ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی


ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی طراحی ویلا خانه زیبا و مدرن تپه ای بار دیگر ثابت می کند که زندگی در خارج از مرکز شهر دارای قدرت های مختلفی است. نگاهی به زندگی در بوداپست بیندازید. White Cube House یک خانه کوهستانی مدرن در بوداپست است که توسط دفتر معماری مجارستان ARX Studio طراحی شده است. خانه در تپه گلدر واقع شده است ، ۱۰ نکته طلایی که هر معمار باید بداند؟ در حدود ۱۵ دقیقه از مرکز شهر ، مشرف به شهر و رودخانه دانوب. سایت شیب دار به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع فرصتی را برای نمایش باورنکردنی ۲۷۰ درجه ایجاد کرد ، که معمار برجسته این پروژه را شامل می شود ، البته György Gy ،ngyössy به همراه تیم طراحی خود ، البته این کار را انجام داد.

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

طراحی خانه که با مکان کار می کند

این خانه به تنهایی دارای ۴۸۰ متر مربع فضای زندگی مدرن در چهار سطح است. با شروع از زیرزمین ، معماران اتاق صوتی و سینمایی مدرن را طراحی کردند ، به اندازه کافی برای مهمانی ها یا ماراتن های فیلم. طبقه همکف اتاق نشیمن مدرن در جلو و انبار شراب متوسط ​​با اندازه متوسط ​​در قسمت پشت ، که بخشی از خانه به داخل تپه ساخته شده است تشکیل شده است. با بهره گیری از موقعیت مکانی ، فضای زندگی در قالب یک تراس ناهار خوری با استخر بی نهایت از طرح به سمت شهر رانده می شود. خانه های طبقه اول مستر اتاق خواب و اتاق خواب کودکان با تراس دیگری ، طراحی شده برای سایه تراس زیر. خانه با یک تراس پشت بام تصور می شود که به عنوان یک منطقه مهمانی با سونا با دیوار شیشه ای و جکوزی های بزرگ تصور می شود.

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

ویلا مدرن بتنی با نورپردازی

با صحبت از فضای داخلی ، معماران استودیوی ARX فضای داخلی را به عنوان “پسوند ارگانیک مناطق خارجی” ایجاد می کنند در حالی که باغی که خانه را احاطه کرده است ، نقش فضای زندگی در فضای باز را ایفا می کند. رنگ های داخل خانه نیز با رنگ های نمای بیرونی هماهنگ است.

طراحی ویلا
کدام ویلا مناسب سواد کوه است ؟

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما