طراحی ویلا جناب دکتر معین رحمانی طراحی ویلا مدرن این سه خانه ویلایی مجلل همه یک عامل وحدت مهم را به کار می گیرند: ارتباط صمیمی با حیاط های مجسمه سازی غیرقانونی که آنها را احاطه کرده است. هرکدام با کمی تلاش کمی آزادی جسمی و جسمی برای انتقال بین داخل خانه و بیرون از منزل ارائه می دهند ، به ساکنان اجازه می دهد از بهترین های هر دو جهان لذت ببرند. این خانه ها همچنین گزینه های سبکی مشابهی را با هم به اشتراک می گذارند و بر دیوارهای شیشه ای بتنی ناتمام و گسترده در سراسر تأکید می کنند.

مشتریطراحی ویلا جناب دکتر معین رحمانی
تاریخ تکمیل۲۷ فروردین ۱۳۹۶
مهارت هااستخر ، برگه ، سه ویلا ، سنتی با کلاسیک و مدرن
تماس با ما۰۹۳۳۵۳۶۱۳۴۴

نکات طراحی ویلا مدرن

طراحی ویلا جناب دکتر معین رحمانی

 1. خطوط بین داخل و خارج از خانه چندان دقیق نیست طراحی ویلا مدرن درک خطوط دشوار است که بگویید کجا به پایان می رسد و دیگری از کجا شروع می شود در اینجا می توان از طریق مناطق اصلی زندگی و از سمت دیگر حیاط دیدن کرد طراحی یک پاسیوی پوشیده نمایش هر دو جهان ، مجهز به صندلی های مدرن در فضای باز با سایه جزئی برخوردار است.
 2. در طبقه اصلی ، ناهار خوری و فضای نشیمن یکپارچه با فضای روباز قرار گرفته است. درهای کشویی محافظت در برابر عناصر  در غیر این صورت ، فضا کاملاً باز است و یک نسیم خنک را برای آرام کردن روح دعوت می کند.
 3. عناصر چوبی سبک ، فضای داخلی را احساس طبیعی و طبیعی می کند. کل فضای زندگی با جزئیات لوکس مانند لوستر Lindsey Adelman و لامپ کفArco مرتفع می شود .
 4. در خارج از ویلا ، تضاد مواد و اشکال به خانه کمک می کند تا با وجود حضور چشمگیر مدرن ، خانه را کمی طبیعی تر به اطراف خود بچسباند.
 5. این ویلا مینیمالیستی نیز از یک طرح منحصر به فرد برخوردار است. فضای داخلی با باغ ، کنار چشم انداز باز است متریال شیشه و چوب موضوع کلی مواد را تشکیل می دهند و باعث تقویت ارتباط صاف بین خانه و محیط اطراف آن می شوند.
 6. همه چیز در مورد این خانه احساس باز می کند ، اما گزینه های حفظ حریم خصوصی هنوز نقش مهمی دارند.
 7. میهمانان حتما از طرح سرگرم کننده و سرگرمی شوق می ورزند افرادی که شنا را ترجیح می دهند به لطف این دیوارهای شیشه ای باورنکردنی احساس جدا شدن از مجالس اجتماعی در داخل خانه نمی کنند.
 8. سادگی در آشپزخانه مدرن حاکم است،هر آنچه به شکل تصفیه شده است ، بدون اینکه جزئیاتی غیر ضروری داشته باشد تا بتواند ارتباط آن با باغ بیرونی همسو شود.

نکات طراحی ویلا مدرن

 1. البته استخر در قسمت هایی از خانه نیز امتداد دارد،به نظر می رسد که آب زیبایی زیبایی بسیار آرامش بخش این خانه را تکمیل کرده است.
 2. یک پل بتنی ده سانتی روی استخر امکان عبور از فضایی به فضایی دیگر را میدهد
 3. خانه چهارم حیاط های خود را با عناصر بتونی و چوبی درست مانند سایر خانه ها قاب می کند. تفاوت در اینجا پنجره های بسیار بلند است که به سمت جلوی دهلیز اتاق نشیمن می رسند – به ساکنان اجازه می دهد از آسمان و باغ ها به طور یکسان لذت ببرند.
 4. این خانه از دکوراسیون منحصر به فردی برخوردار است ، اما خلاقیت ساختاری آن حتی جذاب تر است، مسیرهای پیاده روی عمده از شکاف دهلیز و لکه های تجمع در زیر سقف پایین پناه می گیرند.
 5. اما جایی که این فضای داخلی واقعاً می درخشد ، چیدمان و معماری خلاقانه آن است ، زوایای غیرمعمول با چشم انداز بازی می کنند ، هدایت جریان حرکت و انرژی در سرتاسر خانه.
 6. آشپزخانه فضای زیر پوشیده از زیر راه پله را اشغال می کند که به طبقه خصوصی منتهی می شود ، مشکی و بتونی محکم ، فضای زیبایی را به فضای داخلی می بخشد که با ظرافت کشوهای چوبی نرم شده است.
 7. تحریک بصری ، راه پله به طور ناگهانی با حفظ شکل آج ها به یک فضای بسته منتقل می شود ، حتی در ابتدا کمی شبیه به یک توهم نوری است.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *