اصول طراحی ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن


اصول طراحی ویلا آجری مدرن

اصول طراحی ویلا آجری مدرن طراحی ویلا مدرن با نگاهی گذرا به این خانه هلندی ، ساخت تالار با سوله بلافاصله ایستادگی نخواهد کرد. ویلا آجری مدرن بیشتر خانه های هلند به صورت آجری ساخته شده و بسیاری از آنها به رنگ نارنجی هستند. با نگاهی دقیق تر ویژگی های خاص او را کشف خواهید کرد. کاروان شناور ، چیدمان نامتقارن و جزئیات خاص آجری اطمینان می دهد که این خانه متوسط ​​و هوشیار همه چیز به جز استاندارد است. ویلا آلدرز در یک ساختمان مسکونی جدید در روستای زیبای هلندی Waalre واقع شده است.

ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن

مشتریان از خانه نامتقارن RielEstate الهام گرفتند و می خواستند خانه ای با طراحی مشابه و با کیفیت اضافی از ساختمان انرژی صفر ایجاد کنند. این امر به یک طراحی بازیگوش با سقف های مسطح منجر شده است. با توجه به لبه های سقف بلند ، پانل های خورشیدی در پشت بام فوقانی کاملاً از منظره پنهان شده اند و امکان تهیه سقف کم با سقف سبز آرام تهویه مطبوع فراهم شد. طراحی نما رومی آجرهای دست ساز تا حدودی طولانی بلژیک برای ایجاد جزئیات زیبا مناسب هستند. صندوق پستی توسط یک سنگ گمشده تشکیل شده است ، در زیر پنجره ها سنگهایی وجود دارد که در طول آن به صورت طاقچه دیده می شوند و شماره خانه به همان شکلی که باشد ، وارد نما می شود. به اصطلاح پایه تسکین دهنده. جزئیات آجری بر ظاهر مستحکم و عمق نما تأکید دارد. این امر به ویژه در قسمت جلوی خانه قابل مشاهده است ، جایی که حتی سقف بالاتر از مسیر ورودی با آجر پوشانده شده است.

ویلا آجری مدرن

ویلا آجری مدرن

کل خانه به یک بازی مجسمه ای نامتقارن از توده و باز تبدیل شده است. جزئیات مینیمالیستی خانه این امر را تقویت می کند و وضوح قدرتمندی را نشان می دهد. خانه خانواده به گونه ای طراحی شده است که مقاوم در برابر زندگی باشد. طراحی ویلا باغ در صورت تمایل ، فقط وقتی فرزندان می توانند خانه را در آینده ترک کنند ، می توانند در طبقه همکف زندگی کنند. به طور واضح برای مناطق مسکونی جداگانه برای کودکان در خانه انتخاب شده است. آنها دارای کف خواب خود و یک اتاق بازی در طبقه همکف هستند. این اتاق به اتاق نشیمن پیوند داده شده است ویلا و در صورت تمایل می توان آن را بسته به صدا کرد.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی مزون مردانه

اسکلت فلزی ویلا

پتینه چیست

طراحی آپارتمانهای کوچک

هزینه ساخت ویلا

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس