موزه آکادمی تصاویر متحرک

موزه آکادمی تصاویر متحرک

موزه آکادمی تصاویر متحرک


موزه آکادمی تصاویر متحرک

به گزارش طراحی تالارموزه آکادمی تصاویر متحرک توسط کارگاه آموزشی ساختمان Renzo Piano قرار است دسامبر امسال در لس آنجلس افتتاح شود. این طرح در امتداد Miracle Mile ساخته شده و شامل نوسازی بخش فروشگاه شرکت May واقع در گوشه ای از Fairfax و ویلشایر ، و همچنین یک افزودنی جدید شیشه ای است که خانه تئاتر دیوید گفن ۱۰۰۰ صندلی را در خود جای داده است.

موزه آکادمی تصاویر متحرک
موزه آکادمی تصاویر متحرک

تام هنکس ، معتمد موزه تصاویر آکادمی ، اخبار این هفته را درباره تاریخ افتتاح این موزه در طول جوایز اسکار اعلام کرد: “همه ما به آنچه در این زمینه به دست آمده است ، در این نقطه عطفی که شکل می گیرد بسیار افتخار می کنیم. Fairfax و Wilshire ، و خوشحالم که اعلام کنید که موزه تصاویر آکادمی درهای خود را در ۱۴ دسامبر سال ۲۰۲۰ باز می کند. ” این پروژه با هدف تبدیل شدن به موسسه برتر جهان که به فیلم ها اختصاص یافته است.

موزه آکادمی تصاویر متحرک
موزه آکادمی تصاویر متحرک

طراحی موزه آکادمی جدید اولین موزه LA خواهد بود که به اختصاص داده شده است. این پروژه برای برآورده کردن تمایل موزه برای تماشای پشت صحنه به بینندگان ، چگونگی ساخت فیلم ها ، کشف تأثیر بر فرهنگ و انتقال قدرت فیلم ها ساخته شده است. دپارتمان شرکت مای به ساختمان سابان تغییر نام خواهد داد و ساختار شش طبقه شامل بیش از ۵۰،۰۰۰ فوت مربع فضای نمایشگاه ، یک استودیوی آموزش پیشرفته ، یک تئاتر با ۲۸۸ صندلی ، یک فروشگاه موزه ، یک رستوران ، کافه خواهد بود. و انواع فضای عمومی و رویدادها علاوه بر این ، سطح شیشه امضا برای قرار دادن طیف وسیعی از برنامه نویسی ، از نمایش های برتر و نمایش گرفته تا نمایشگرها ، طراحی شده است. در بالای کره ، یک تراس بزرگ با پشت بام شیشه ای به نمایش در خواهد آمد و از هالیوود هیلز بیرون خواهد رفت. دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا در مورد پروژه بیشتر بدانید.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

ساخت سوله

طراحی تجاری مسکونی

محوطه سازی ویلا با کمترین هزینه

آموزش ساخت گلخانه ارزان با لوله های pvc

برآورد هزینه ساخت ساختمان

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!