ساخت سینک با بتن

ساخت سینک با بتن


ساخت سینک با بتن

شما این مقاله را در وب سایت اویم شاهانه میخوانید. ساخت سینک با بتن با استفاده از تجربیات فراوان با همکاری معماران ، طراحان و سازندگان ، Trueform Concrete یک رهبر در طراحی و ساخت سینک های بتونی سفارشی / ساخت تا spec برای محیط های تجاری و مسکونی است. Trueform یک شرکت چابک و تقاضای سازگار است که از نظر تولید ذاتاً انعطاف پذیر است. سینک های بتونی استاندارد و سفارشی در یک مکان ساخته شده اند و هر دو مواد با کیفیت بالا ، توجه به جزئیات و اقدامات دقیق کنترل کیفیت را به اشتراک می گذارند. Trueform به خصوص در طراحی و ساخت سینک های دیواری سازگار با ADA ماهر است و تعدادی از براکت های فولادی منحصر به فرد را طراحی کرده است که باعث می شود تا سینک های آنها به بسترهای بیشماری از جمله گل میخ های چوبی ، گل میخ های فولادی ، CMU توخالی و سنگ تراشی محکم سوار شوند.

ساخت سینک با بتن

ساخت سینک با بتن

سینک سفارشی چیست؟

یک سینک بتونی “سفارشی” دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا به هرگونه تنظیم خاص سینک یا غرور اشاره دارد که به عنوان یک محصول استاندارد ارائه نمی شود. خواه یک کشتی یکپارچه تجاری با دیواره ۱۴ فوت یا یک کشتی ۱۴ اینچی باشد که دارای یک بافت منحصر به فرد است ، یک سینک بتونی سفارشی با ارسال ایده به Trueform – از طریق نقشه ها ، برنامه ها یا با توصیف کلامی – شروع می شود. متخصصان آنها در مورد چگونگی اجرای ایده بهتر به عنوان محصول نهایی مشاوره ارائه می دهند و پس از تأیید نهایی ، بر این اساس ساخت.

Trueform می تواند تقریباً هر ویژگی یک سینک بتونی را تنظیم کند – از جمله (اما به آن محدود نمی شود):

ابعاد عرشه / پیشخوان
شکل و اندازه حوضه
موقعیت حوضه و جهت گیری
رنگ بتونی
ضخامت لبه (پیش بند) و شکل پروفایل
تعداد ایستگاه های شستشو
سبک نصب (نصب دیواری در مقابل کابینت)
دهانه ها و ویژگی های عرشه (سوراخ های شیر آب ، سوراخ های صابون ، بریدگی های زباله و غیره)
پایان و بافت
تکنیک های تخصصی مانند debossing ، inlaying یا تعبیه
غرورهای یک نوع و یا دستشویی هایی که از چوب یا فولاد استفاده می کنند

قیمت سرامیک کف 50*50
طراحی ویلا

سینک های “قابل تنظیم” و اشیاء BIM

برای کسانی که رویکرد سفارشی را برای سفارشی سازی ترجیح می دهند ، معماران و طراحان توانایی طراحی سینک بتونی Trueform خود را از طریق اشیاء BIM طراحی می کنند. Trueform خانواده های Revit را بر اساس مجموعه ای از سینک های دیواری و ZEN Washstands ایجاد کرده است. این مدل ها بسیار قابل تنظیم هستند و کاربران Revit را قادر می سازند یک سینک بتونی آماده تولید کنند که مشخصات آن دقیقاً مطابقت داشته باشد.

ساخت سینک با بتن

ساخت سینک با بتن

با داشتن کتابخانه گسترده ای از حوضچه های سینک انتگرال در انواع مختلفی از اشکال و اندازه ها ، گزینه های بی پایان برای سفارشی سازی شامل ابعاد countertop ، ضخامت پیش بینی کاشی چینی / ارتفاع و قرارگیری شیر آب مجاز است. محدودیت های داخلی در مدل ها کاربر را به سمت موفقیت در طراحی یک طراحی آماده ساختگی راهنمایی می کند – حتی سیستم های مناسب برای پشتیبانی دیوار (در صورت وجود) را نیز توصیه می کند.

رنگ آمیزی بتونی سفارشی

خدمات ما در زمینه طراحی ویلا و ساخت ویلا می باشد در ادامه مقاله را مطالغع فرمایید یکی از مهمترین مزایای استفاده بتن نسبت به سایر مواد ، قابلیت پذیرش و نمایش رنگ است. از آنجا که هر سینک دست ساز است ، سازندگان بتن کنترل قابل توجهی روی رنگدانه دارند. سینک های Trueform دارای رنگ “از طریق” هستند ، به این معنی که رنگدانه قبل از ریخته گری به بتن مایع اضافه می شود و بنابراین ذاتی در محصول نهایی است. Trueform از قابلیت های رنگ آمیزی گسترده ای برخوردار است و می تواند تقریباً با هر سواچ رنگی Benjamin-Moore یا Pantone مطابقت داشته باشد.

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما