نقشه آپارتمان 270 متری

نقشه آپارتمان 270 متری


نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری

نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری ، آشپزخانه از مهم ترین فضاهای طراحی شده در یک خانه می باشد. کابینت ها، کفپوش و دیوارپوش ها از اصلی ترین عناصر موجود در آشپزخانه می باشند. رنگ و طرح کابینت ها باید کاملا متناسب با سبک مورد استفاده در طراحی آپارتمان ۲۷۰ متری انتخاب شوند. به طور کلی در طراحی نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری آشپزخانه ها بزرگ تر و دلبازتر طراحی می شوند. به همین دلیل به راحتی می توان نور مورد نیاز این فضا را در نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری تامین نمود. مهندسین ما با آگاهی نسبت به عناصر مهم در طراحی آشپزخانه، می توانند طراحی نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری شما را به بهترین نحو انجام دهند.

کابینت

کابینت

آپارتمان 270 متری

آپارتمان ۲۷۰ متری

پلان آپارتمان ۲۷۰ متری

در طراحی آشپزخانه می توان از رنگ های متنوعی استفاده نمود. که این رنگ ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت فضای آشپزخانه دارند. بهترین رنگ در طراحی آشپزخانه سفید است. این رنگ موجب بزرگ تر و دلبازتر دیده شدن آشپزخانه و همچنین تمیزی بیشتر این فضا می شود. رنگ زرد و نارنجی نیز می تواند در افزایش اشتها و نشاط افراد بسیار موثر باشد. از این رنگ ها معمولا در سبک مدرن و مینیمال به وفور استفاده می شود. اما در سبک های کلاسیک معمولا از رنگ های کرم و قهوه ای بیشتر از سایر رنگ ها استفاده می گردد.

عکس آپارتمان 270 متری

عکس آپارتمان ۲۷۰ متری

عکس آپارتمان ۲۷۰ متری

عناصر موجود در آشپزخانه و متریال کابینت ها نیز در تعیین طراحی آشپزخانه بسیار موثر است. به طور مثال در سبک مدرن از نورهای مخفی در اطراف کابینت ها استفاده می شود. در سبک کلاسیک نیز از لوسترها و نورهای سقفی استفاده بیشتری می شود. همچنین در سبک مدرن معمولا از متریال هایگلاس و ممبران در طراحی کابینت ها استفاده می گردد و در سبک کلاسیک معمولا از کابینت های ام دی اف، طرح چوب و چوب به صورت منبت کاری شده استفاده می شود.

نقشه آپارتمان 270 متری

نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری

طراحی تالار پذیرایی

نقشه آپارتمان 270 متری

نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری

طراحی هتل سنتی

نقشه آپارتمان 270 متری

نقشه آپارتمان ۲۷۰ متری

مقالات پیشنهادی برای مطالعه : 

مولتی کالر

نقاشی اکریلیک

نقاشی اکریلیک دیوار

نقاشی بلکا

ساخت غرفه نمایشگاهی

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره