مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا


مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

طراحی ویلا مدرن ۵۵ بلر جاده خانه خلاق است که شما را با جزئیات ، مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا ایده های طراحی و راه حل های خلاقانه از مشکلات معماری شما را متحیر خواهد کرد. به این شاهکار نگاهی بیندازید و ببینید چرا این خانه خلاق جایزه “ساختمان سال” را به دست آورد! در بین تمام خانه های زیبایی که تاکنون منتشر کرده ام ، ۵۵ Blair Road home جایگاه خاص خود را در ذهن من دارد. ظرافت و خلاقیت ویژگی هایی است که فضای کاملاً مشخص را در داخل و خارج از خانه تعریف می کند ، حتی اگر من به هیچ وجه نمی توانم فضای داخلی فضای زندگی را جدا کنم ، این یکی از دلایلی است که من این خانه را بسیار جذاب و چشمگیر می دانم. محوطه سازی چیست مطابق گفته Ong & Ong Pte Ltd ، دفتر معماری در پشت این پروژه ، ایده اصلی “ایجاد یک فضای زندگی با طرح آزاد و در عین حال ارتقاء فضای داخل و خارج” بود. که آنها کاملاً انجام داده اند. بیایید در این خانه خلاق شگفت انگیز قدم بزنیم.

مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

در جلوی ۵۵ جاده بلر ایستاده اید ، دانلود اتوکد مدرن و کلاسیک شما متوجه چیزی نیستید که نمای داخلی مدرن را در آن طرف دیوار به شما بخشد. نمای زیبا و بسیار جزیی و زیبا به سبک سنتی بازسازی شده است. با تحقق آرزوی مالک در مورد فضای زندگی روشن ، نمای نیز به رنگ سفید انجام شد. طراحی ویلای کوچک به محض ورود ، خود را در یک لابی باریک و ویلا مینیمال با دو نقاشی بزرگ مدرن در دیواره های چپ و راست و پله های مارپیچی خیره‌کننده درست جلوتر خواهید دید. پشت پله های مبل زیبا و معاصر مدرن شما را به شگفت انگیزترین قسمت از این خانه خلاقانه ، استخر روباز باریک با درخت فرنگیپانی (باغ) و پل چوبی منتهی به آشپزخانه در آن طرف استقبال می کند. به سادگی خیره کننده! (btw. Frangipani Century) درختی بومی است که با فرهنگ های بودایی و هندو مرتبط بوده است.)

مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

مدرن ترین و خلاقانه ترین ویلا

طبقه اول اتاق خواب مدرن و فوق العاده باورنکردنی با خلأ بزرگی را ارائه می دهد که منظره ای از طبقه اول ، طراحی ویلا ۸۰ متری مطالعه و حمام اختصاصی را فراهم می کند. معماران به جای پوشاندن سطح کاملاً باریک طبقه کاملاً باریک ، برعکس آن را انجام دادند. وی گفت: “تاب آوردن نور به این طرح بلند یک نکته مهم بود. یک چاه بزرگ ، دو بخش خانه را تقسیم می کند و امکان نفوذ حداکثر نور به فضاهای زندگی را فراهم می کند. روکش فلزی دیواری آلومینیومی به دور خلاء پیچیده می شود. نوارهای آلومینیومی نور را به فضای زندگی نشان می دهند. نقشه ساخت ویلا باغ خلأ نه تنها به عنوان یک چاه بزرگ چراغ عمل می کند بلکه تهویه طبیعی داخل خانه را نیز ترغیب می کند. ” خلاق است ، اینطور نیست؟

طراحی ویلا
معرفی نشريات ساختمانی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما