پروژه جناب آقای رضااصغرزاده

مشتریطراحی ویلا جناب آقای رضااصغرزاده
تاریخ تکمیل۲۷ فروردین ۱۳۹۲
مهارت هامتریال مدرن

پروژه جناب آقای رضااصغرزاده ویلای مدرن است که کاملاً متفاوت از دیگران است توسط معمار بسیار خلاق طراحی شده واجرا شده است به جرات میتوان گفت نبوغ و سبک معماری است.

ویلای مدرن در حاشیه چندین کوه، در غرب  ، تهران واقع شده است. این محیط اطمینان می دهد که همیشه یک خانه دنج نسبت به خانه های اطراف  وجود دارد. این بنا در زمینی به مساحت ۲۱۲۵ متر مربع ساخته شده است و مساحت آن ۶۴۰ متر مربع است.

نگاهی مناسب به ساختار زیبایی شناسی نشان می دهد که معمار به جزئیات توجه داشته است. هر قسمت از ساختار باعث ظرافت و ظرافت می شود که می تواند یک فک را رها کند.

راهنما پروژه

آیا همه ما فقط خانه های بی سر و صدا را درون جنگل ها و کوه ها و دریا هارادوست داریم؟ این خانه مستحکم و و قوی بسیار بزرگ توسط تیم معماری کوشک طراحی شده است که در ایجاد معماری سبز و ایجاد فضاهای سلولی زیبا و ساخت خانه های بسیار بزرگ از نظر عملکردی و کارآمد در معماری سبز تخصص دارد. این پروژه به دلیل موقعیت مکانی ویران و مفهوم طراحی با بازی معماری با اشکال هندسی و فرم های مختلف در خانه ، بسیار جالب بود. آنچه این مکان بزرگ ویلایی را سبز می کند این است که بدون از بین بردن یک درخت در میان تپه های جنگلی ساخته شده است و از مواد پایدار و ضروری استفاده شده است. شفافیت نمای بیرونی که توسط این پنجره های عظیم تصویر دلالت دارد ، به شما امکان می دهد مستقیماً از درون خانه بگردید گویی که تقریباً آنجا نبوده است ، بنابراین حداقل در تئوری – ردپای کربن کوچکتر را ترک می کنید. همچنین ، با ایجاد نور طبیعی کافی با تمام آن لیوان ، این مالکان خانه تن را در قبض برقی صرفه جویی می کنند. و با شعله ور شدن مدرن ، مبلمان داخلی حداقل هستند و سادگی و تمرکز روی جنگل را منعکس می کنند. بیایید امیدواریم که پرندگان فکر نکنند که می توانند بدون هیچگونه موانعی از طریق این فضا پرواز کنند …

راهنمای تماس با ما

۰۲۱۲۸۴۲۷۰۷۸

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما