خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

به گزارش طراحی تالارطراحی ویلا خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه شما هر روز خانه هایی مثل این را نمی بینید. اگر فکر می کنید بهترین خانه رویایی را قبلاً دیده اید، دوباره فکر کنید. از آنجا که این مکان همه چیز را دارد. مکان چشمگیر، جو عاشقانه، طراحی مدرن، سبک لوکس و صدها جزئیات شگفت انگیز دیگر نگاهی بیاندازید!ویلا CView ، همانطور که رسماً نامگذاری شده است ، خانه ای رویایی چشمگیر است که در صخره های سنت ژان کاپ فرات واقع شده است، مکانی است که به عنوان یکی از مرواریدهای رودخانه فرانسوی ، همچنین با نام ساحل عظور شناخته می شود. زیبایی این شهر مدیترانه با این واقعیت اثبات شده است که این مکان تعطیلات مورد علاقه در بین اشرافیت اروپا و میلیونرهای بین المللی است. اکنون که می دانید بهشت ​​در کجا واقع شده است ، بیایید نگاهی به خانه رویایی ما بیندازیم.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس

طراحی ویلا CView که درست در لبه صخره ساخته شده است ، تقریباً در هر گوشه ای از خانه منظره اقیانوس فوق العاده عاشقانه ای ارائه می دهد. پنجره های کف به سقف نه تنها منظره های بدون مانع را ایجاد می کنند ، بلکه فضای مدرنی را ایجاد می کردند که فضای داخلی لوکس شگفت انگیز را تعریف می کردند. استخر استخر روف با تراس بزرگ احتمالاً چشمگیر ترین چیز در این خانه رویایی مدرن است. (اما هنوز به اندازه این استخر فوق العاده مدرن چشمگیر نیست!)

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس

در داخل خانه ، ظرافت غیرقابل انکار است ، دقیقاً مانند فضای داخلی در این کلبه الهام بخش. مبلمان مدرن همراه با تزئینات تمیز و مینیمالیستی بسیار نزدیک به کمال هستند. از آشپزخانه مینیمالیستی ، اتاق ناهارخوری رمانتیک ، اتاق نشیمن روشن ، ۷ اتاق خواب باورنکردنی و حتی ورزشگاه لوکس ، سونا ، آبگرم ، استخر سرپوشیده ، اتاق ماساژ و انبار شراب ، همه چیز مرتبط با آسانسورهای خارجی. اوه بله ، و من فقط می خواستم به طراحی منظره در اطراف خانه اشاره کنم. پوشش گیاهی مدیترانه ای همه زیبایی ها و شگفتی ها را لمس می کند. موافقید؟

ads 3

ads 3

خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

lsf min

طراحی غرفه صنایع دستی

تبلیغات

تبلیغات

طراحی داخلی منزل اصفهان

استخر min

بازسازی ساختمان در شیراز

اجرای ال اس اف

هزینه ساخت ساختمان lsf

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!