ویلا مدرن در غروب آفتاب

ویلا مدرن در غروب آفتاب

ویلا مدرن در غروب آفتاب


ویلا مدرن در غروب آفتاب

ویلا مدرن در غروب آفتاب

به ۲۱۶۱ Sunset Plaza Drive خوش آمدید. فیلم ویلا بیایید از این ویلای زیبا و شگفت انگیز ۶،۴۹۵،۰۰۰ دلاری بازدید کنیم ، که یکی از شگفت انگیزترین خانه های مدرن واقع در غروب خورشید معروف ، لوکس و نفس گیر است. هشدار: ساخت تالار باغ ممکن است بخواهید این ویلا را بخرید!

ویلای مدرن با نماهای شهری و اقیانوس در حال فک

بیایید با چند کلمه از نمایندگان املاک و مستغلات که این ویلای مدرن و خیره کننده را ارائه داده اند باز کنیم. “این مجموعه که توسط یک توسعه دهنده مشهور لس آنجلس به عنوان اقامتگاه شخصی خود ساخته شده است ، عکس ویلا مجموعه ای از امکانات بی نظیر و منحصر به فرد ، شهر فک انداخته و منظره اقیانوس ها را در همه جا و یک مکان غیرقابل باور در هالیوود هیلز بالاتر از Sunset Plaza قرار داده است.” درست است. نماهای شهری و اقیانوس در حال سقوط فک. حتی اگر این چیزی برای تپه های هالیوود چیز جدیدی نیست ، این ویلا مدرن فضای داخلی را ارائه می دهد که کاملاً به سمت آن منظره متمرکز شده اند.

بیایید تور خود را از خیابان شروع کنیم. نمای بدون ویندوز مدرن و بسیار شبیه به قلعه مانند ساخته شده است تا حریم شخصی شدید را فراهم کند ، چیزی که در هالیوود هیلز و مناطق اطراف آن ضروری است. علاوه بر این ، چیزهای به مراتب بهتری نسبت به خیابان در خیابان وجود دارد. چند درخت نخل در آنجا وجود دارد که زندگی کمی به این نمای جدی مدرن می دهد. من همچنین دوست دارم که چراغ ها لمس تجملات و “پرت شدن” را که درون آن پنهان شده است ، ایجاد کنند. طرف دیگر ، طبق معمول ، داستانی کاملاً متفاوت است. خانه معاصر و منظره های حومه شهر این زیباترین نمای زیبای همیشه نیست ، اما همه چیزهایی را که می توانید برای لذت بردن در آن شهرهایی که از فک انداخته و منظره اقیانوس ها ، تراس ها ، بالکن ها ، استخر شنا و دیوارهای شیشه ای باز برخوردار است ، ارائه می دهد.

از طرف دیگر فضای داخلی به راحتی می تواند در رده شگفت انگیزترین فضای داخلی من تاکنون دیده شود. سقف های بلند سحر و جادو را بزرگتر و بهتر کرده است. آشپزخانه و اتاق ناهار خوری مدرن در پشت تراس با استخر قرار داده شده است که بسیار جالب است زیرا استخر بی نهایت آبی روشن با منظره ای چشمگیر با چراغ های شهر در پس زمینه ایجاد می کند. اکنون ، مطمئناً قسمت مورد علاقه من از این ویلای مدرن ، نمای ویلا مدرن اتاق نشیمن مرتفع شده است که در پشت اتاق ناهار خوری قرار گرفته است ، مناظر خیره کننده ای ارائه می دهد و یکنواختی از یک طرح کف صاف را می شکند. همین اتفاق در اتاق خواب افتاد. من این واقعیت را دوست دارم که هیچ در و اتاق وجود ندارد و فقط با یکسان کردن فضای باز تقسیم می شود. جذاب.

ویلا مدرن در غروب آفتاب

ویلا مدرن در غروب آفتاب

صحبت از فضای داخلی و اتاق خواب اصلی ، بگذارید آنچه را که نمایندگان املاک و مستغلات درباره آن در لیست رسمی خود گفته اند ، بشنویم که به هر حال ، می توانید کامل در وب سایت آنها بخوانید. “طبقه بالا ، مجموعه گسترده استاد دارای ناپدید شدن پنجره های کف تا سقف ۱۲ فوت ، دو شومینه ، یک کمد بزرگ در سالن و اتاق رختکن با واحد لباسشویی پشتیبان Miel ، ویلا دوبلکس مدرن یک اتاق رسانه ای اختصاصی با صفحه نمایش خودکار ۱۲۰″ و ورودی جداگانه و حمام های او و وانش با وان جکوزی بزرگ. از چندین عرشه بزرگ با منظره اقیانوس پویا ، ایده آل برای ناهار خوری و سرگرمی در فضای باز لذت ببرید. آشپزخانه Poggenphol دارای یک جزیره بزرگ دوتایی ، لوازم جانبی بالای میلی ، زیر صفر و گاگنائو ، و یک دیوار مخالف درهای ناپدید شده شیشه ای است که چشم اندازهای فک بیشتری را در خود جای داده است.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی آرایشگاه زنانه

طراحی رستوران کوچک

آموزش اسکیس داخلی

طراحی اپارتمان ۱۳۰ متری

هزینه ساخت ویلا متری

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس