این رو معماران و طراحان داخلی روی طراحی راه پله ها این خانه ها حساسیت و دقت لازم را به خرج می دهند, ساخت ویلا تصاویر در خانه دوبلکس برای زیبایی بیشتر نمای داخلی ساختمان از راه پله های شیشه ای و چوبی و فلزی استفاده می شود و راه پله ها را می توان یکی از مهمترین عوامل بر روی زیبایی و جذابیت طراحی داخلی خانه های دوبلکس دانست.

طراحی ویلا
ساخت ویلا در چالوس

جهت بازسازی پروژه های ویلایی با ما تماس بگیرید . ۰۹۱۲۲۶۲۳۹۳۴

۳ دیدگاه

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      تماس با ما