طراحی ویلا جناب آقای محمد سالاری

مشتریطراحی ویلا جناب آقای محمد سالاری
تاریخ تکمیل۱۱ بهمن۱۳۹۵
مهارت هاطراحی ویلا

طراحی ویلا جناب آقای محمد سالاری بنابراین ویلا به عنوان خوشه ای از حجم کم رنگ و مستطیل ساخته شده است. برخی از دیوارهای ساختاری بیرونی آن با دهانه های مستطیل شکل سوراخ شده اند و یا به صورت تقاطع شکل گرفته اند تا گردشهای هوای آزاد در اطراف ویلا ایجاد شود.

از نظر داخلی ، ساختمان به سادگی به سه سطح تقسیم شده است. در طبقه بالا یک مجموعه میهمان منفرد واقع شده است که از آن یک کانال باریک از آب به سمت یک منطقه مخصوص آفتاب زدایی می رود.

روشنایی منظر

یک چراغ راه پله که توسط یک چراغ سقفی روشن شده است به طبقه همکف منتهی می شود.

این میزبان یک منطقه عمومی با برنامه ای باز است که در رنگ ها و مواد طبیعی تزیین شده است تا یک “احساس تابستانی و راحت مطابق با زندگی جزیره” را ایجاد کند.

متریال

پانل های بزرگ شیشه ای جلوی تمام فضای را می گیرد. برای دسترسی به استخر اصلی ویلا ، که توسط تعدادی تختخواب روزانه و صندلی های آفتاب احاطه شده است ، می توان آنها را به عقب برگرداند.

لیست فضاها

نزدیک غذاخوری یک منطقه غذاخوری در فضای باز است که توسط یک طلای چوبی سایه دار است.
سه اتاق خواب نیز در این سطح قرار دارد که هرکدام از آنها هدست هایی ساخته شده از بلوک های سرامیکی سفید چاپ شده با اشکال هندسی ساخته شده است.

حمام ها با حوضچه های سنگی طبیعی و سبدهای بافته شده ساخته شده است که ملحفه های اضافی را ذخیره می کند.

راهنمای تماس با ما

شما میتوانید در هر زمینه ای از ساختمان از خرید زمین تا ساخت وساز ویلا  با کارشناسان ، طراحان ، مهندسین اجراء و نظارت ما تماس حاصل فرمایید، با ما در تماس باشید ، بنابراین ما می توانیم صحبت کنیم یا با هم ملاقات کنیم و ببینیم ارزش ها و ایده های یکسانی را به اشتراک می گذاریم یا نه. اگر تفاهمی خوبی داریم ، این می تواند اولین قدم برای ایجاد ویلای رویایی شما باشد.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *