طراحی ویلا در گلستان | ساخت ویلا در گلستان

طراحی ویلا در گلستان

طراحی ویلا در گلستان


طراحی ویلا در گلستان

انبوه سازی ویلا در گلستان طراحی ویلا در گلستان و ساخت ویلا در گلستان توسط تیم حرفه ای ما، تیم ما در نظر دارد برای کارفرمایان خود همیشه یک نمونه موردی ویلا ساخته شده در ایران همسو با نزدیک ترین اقلیم گلستان کار معرفی کردد تا خط فکری کارفرمایان عزیز به سمت ویلاهای مدرن و با تکنولوژی ساخت بالا در حد توان ماست انجام بشه ساخت ویلا در گلستان و حومه تمامی نیروهای پیمانکاری حدالمکان از نیروهای بومی آن منطقه استفاده میگردد. ساخت ویلا گلستان در صورت هرگونه کثرت در نیروهای محلی ، نیروهای اجرایی تیم تخصصی خودمان را از تهران برای ساخت با تکنولوژی بالا و طراحی ویلا گلستان خاص توسط معمار برجسته ایران طراحی میگردد تکمیل میگردد و شمارو دعوت میکنیم جهت بررسی نمونه موردی شماره تماس با ما .نتیجه یک مداخله مضاعف است: ساخت ویلا در صفادشت استفاده مجدد و بازسازی ویلا یک خانه موجود و یک بنای جدید نزدیک به آن.  طراحی ویلا در گلستان این پروژه اصرار دارد تا گفتگوی بین این دو قلمرو به عنوان استعاری از یک صمیمیت سنتی و داخلی و یک برونگرایی مدرن و روشن باشد.

طراحی ویلا در گلستان

طراحی ویلا در گلستان

ساخت ویلا در گلستان

ساخت ویلا در گلستان در حقیقت ، اگر ساختمان موجود از شخصیت بسته و عظیم خود محافظت کند ، ساختمان جدید شفاف و درخشان است. اگر اولی هندسه سنگفرشی و مواد اولیه سقفی خود (عمدتا سنگ گدازه و چوب) را حفظ کند ، دیگری با هندسه حداقل و مواد معاصر تر (فولاد و شیشه) بازی می کند. روف گارن طراحی ویلا در گلستان علاوه بر این ، در ساختار قدیمی سقف بسیاری از اتاق ها از بین رفته است و ما تصمیم گرفتیم که آنها را ترمیم نکنیم تا از آنها به عنوان فضای داخلی استفاده شود تا از نور و هوا برای کل مجموعه استفاده شود. ساخت ویلا در گلستان این قسمت توسط یک سطح واحد ساخته شده است در حالی که قسمت جدید با سه داستان بالاتر از سطح زمین و دیگری در زیر ساخته شده است. در سطح زمین در قسمت قدیمی یک آشپزخانه دو طبقه با تیرهای چوبی ، نواحی نرم افزاری و وابستگی مستقلی وجود دارد. در ادامه ، الاچیق سطح زمین کاملاً توسط یک سالن سطح دو نفره / ناهار خوری کاملاً شفاف در تمام جهات اشغال شده است تا از مناظر باغ و حیاط اطراف آن بهره مند شود.

طراحی ویلا در گلستان

طراحی ویلا در گلستان

هزینه ساخت ویلا در گلستان

هزینه ساخت ویلا در گلستان در طبقه اول قسمت جدید سه اتاق خواب وجود دارد که هر کدام حمام مخصوص به خود را دارند و در طبقه دوم یک اتاق دیگر با حمام مخصوص خود دارد که از یک سولاریوم و یک باغچه پنسیلوانی با چشم اندازهای زیبا از دریا لذت می برد. طبقه زیر زمین میزبان سالن چند منظوره و مناطق نرم افزاری است. روف گارن طراحی ویلا در گلستان این پروژه بیشتر از همه با یک مراقبت از محیط زیست عمدی مشخص می شود. در جنوب ایتالیا مشکل اصلی محافظت از یک ساختمان در برابر رطوبت است و نه در برابر سرما از زمستان های دلپذیر آن. بنابراین مجتمع قدیمی از بی تحرکی دیوارهای ضخیم آن بهره می برد . ساخت ویلا در گلستان در حالی که نمای ویلا از عینک هایی با پرده های خورشیدی و خارجی کافی استفاده می کند. در پشت بام ، باغچه پنسیلوانی نقش خنک کننده اساسی خود را ایفا می کند.

طراحی ویلا در گلستان

طراحی ویلا در گلستان

قیمت ساخت ویلا در گلستان

قیمت ساخت ویلا در گلستان سرانجام در ضلع غربی ویلا یک دیوار سایه دار / خنک کننده برای محافظت از خانه تصور شده است. عموماً نسیم دریا از جنوب به بالای استخر می چرخد ​​و میکروکلیمای خنک تر را در محل ایجاد می کند در حالی که تهویه طبیعی در خانه افزایش یافته است. نتیجه ، مصرف بسیار کمی انرژی برای تهویه مطبوع است. انبوه سازی ویلا در گلستان طراحی ویلا در گلستان توجه خاصی به طراحی فضاهای بیرونی شده است. هندسه باریک این سایت که از سمت دریا شیب دار است ، دیوار سبز ساخت ویلا در گلستان توسط آینه بلند آب که به استخر تبدیل می شود ، تأکید شده است. ابعاد آن ۵۸ متر طول و ۷ متر عرض است. ۲۰ متر آخر توسط استخر شنا اشغال شده است در حالی که در مرکز منطقه یک ماساژ ماساژ با آب ۳ ۳ ۳ متر قرار دارد. ساخت ویلا آینه آب دارای عمق ۱۰ سانتی متر است و با یک راه پله تا -۱.۲ متر در قسمت مرکزی استخر شنا تا -۲.۵۰ استخر غواصی تخریب می شود. طراحی ویلا در گلستان کل از دیوار سنگی پاسیوی آشپزخانه شروع می شود و تا انتهای باغ می گذرد تا با دریا در جلوی آن ادغام شود. دیوار پاسیو با یک شکاف عمودی تک برش داده شده است تا منظره را از آشپزخانه و پاسیو بالا ببرد و از این شکاف یک گذرگاه باریک به سولاریوم منتهی شده که توسط آب احاطه شده است. سرانجام ، پرگولا استخر از رنگ خاکستری تختهای دریا منطقه تبدیل به بخشی از چشم انداز می شود به همین دلیل به آن جایزه استخر ایتالیا ۲۰۱۴ داده شده است.

ساخت ویلا در گلستان

ساخت ویلا در گلستان

ساخت ویلا لاکچری در گلستان

هزینه ساخت ویلا لاکچری در گلستان نسبت به طراحی معمار و خواسته های کارفرما ربط دارد هزینه ویلا لاکچری به علت نوسانات بازار قیمت مقطوعی ندارد از این رو شما میتوانید با متحصصین ما قبل از هرگونه طراحی و ساخت مشاوره بگیرید طراحی داخلی Villa_A همان استراتژی کلی پروژه را دنبال می کند: بام سبز ساخت ویلا در گلستان فضای داخلی به شدت با فضای بیرونی ها در ارتباط است و انتخاب مواد برای بازی با این دو قلمرو در اتاق غذاخوری نشیمن دو ماده دو سطح محیط را از هم متمایز می کند: طراحی ویلا در گلستان سنگ طبیعی سفید برای مساحت مبل ها و یک کارخانه چوبی برای فضای کتابخانه / راه پله که فضای ناهار خوری را با فضای صمیمی تری پذیرایی می کند. فضای سبز ساخت ویلا در گلستان در آشپزخانه سفید رنگ غالب برای تأکید بر نور پراکنده است. طراحی ویلا در گلستان فضای غذاخوری با معابر منتهی به استخر خارج از پاسیو در جلوی آشپزخانه تراز شده است. مبلمان به دلیل سادگی حداقلی خود انتخاب شده است. در زیر زمین یک سالن چندرسانه ای قرار دارد. مفاهیم دیوار سبز سقف پشت چراغ دار از همان مواد صفحه نمایش پروژکشن استفاده می کند. انبوه سازی ویلا در گلستان بلوک های شیشه ای ذوزنقه ای از محوطه خارجی محافظت می کنند و خانه را از زمین های اطراف محافظت می کنند. سرانجام هر یک از حمام با مواد مختلفی مشخص شده است.

ساخت ویلا در گلستان

ساخت ویلا در گلستان

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

مشارکت در ساخت مسجد

دکوراسیون میز تلویزیون lcd

جواز ساخت شهرداری تهران

هوشمند سازی ساختمان شیراز

نقاشی ساختمان در محمدشهر

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!