طراحی ویلا کلاسیک

طراحی ویلا جناب آقای زارعی طراحی ویلا کلاسیک در کردان به متراژ ۲۰۰۰متر مربع ، طراحی شده توسط گروه طراحی اویم شاهانه ، این بنا در ۴ طبقه به صورت ویلایی طراحی و ساخته شده است ولی در نما به صورت ۲ طبقه دیده میشود این بنا به علت علاقه خاص کارفرما به کلاسیک طراحی شده است هزینه ساخت وساز بنا بالغ بر ۳ میلیارد تومان می باشد ،از انتشار طراحی داخلی  بنا به دستور کارفرما معذوریم .

مشتریطراحی ویلا جناب آقای زارعی
تاریخ تکمیل۱۱خرداد۱۳۹۷
فضاهااستخر،اتاق،سونا و جکوزی ،شاه نشین ،سرویس و غیره...
وبسایتhttps://www.evimshahane.com/projects/classic-villa-design/

طراحی ویلا جناب آقای زارعی

 جهت مشاوره رایگان با طراحان ما تماس بگیرید .

نکات طراحی معماری کلاسیک

طراحی ویلا جناب آقای زارعی طراحی کلاسیک از زمان یونان باستان و روم حدود بوده است. با این حال ، طراحی کلاسیک هنوز در معماری امروزی تأثیر می گذارد.

چه چیزی است که باعث می شود این سبک چند ساله مرتبط باشد؟

در این راهنما ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه عناصر طراحی کلاسیک را در فضای داخلی و فضای داخلی بشناسید. ما همچنین توضیح خواهیم داد که چرا این سبک طراحی در روزهای باستان و مدرن مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه طراحی کلاسیک در طی سالها به طول انجامیده و برخی از ویژگیهای اصلی آن.

تاریخچه طراحی کلاسیک

بسیاری از عناصر طراحی کلاسیک فوراً قابل تشخیص هستند: به ستون ها ، مجسمه ها و گنبدها فکر کنید. این سبک در همه جا وجود دارد از ساختمان های دولتی گرفته تا کلیساها گرفته تا خانه ها.

روم باستان و یونان

پس از فروپاشی امپراتوری روم ، سبک های معماری آنها تا قرن ها فراموش شد. با این حال ، بسیاری از ساختمان های آنها زنده مانده است. حتی امروز می توانید به دیدن کولوسئوم در رم یا معبد ارشتیون در آتن بروید.معماری کلاسیک ادای احترام به روزهای یونان و روم باستان ، گرچه تحت تأثیر احیای اخیر نیز قرار دارد. سبک های مختلف زیادی وجود دارد که تحت پوشش چتر “کلاسیک” قرار دارند ، اما برخی از عناصر خاص در همه اشکال مختلف قابل تشخیص هستند.

۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *