نمای مدرن ویلا

نمای مدرن ویلا


فهرست مطالب

نمای مدرن ویلا

نمای مدرن ویلا نما اغلب اولین تصور خانه را ایجاد می کند. این یکی از دلایلی است که معماران در طی مراحل طراحی به این عنصر توجه ویژه ای می کنند. نگاهی بیندازید که چگونه طراحان با استعداد از دفتر معماری TOGU خانه در مارسی و نمای مدرن آن را تصور می کنند. طراحی ویلا ریک خانه مدرن زیبایی است که توسط دفتر معماری TOGU در C inte Bleue ، بخش Bouches du Rhône ، فرانسه طراحی شده است. ویلای مدرن که در سواحل مارسی واقع شده است ، منظره ای شگفت انگیز از دریا را در اختیار شما قرار می دهد. (همچنین نگاه کنید به نتتلتون ۱۹۸ توسط SAOTA ، که یکی از زیباترین خانه های جهان به حساب می آید!) با این فرصت ، معماران بیشترین توجه را به نمای مدرن متمرکز کردند طراحی باغ ویلا که مطابق با انتشار مطبوعاتی خود ، “دارای خطوط رادیکال و معاصر است. شفافیت و مبهم بودن جفت “. با این گفته ۷۰ درصد نمای مدرن با شیشه پوشانده شده است و مرز نازک اما شفاف بین فضای داخلی و خارج از منزل ایجاد می کند.

کابینت

کابینت

نمای مدرن ویلا

نمای مدرن ویلا

طراحی باغ یک طبقه با محوطه سازی زیبا با دو درخت بلوط دو قرن قدیمی و طبقه همکف ویلا طراحی شده است که می تواند روی افق تمرکز کند و فضای داخلی آن را به سمت دریا بسط دهد. هدف نمای مدرن که توسط معمار شرح داده شده است طراحی ویلا مدرن اتاقهای نشیمن شیشه ای در زیر بتونی ناتمام یا سفید با کفپوش پروژه و تراسهای سقفی قرار گرفته اند. این ساختار تحمل بار نیز مانند آن عمل می کند “اربور” یادآور سایه از شاخه های بلوط است. این منظره را به سمت منظره ساحلی و نور جنوبی هدایت می کند. ضد آفتاب ضد اشعه ماوراء بنفش در داخل گنجانیده شده است شیشه ای برای عایق بندی ساختمان و گرم نگه داشتن آن. L شکل این پروژه فضای فضای باز سخاوتمندانه قوانین اضافه اشکوب (تراس: تقریباً ۱۰۰ متر مربع) را در قسمت کوچکی از بازوهای بتونی ، به دور از چشمان کنجکاو و روبرو شدن با حریم خصوصی فراهم می کند.
خانه

نمای مدرن ویلا

نمای مدرن ویلا

آینه آبی ایجاد شده توسط استخر باعث افزایش تیرگی بین داخل و خارج ، جریمه ساخت طبقه اضافه دریا و آسمان می شود و احساس بی وزنی در فضای داخلی خانه را افزایش می دهد طراحی ویلا کلاسیک فضاها در طول این پروژه بین مواد مات و لکه های شدید بی اثر مانند بتن یا کف گرانیت بارسلونا و شیشه های موجود در دستگیره ها مخلوط می شود. پارتیشن یا کارگاه. سطح گردو (کف و پارتیشن) گرمای هوا را به پروژه اضافه می کند.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی آرایش

طراحی کلاسیک چیست

آموزش اسکیس

اضافه اشکوب مشهد

ساخت المان شهری در مشهد

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره