ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن


اصول طراحی ویلا آجری مدرن

اصول طراحی ویلا آجری مدرن طراحی ویلا مدرن با نگاهی گذرا به این خانه هلندی ، ساخت تالار با سوله بلافاصله ایستادگی نخواهد کرد. ویلا آجری مدرن بیشتر خانه های هلند به صورت آجری ساخته شده و بسیاری از آنها به رنگ نارنجی هستند. با نگاهی دقیق تر ویژگی های خاص او را کشف خواهید کرد. کاروان شناور ، چیدمان نامتقارن و جزئیات خاص آجری اطمینان می دهد که این خانه متوسط ​​و هوشیار همه چیز به جز استاندارد است. ویلا آلدرز در یک ساختمان مسکونی جدید در روستای زیبای هلندی Waalre واقع شده است.

ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن

مشتریان از خانه نامتقارن RielEstate الهام گرفتند و می خواستند خانه ای با طراحی مشابه و با کیفیت اضافی از ساختمان انرژی صفر ایجاد کنند. این امر به یک طراحی بازیگوش با سقف های مسطح منجر شده است. با توجه به لبه های سقف بلند ، پانل های خورشیدی در پشت بام فوقانی کاملاً از منظره پنهان شده اند و امکان تهیه سقف کم با سقف سبز آرام تهویه مطبوع فراهم شد. طراحی حیاط خانه های ویلایی آجرهای دست ساز تا حدودی طولانی بلژیک برای ایجاد جزئیات زیبا مناسب هستند. صندوق پستی توسط یک سنگ گمشده تشکیل شده است ، در زیر پنجره ها سنگهایی وجود دارد که در طول آن به صورت طاقچه دیده می شوند و شماره خانه به همان شکلی که باشد ، وارد نما می شود. به اصطلاح پایه تسکین دهنده. جزئیات آجری بر ظاهر مستحکم و عمق نما تأکید دارد. این امر به ویژه در قسمت جلوی خانه قابل مشاهده است ، جایی که حتی سقف بالاتر از مسیر ورودی با آجر پوشانده شده است.

ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن

کل خانه به یک بازی مجسمه ای نامتقارن از توده و باز تبدیل شده است. جزئیات مینیمالیستی خانه این امر را تقویت می کند و وضوح قدرتمندی را نشان می دهد. خانه خانواده به گونه ای طراحی شده است که مقاوم در برابر زندگی باشد. طراحی ویلا باغ در صورت تمایل ، فقط وقتی فرزندان می توانند خانه را در آینده ترک کنند ، می توانند در طبقه همکف زندگی کنند. به طور واضح برای مناطق مسکونی جداگانه برای کودکان در خانه انتخاب شده است. آنها دارای کف خواب خود و یک اتاق بازی در طبقه همکف هستند. این اتاق به اتاق نشیمن پیوند داده شده است ویلا و در صورت تمایل می توان آن را بسته به صدا کرد.

طراحی ویلا
دانلود اتوکدی سرویس خواب

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما