پروژه جناب آقای شایان ذاکری

مشتریپروژه جناب آقای شایان ذاکری
تاریخ تکمیل۲۹خرداد۱۳۹۸
مهارت هاطراحی ویلا

پروژه  جناب آقای شایان ذاکری خانه ویلایی در اندازه بزرگ ، اما در عین حال به دنبال تطبیق مقیاس آن با افرادی است که از آن استفاده می کنند. این پیشنهاد مبتنی بر تقسیم برنامه به دو است ، گویی این دو خانه مستقل است. این امر به شما اجازه می دهد تا نه تنها شرایط را مطابق نیاز خود شرط کنید ، بلکه از استفاده شدید از هر محیط نیز احساس کنید.

خانه “پایین” رابطه صمیمی تری با زمین و منظره های اطراف دارد ، در حالی که “برتر” برعکس ، با روابط دور دریاچه ، کوه ها و شیب تند رابطه جدی تری می خواهد. چیدمان کل خانه بصورت خطی است و تمام اتاق های آن را به سمت یک جهت یابی بهینه قرار می دهد ، تنها گالری اصلی ، محل ملاقات خانه ، محیطی که می خواهد فضای آن را با تپه رنگی متمرکز کند.

تلقیح خلاء از طریق پاسیو نه تنها امکان روشنایی و تهویه بهتر محیط ها را فراهم می کند بلکه بر ویژگی خطی آن نیز تأکید می کند و مقیاس دقیق تری با زمینه تحمیل آن ایجاد می کند. مواد مورد استفاده از نگهداری کم بوده و به منطق ساختاری و پروژه پاسخ می دهند که حضور آنها را با محیطشان متعادل می کند.

طراحی ویلا جناب آقای شایان ذاکری در هفته جاری شمال ایران به صورت طراحی ویلا مدرنیسم اولین خانه خود را به عنوان خانه ای ویژه تبدیل کرد – چرخاندن سرها به عنوان یک جواهر خیره کننده و ساخته شده از سیستم که اکنون محل اقامت خصوصی طراحان دفتر معماری ویلا کوشک و همینطور است. آزمایشگاه زندگی برای طراحی ترکل. طرح باز خانه ، جریان داخلی و بیرون از خانه و استفاده اندیشمندانه از مواد پایدار ، گواهی بر پیش سازهای مدرن است و از طراحی تحول پذیر ساده ، ظریف و قابل تکرار تجلیل می کند.

نکات طراحی ویلا

پروژه به گونه ای طراحی شده است که به عنوان ترکیبی از یادگیری ، زندگی و همکاری وجود داشته باشد ، داستانی که ما از ابتدا تا انتها در کانال های رسانه های اجتماعی ما در طول سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ گفتیم – شکستن روشی که طراحی ویلا از آن به عنوان بهترین استفاده کرده است. طی یک دهه گذشته تمرین کنید علاوه بر این ، دفتر طراحی ویلا از این پروژه به عنوان فرصتی استفاده کردند تا لنزها را به عنوان طراح و مشتری تبدیل کنند ، در حالی که با شرکای محترم بسیاری که محصولات با دقت طراحی شده برای موفقیت خانه ضروری هستند ، همکاری می کنند. مواد جدید ، اتمام ها و فرآیندهای جدید ، ضمن توجه دقیق به این که طراحی ویلا مانند همه پروژه های ما مانند خانه خود احساس کند ، توجه کافی می کند.

 راهنمای تماس با ما

۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

۲ دیدگاه

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      تماس با ما