طراحی ویلا جناب آقای رامین علی پور
مشتریطراحی ویلا جناب آقای رامین علی پور
تاریخ تکمیل۱۸آذر۱۳۹۷
مهارت هاطراحی ویلا

طراحی ویلا جناب آقای رامین علی پور برخی از عناصر آن “طراحی ویلا” ، شکل عربی پنجره پروژکتور را یاد می آورند. پارتیشن های داخلی شکاف دار و درهای کشویی بزرگ جلوه های خیره کننده ای از نور و سایه ایجاد می کنند و در عین حال ایجاد فضای زندگی گسترده و باز را نیز تسهیل می کنند.

دکوراسیون سیاه و سفید با عاج های گرمتر و رنگ های چوبی ، که به نوبه خود توسط آثار هنری قابل توجه زنده می شوند ، مزین شده است.

طراحی شده توسط : گروه معماری اویم شاهانه

پروژه معماری: طراحی ویلا

کارفرما : رامین علی پور

ویلا خصوصی

این ویلا راحت در دوحه را می توان تفسیری فوق مدرن از یک سنت بسیار قدیمی دانست این ویلا با دیوارهای چوبی قهوه ای آن کاملا مطابق با طبیعت اطراف است. دامنه آن مشرف به استخر سرریز است ، جایی که نخلستان های اطراف انعکاس می یابند. برای کمی ، اگر این دیدگاه ذهن شمال ایران وجود نداشته باشد ، ممکن است تقریباً خود را در بالی فکر کند.

 

 راهنمای تماس با ما

شما میتوانید در هر زمینه ای از ساختمان از خرید زمین تا ساخت وساز ویلا  با کارشناسان ، طراحان ، مهندسین اجراء و نظارت ما تماس حاصل فرمایید، با ما در تماس باشید ، بنابراین ما می توانیم صحبت کنیم یا با هم ملاقات کنیم و ببینیم ارزش ها و ایده های یکسانی را به اشتراک می گذاریم یا نه. اگر تفاهمی خوبی داریم ، این می تواند اولین قدم برای ایجاد ویلای رویایی شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *