طراحی ویلا جناب مهندس اصفر صفرزاده طراحی ویلای ساحلی لوکس شگفت انگیز واقع در مازندران ، مشرف به لبه آب معروف به آغوش دریا ، طراحی شده توسط  گروه معماری اویم شاهانه ، این ساختمان بین ۴۰۰ تا ۴۵۰ متر مربع را طراحی شده است و منظر این ویلا  بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ متر مربع است ، تاثیر منظره های باشکوه دریا و درخت های متفاوت بر روی فضاهای نشیمن در فضای باز و داخل فضای داخلی با غنی از چوب با مقیاس چشمگیری  شستشو می دهد ، طراحی های شیک داخلی منازل مسکونی را که مبلمان مدرن و تمیز با ابزار و لوازم جانبی روستایی است نشان می دهد ، دیوارهای پوشیده شده از چوب و اثاثیه یا پارچه های سفید ترد بالا می روند ، در حالی که ریزه کاری های چوبی شخصیت اصلی را می پاشند.

مشتریطراحی ویلا جناب مهندس اصفر صفرزاده
تاریخ تکمیل۱۱ اردیبهشت۱۳۹۷
مهارت هاطراحی ویلای ساحلی
نکات طراحی ویلا در آغوش دریا
  1. به نظر می رسد نشستن در گودال  و خیره شدن به افق دریا شمارو را به سمت اقیانوس غرق می کند.
  2. پایین نگه داشتن مبلمان باعث می شود فضای بیرون از فضای افقی هموار باشد و درختان بتوانند نقش نمایشی خود را در نمای باشکوه حفظ کنند.
  3. عصرها ، مهتاب طاقچه سنگ مرمر کم رنگ را آب می دهد.
  4. استخری بی نهایت زیبا به صورت Lشکل که دور تا دور ویلا جریان دارد و صدای برکه آب نمادین اصول معماری ایران آرامش خاصی به ویلا نهادیده است.
  5. مجموعه ای از متریال های محلی پر جنب و جوش از سیمان به طور طبیعی روشن ، سنگ مرمر با رنگ خامه ای و چوب آهن تیره
  6. ترکیبی از المان های روستایی و مدرن ،  ظاهری زیبا را ایجاد می کند ، مانند این میزهای مدرن قهوه تودرتو در میان دیوارهای خام و عناصر چوبی.
  7. یک میز ناهار خوری بزرگ حداقل برای یازده مهمان ، با داشتن یک اتاق برای یک زن و شوهر
  8. این خانه به گونه ای طراحی شده است که در آب و هوای گرمسیری خود راحت و پایدار باشد ، تهویه متقاطع با نگه داشتن فضای کاملاً نشیمن با صفحه نمایش برای سایه به دست می آید.

طراحی ویلا جناب مهندس اصفر صفرزاده

۲ دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *