خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس


خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

طراحی ویلا خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه شما هر روز خانه هایی مثل این را نمی بینید. اگر فکر می کنید بهترین خانه رویایی را قبلاً دیده اید، دوباره فکر کنید. از آنجا که این مکان همه چیز را دارد. مکان چشمگیر، جو عاشقانه، طراحی مدرن، سبک لوکس و صدها جزئیات شگفت انگیز دیگر نگاهی بیاندازید!ویلا CView ، همانطور که رسماً نامگذاری شده است ، خانه ای رویایی چشمگیر است که در صخره های سنت ژان کاپ فرات واقع شده است، مکانی است که به عنوان یکی از مرواریدهای رودخانه فرانسوی ، همچنین با نام ساحل عظور شناخته می شود. زیبایی این شهر مدیترانه با این واقعیت اثبات شده است که این مکان تعطیلات مورد علاقه در بین اشرافیت اروپا و میلیونرهای بین المللی است. اکنون که می دانید بهشت ​​در کجا واقع شده است ، بیایید نگاهی به خانه رویایی ما بیندازیم.

کابینت

کابینت

خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس

طراحی ویلا CView که درست در لبه صخره ساخته شده است ، تقریباً در هر گوشه ای از خانه منظره اقیانوس فوق العاده عاشقانه ای ارائه می دهد. پنجره های کف به سقف نه تنها منظره های بدون مانع را ایجاد می کنند ، بلکه فضای مدرنی را ایجاد می کردند که فضای داخلی لوکس شگفت انگیز را تعریف می کردند. استخر استخر روف با تراس بزرگ احتمالاً چشمگیر ترین چیز در این خانه رویایی مدرن است. (اما هنوز به اندازه این استخر فوق العاده مدرن چشمگیر نیست!)

خانه رویایی لوکس

خانه رویایی لوکس

در داخل خانه ، ظرافت غیرقابل انکار است ، دقیقاً مانند فضای داخلی در این کلبه الهام بخش. مبلمان مدرن همراه با تزئینات تمیز و مینیمالیستی بسیار نزدیک به کمال هستند. از آشپزخانه مینیمالیستی ، اتاق ناهارخوری رمانتیک ، اتاق نشیمن روشن ، ۷ اتاق خواب باورنکردنی و حتی ورزشگاه لوکس ، سونا ، آبگرم ، استخر سرپوشیده ، اتاق ماساژ و انبار شراب ، همه چیز مرتبط با آسانسورهای خارجی. اوه بله ، و من فقط می خواستم به طراحی منظره در اطراف خانه اشاره کنم. پوشش گیاهی مدیترانه ای همه زیبایی ها و شگفتی ها را لمس می کند. موافقید؟

خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

خانه رویایی لوکس در بهشت مدیترانه

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی غرفه صنایع دستی

طراحی داخلی منزل اصفهان

بازسازی ساختمان در شیراز

اجرای ال اس اف

هزینه ساخت ساختمان lsf

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره