دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال


طراحی ویلا مینیمال

طراحی ویلا مینیمال دکوراسیون مینیمال و مینیمالیسم تا حدودی تحت تأثیر طراحی ویلا مینیمال ذن و ژاپن قرار گرفته است که با سادگی آن آشکار می شود. موضوع اصلی این سبک دکوراتیو ساده و سبک است و همچنین از حداقل و اساسی ترین مواد مورد نیاز استفاده می شود. دکوراسیون مینیمالیستی که با سادگی روشن مشخص می شود ، به طرز ماهرانه ای مواد اصلی دکوراسیون مانند خطوط تمیز ، مدرن ، ویرایش محکم ، پالت رنگی را ترکیب می کند که برای ایجاد حداکثر جلوه در دکوراسیون ضروری است. طراحی ویلا مینیمال استفاده از شباهت هایی مانند مخلوط کردن سبک های مختلف طراحی داخلی را کاهش دهید ، مینیمال اما در صورت ایجاد یک خانه گرافیکی مانند اتاق ، یک خانه لایه بردار ، گرم ، غنی و دعوت کننده به خانه مایل باشید. از این گذشته ، خانه شما یک سرپناه راحت و آرامش بخش است و آیا نمی خواهید خانه ای با هوای مطبوع تر و جادار یا ویلا طراحی داخلی داشته باشید تا خود را در وسط مدیتیشن احساس کنید؟ در اینجا چند نکته برای تزئین خانه خود با دکوراسیون سبک مینیمالیستی آورده شده است.

کفپوش مینیمال

سعی کنید لحن مدرن را منعکس کنید ، دکوراسیون ویلا مینیمال اما همچنین مراقب باشید از دکوراسیون مینیمالیستی سرد استفاده نکنید ، اگرچه جلا باشد. برای طراحی ویلا مینیمالیستی می توانید از چوب و بتون ، یکی از مرسوم ترین گزینه های کفپوش استفاده کنید. بسیاری از معماران مینیمالیستی نیز فولاد و شیشه های صنعتی را ترجیح می دهند. با انتخاب یکی از آنها می توانید ظاهر خالص و شیکی در خانه ایجاد کنید.

رنگ آمیزی مینیمال

رنگ آمیزی فضای مینیمالیستی با رنگهای متوسط ​​مانند سفید ، بژ و خاکستری بسیار رایج است ، اما فراتر رفتن از حد معمول ، رویکردی برای دکوراسیون مینیمالیستی نیست. طراحی ویلا مینیمال رنگ های اصلی مانند زرد و آبی تا زمانی که در خالص ترین تن های خود به کار رفته باشند ، مینیمال می توانید یک رویکرد چشمگیر و آرام در طراحی داخلی به نمایش بگذارید. شورشیانی مانند دیژون و آبی می توانند یک خانه را حتی مدرن تر از مینیمالیستی جلوه دهند که حتی بعد از مینیمالیسم جنبش طراحی را منعکس می کند.

دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

تلفیق در یک هارمونی

شما می خواهید یک اتاق سازگار باشد ، نه با تزیینات نامربوط در آنجا می توانید از دیوارهای یکنواخت و ساده استفاده کنید طراحی ویلا مینیمال یا از لوازم جانبی مانند مبلمان یا مجسمه ، قاب هایی که در پس زمینه مخلوط شده اند برای تعادل تصاویر پس زمینه ثانویه استفاده کنید. طراحی داخلی مینیمال شما باید تقریباً هر قطعه اتاق ، یعنی رنگ ها ، مبلمان و لوازم جانبی را که اتاق را به طور هماهنگ متصل می کند ، دور هم جمع کنید. دکوراسیون مینیمال با دوری از ویلا یا خانه خسته کننده می توانید با طراحی مینیمالیستی سیال تر ابتکاری عمل کنید ، اما اطمینان حاصل کنید که یکی از ویژگی ها در مقایسه با بقیه ناچیز است.

دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

اصول طراحی مینیمالیستی

پس از تعیین مبلمان مورد نیاز یک اتاق ، شکل هر قطعه را در نظر بگیرید. اشکال اساسی را در نظر بگیرید: مربع و مستطیل. سپس رایج ترین خطوط مورد استفاده در طراحی را در نظر بگیرید: افقی ، عمودی ، صلیبی ، زیگزاگ و منحنی. وحدت برای ارائه اتاق به عنوان یک کل ضروری است و بنابراین یک تصویر به حداقل ممکن است. دکوراسیون مینیمال عدم وجود جزئیات انتزاعی باعث می شود چشم از سرگردان شود. طراحی ویلا مینیمالیسم حرکتی است که از هنر به طراحی خانه منتقل می شود ، اما هنوز هم یکی از ابتکاری ترین سبک ها در نظر گرفته می شود. مینیمالیسم به عنوان پیشرو در طراحی آینده فکر می شود و دکوراسیون مینیمالیستی اتاق را به نیازها تقسیم می کند – این بدان معنی است که هر عنصر باید کارایی داشته باشد.

دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

در فضای داخلی مینیمالیستی ، حتی قطعات تزئینی نیز یک هدف را ارائه می دهند و هر اتاق در هنگام تزئین دارای یک هدف است. به هر قطعه دلیل وجود دهید.

طراحی ویلا
دانلود اتوکد درخت برای منظر

طراحی آشپزخانه مینیمالیستی

آشپزخانه مکانی به خصوص عالی برای ترکیب رنگهای روشن تر و عناصر دکوراسیون است. در فضاهای مینیمالیستی ، میز ناهار خوری و آشپزخانه اغلب در یک منطقه مشترک هستند ، بنابراین شما می خواهید منطقه ، جمع شوید تا هنگام غذا خوردن یا صحبت کردن بسیار استریل به نظر برسید. علاوه بر این ، از آنجایی که یک طراحی مینیمالیستی بدون یک آشپزخانه زیبا و متفاوت نمی تواند تکمیل شود ، لازم است شما بخش بزرگی از بودجه خود را به این منطقه مشترک اصلی اختصاص دهید زیرا آنقدر ساده نیست که باید باشد. طراحی ویلا مینیمال دکوراسیون مینیمال کسانی که به تازگی دکوراسیون خانه خود را آغاز می کنند ، سادگی خلاقانه طراحی خانه مینیمالیستی ، تمایل به برجسته کردن کیفیت پایین و ویژگی های بد بی نظیر دارد. بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که بهترین کابینت و سخت افزار ممکن برای بودجه خود را تهیه می کنید. پس از کنار هم قرار دادن اسکلت طراحی مینیمالیستی خود ، می توانید محیطی چشمگیرتر با لمس های تزئینی ایجاد کنید تا عمق و حس گرمی ایجاد کنید. راه حل های ذخیره سازی هوشمند ، همراه با کابینت های آماده ، برای مرتب کردن سطح و عاری از درهم و برهم بودن سطوح بسیار مهم هستند.

دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

طراحی اتاق خواب مینیمالیستی

تقارن ، خطوط تمیز ، سیلوی ساده ، تختخواب مجلل و یکپارچه سازی مجدد ، یک اتاق خواب استادانه مینیمالیستی را ایجاد می کنید ، زیرا سبک طراحی نیاز به یک طراحی داخلی مینیمالیستی دارد که نباید با رویکرد شما شبیه به درمانگاه باشد. پیش بروید ، سرگرم شوید و با انواع مختلفی از عناصر غیر منتظره که معمولاً با طراحی داخلی مینیمالیستی همراه نیستند ، مینیمال آزمایش کنید ، دکوراسیون ویلا مینیمال بنابراین می توانید با امضای بی نظیر خودتان این کار را انجام دهید. یک طراحی اتاق خواب زیبا و پر زرق و برق داشته باشید که با یک سری خطوط موازی و اشکال مستطیل شکل که با یکدیگر هماهنگ هستند ، عکسهای سریع از رنگهای چشمگیر ، آثار هنری سرگرم کننده برای بیان نهایی بدون جنسیت ادغام شوید.

دکوراسیون مینیمال

دکوراسیون مینیمال

مقالات

دکوراسیون مینیمالطراحی ویلا مینیمال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *