خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_usermeta' doesn't exist]
SELECT user_id, meta_key, meta_value FROM wp_usermeta WHERE user_id IN (1) ORDER BY umeta_id ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID IN (1)

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

باغ ژاپنی چیست؟

باغ ژاپنی چیست؟


باغ ژاپنی

به گزارش ساخت ویلاباغ ژاپنی در طراحی منظر سبک در حال حاضر مورد علاقه در میان علاقه مندان به باغ این امر به این دلیل است که این طرح باغ آرامش و تعادل را برای هر کس که از دیدن منظره برخوردار باشد ، ارائه می دهد. یک با جذابیت شرقی خود ، عناصر ، نقشه ساخت ویلا سنت ها و مفاهیم خاصی را به سبک متمایز خود می آمیزد. علاوه بر این ، بر خلاف یک باغ غربی ، یک باغ ژاپنی ساخته شده است که در همه فصول از آن لذت می برد. بازدید کنندگان از آنچه باغها چه تابستان ، زمستان یا پاییز ارائه می دهند لذت می برند.

باغ ژاپنی چیست؟

باغ ژاپنی چیست؟ نکته مهم در فهمیدن زمان صحبت از این است که کمتر در این نوع سبک باغداری بیشتر است. با این حال ، برخی دیگر به نظر خالی نگاه می کنند. فضا عنصری است که امکان تعریف مفاهیمی را که در آن قرار دارد ، فراهم می کند. علاوه بر این ، مؤلفه های موجود در باغ مناظر طبیعی را مجسم می کند. قابل ذکر است که سنگهای عظیم کوهستان محسوب می شوند و حوضچه ها به عنوان اقیانوس ها دیده می شوند. با توجه به این نکته ، خطوط و زاویه ها نباید احساس کنند که ساختگی هستند. برای ایجاد عدم تقارن باید طبیعی و گرد باشد. علاوه بر این ، متوجه خواهید شد که باغ های ژاپن به طور معمول محصور شده اند. دیدن این باغ ها در سطح جهان بسیار نادر است. به طور معمول ، باغ هایی مانند این مناطق با دیوارها احاطه شده اند تا اطمینان حاصل شود که عوامل بیرونی باعث اختلال در تعادل آن نمی شود. طراحی ویلای مدرن کوچک به طور کلی ، انواع مختلفی از باغ های مانند باغ چای ، باغ های چای ، ذن یا خشک سنگ ، باغچه های پیاده روی و غیره وجود دارد اگرچه باغ های نامتقارن و صخره های طبیعی بهترین انتخاب برای خانه و حیاط خلوت شما هستند ، اما اهمیت آن نبوغ شما چیست؟ نوآوری در ترکیب ایده های مختلف در طراحی ویلا.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

15 ایده طراحی باغ ژاپنی

اگر به دنبال طراحی ویلا خود هستید، در اینجا چند مفهوم وجود دارد که می توانید با فضای شخصی خود تطبیق دهید. به یاد داشته باشید که می توانید سبک های باغ را در آینده با باغ شخصی ژاپنی تان ترکیب کنید.

باغ طبیعی ژاپن نامتقارن 

ویژگی های آب مانند حوضچه ها در باغ های ژاپن رایج است. طراحی منظر اغلب اوقات ، طراحی ویلا کلاسیک در آن ماهی کوی وجود دارد که باعث افزایش بافت و زندگی به فضا می شود. نمایش داده شده در زیر یک باغ طبیعی نامتقارن است. نمادهای باغهای ژاپنی با طاق پل است. این عنصر ساخته شده توسط انسان را به طراحی ویلا ارائه می دهد اما هنوز خطوط را صاف و طبیعی نگه می دارد. پل های قوسی معمولاً از جنس چوب ، طراحی ویلا به سبک کلاسیک رنگ آمیزی شده یا تیره تر با لهجه های قرمز هستند. عنصر “Wabi” و “Sabi” در سبک برجسته است. Wabi ترجمه به انفرادی. از طرف دیگر ، سابی به معنی پتینه است. در پذیرش این عنصر به باغ شما ، این یک مستقل است که فضای شما را برجسته می کند. قابل توجه می تواند یک درخت ، یک فانوس یا یک سنگ فوق العاده با ارزش باشد. همه این مؤلفه های قدیمی یا جدید نمایانگر روحیه باغ است و نمونه ای از باغ متعادل وابی – سابی را نشان می دهد.

فانوس های سنگی و بامبو در یک باغ ژاپنی

همانطور که اشاره شد ، فانوسهای سنگی و بامبوها در نفوذ ژاپن برجسته هستند. می توانید در اینجا در این باغ متعادل ژاپنی مشاهده کنید.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

باغ ژاپنی چیست؟ یکی دیگر از جنبه های فراگیر سبک ژاپنی ، ویژگی آب است. آبشار در یک باغ ژاپنی حرکت و آکوستیک در فضا را فراهم می کند که برای این سبک مهم است. بسیار ذاتی است به همین دلیل است که آبشارها و فواره های بامبو را که در این نوع باغ به نمایش گذاشته شده ، بسیار مشاهده خواهید کرد. علاوه بر گیاهان بامبو ، افزودن چشمه های بامبو در یک استاندارد است. طراحی ویلا مدرن دوبلکس این احساس نه تنها حرکت بلکه آرامش را در فضای شما ایجاد می کند. ریختن آب از چشمه ، جریان طبیعی منطقه را پشتیبانی می کند.

 باغ قدم زدن ژاپنی

در این میان ، باغ های قدم زدن نیز با طرح های ژاپنی متداول هستند. به طور معمول از یک مسیر سنگی ، تخت های شن ، و نرده های طناب تشکیل شده است. بازدیدکنندگان ضمن لذت بردن از احساس اکولوژیکی و طبیعی آن ، وقت خود را در لذت بردن از باغ لذت می برند.

 خانه کوچک در یک باغ ژاپنی

یک خانه یا ساختمان کوچک در یک باغ ژاپنی غیر معمول نیست. در واقع ، این نوع سازه ها برای مراقبه یا قدردانی از طبیعت ایده آل هستند. دیگران نیز به همین ترتیب جشن های چای را در آن جشن می گیرند. ماس در سن یک احساس پیری را ارائه می دهد. همانطور که قبلاً ذکر شد ، عنصر سبی بر سن و زمان متمرکز است. معرفی خزه در باغ شما آن جنبه را لمس می کند. با این وجود که باغ ژاپنی چیست؟ یک لزوماً محاصره نشده است. هزینه طراحی ویلا در اینجا یک باغ صخره شگفت انگیز وجود دارد که در وسط بدن قرار دارد. این ترکیب چندین عنصر جدایی ناپذیر از طراحی ژاپنی است که منجر به یک باغ جذاب می شود.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

به همین ترتیب می توانید تصمیم بگیرید که باغ صخره خشک خود را از بقیه فضای خود جدا کنید. نقاش ساختمان کرج این کار را با ترسیم سنگهای انبوه که نمادی در فرهنگ ژاپن هستند ، انجام دهید. در اصل صخره ها مهمتر از درختان هستند.

باغ یین یانگ ژاپنی

وقتی به نفوذ ژاپنی فکر می کنید ، مفهوم یین و یانگ همیشه بخشی از این لیست است. در اینجا یک وجود دارد که همان عنصر را نشان می دهد.

فانوس سنگی قدیمی 

یک فانوس قدیمی سنگی بزرگ را در آن بیاورید. باز هم ، این نشانگر اصول Wabi / Sabi در فرهنگ ژاپنی است.

باغ ژاپنی چیست؟ طراحی منظر از آنجا که باغهای ژاپن به دلیل فراهم کردن فضایی برای تفکر و تأمل مشهور هستند ، چرا یک نیمکت اضافه نمی شود؟ شما می توانید در ضمن قدردانی از الگوهای تند و تیز چرخان خود ، در این فضا آرام باشید. علاوه بر این ، شما می توانید در خارج از چراغ های باغ نصب کنید تا به شما اجازه دهد شب ها از خواب باز شوید.

 دریای سنگ در یک

به بیان متفاوت دیگر ، می توانید به جای جزیره کوچک سنگهایی که در باغهای ژاپنی بسیار متداول است ، اصول طراحی ویلا طراحی منظر بتوانید دریایی عظیم از سنگ را انتخاب کنید. این نوع باغ برای کسانی که فضای سخاوتمندانه ای دارند مناسب است و هنوز هم مفهوم عدم تقارن و تعادل را نشان می دهد. ببینید چقدر این فضای آرامش بخش است؟

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

باغ چای ژاپنی

باغ ژاپنی چیست؟ در اصل ،باغ چای با باغ های ژاپنی آمیخته شده است. مشاهده خواهید طراحی ویلا ایرانی کرد که این نوع باغ ها معمولاً معتدل و کاربردی هستند. چای از یک باغ داخلی و خارجی تشکیل شده است. در اکثر موارد ، باغ بیرونی شامل یک دروازه کم و یک مسیر سنگی منتهی به ورودی Teahouse است که مهمانی های چای در آن برگزار می شود. اکنون در ژاپن باغ چای بی شماری وجود دارد. با این حال ، آن را به یک طراحی باغ گسترده تر ادغام شده است.

باغ راک ژاپنی

باغ ژاپنی چیست باغ راک ژاپن همچنین به عنوان یک باغ صخره ای خشک یا باغ چشم انداز شناخته می شود. با این وجود ، طراحی منظر از باغ صخره های رایج قابل تشخیص است زیرا به جای اینکه با زندگی گیاه احاطه شود ، باغ صخره ژاپنی شامل حداقل گیاهان یا حداقل گیاهان است. به طور معمول از سنگ های خشک ، شن ، شن و ماسه و سنگ های ایستاده عظیم تشکیل شده است ، این سبک باغ به عنوان یک پروژه شخصی است که منعکس کننده بازتاب های شخص است. اساساً ، شن یا ماسه مظهر آب و سنگهای قابل توجه جزایر است.

باغ معروف ژاپنی

باغ های ژاپنی اندرسون واقع در راکفورد ، ایلینویز ایالات متحده ، در سال 1978 افتتاح شد. طراحی منظر مؤسس جان آر اندرسون از سفر خود به ژاپن  پورتلند الهام گرفت. این باغ معروف ویترین طراحی ویلا بکر ، گردشگاههای شگفت انگیز و مجموعه ای از ماهی ، مینک و اردک را به نمایش می گذارد.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

این باغ معروف ژاپنی در پارک غربی فریمونت چیست؟ فیلادلفیا ایالات متحده واقع شده است. این شهر از مناظر نفس گیر ، استخرهای آرام و یک خانه کلاسیک ژاپنی برخوردار است. علاوه بر این ، به عنوان بخشی از بهتری در ایالات متحده شناخته می شود. از نمایش ها و تولیدات سنتی میزبان در خانه بازدید و تماشا کنید.

یک باغ ژاپنی خیره کننده در سال 1967 در پورتلند، اورگان ایالات متحده افتتاح شد. این باغ مشهور توسط استاد Takuma Tono طراحی شده است. تصاویری از درختان افرا دیدنی آن در سراسر جهان ویروسی شده است. در بازدید از این باغ با انواع گیاهان ، مسیرهای پیاده روی و طراحی ویلا بکر روبرو خواهید شد.

موزه هنر آداچی 

موزه هنر آداچی در یاسوگی ، ژاپن از مجموعه هنرهای مدرن ژاپن می بالد. اما گذشته از این ، تعداد بیشماری از بازدید کنندگان به باغ سرسبز و چشمگیر خود که محاصره موزه است ، گله می کنند. این سایت محبوب بارها از مجله های باغبانی به عنوان یکی از بهترین باغ های ژاپنی تقدیر و تشکر می کند.

باغ ریکوین 

نام این باغ شگفت انگیز این واقعیت را نشان می دهد که صحنه هایی از اشعار مشهور ژاپنی را ضبط می کند. در توکیو ، باغ ژاپنی Rikugien دارای تپه هایی است که در حوضچه بزرگی و مسیرهای در هم تنیده قرار دارد. ساخت ویلا در منطقه شلوغ ترین شهر ژاپن یک منطقه بسیار شگفت آور است.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

گیاهان باغ ژاپنی

لوتوس

برای باغبانان ژاپنی که از ویژگی های آب برکت دارند ، گیاه لوتوس یک افزودنی حیاتی است. نمونه طراحی ویلا دیدن شکوفه بالغ لوتوس تحسین برانگیز است. این برگ هایی به قطر سه پا دارد. همچنین باغداران خانگی نباید ناامید شوند زیرا می توانند انواع کوتوله های گیاه را در بشکه های چوبی یا حوضچه های متوسط ​​تولید کنند. در این حالت ، باغبان باید مراقب باشند که ریشه یخ نشود.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

عنبیه

اگر در باغ خود با یک منطقه لکه دار رنج می برید ، می توانید از گیاهان عنبیه ژاپنی که در تمام طول سال رطوبت دارند کاشت کنید. این گیاه به طور مداوم نه تنها برای کود بلکه در مورد آب گرسنه است. به هر صورت ممکن است ، شما را با ساقه های گل که تا پنج فوت قد دارند جبران می کند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که توده های قدیمی جداگانه در هر سه سال است.

بامبو

بامبوها یک شکل معمولی با باغ های ژاپنی هستند. دلیل آن این است که بامبوها در واقع بر فرهنگ ژاپن حاکم هستند. به عنوان مثال ، هنگام برداشت چوب بامبو از چوب ، در خانه برای مصارف از قبیل قلاب های چوبی ، نرده ها و فن ها استفاده می شود. به یاد داشته باشید هنگام انتخاب بامبوها به جای انتخاب نوع clumping به جای آنهایی که توسط دوندگان پخش می شود ، انتخاب کنید. این نوع تهاجم ها و حتی در بعضی مناطق ممنوع است. بامبوهای ژاپنی مانند هر گیاه دیگر بر روی سایه و رطوبت مکرر شکوفا می شوند. با این حال ، از آب دادن فراتر از حد طبیعی خودداری کنید.

آزاله

از یک طرف ، این گلهای شکیل را در رنگهای مختلف زرد ، ماهی قزل آلا ، صورتی ، قرمز ، سفید و بنفش مشاهده خواهید کرد. قرن ها ، باغداران ژاپنی آزالیا کشت می کردند. با این حال ، در حال حاضر ، هیبریدایزرهای مدرن آزالیای شکوفایی را کشف کرده اند. ایده طراحی ویلا نیازی به انتظار برای بهار نیست تا بتواند این درختچه شکوفا را پرستش کند. توجه داشته باشید که این گیاهان در رطوبت شکوفا می شوند ، اما در خاکهای مرطوب زمستان از بین می روند.

سرفه

آخرین ، در لیست ما گیاهان هاستا وجود دارد. انواع طبیعی موجود در ژاپن در مقایسه با هیبریدهای آمریکای شمالی از اعتبار بالایی برخوردار است. انتخاب این گیاه در اندازه های مختلف ، سایه ، شکل و شکل ظاهری می تواند شما را به باغی غنی تبدیل کند که کاملاً از Hostas تشکیل شده است. اگرچه آبیاری در حال رشد Hosta بسیار مهم است ، اما به خاطر داشته باشید که این گیاه ژاپنی در برابر بیماریهای قارچی و پوسیدگی تاج که به دلیل شرایط بیش از حد مرطوب ایجاد می شود ، آسیب پذیر است.

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

افکار نهایی در مورد باغ های ژاپن

به طور خلاصه، باغ های ژاپنی چیست ؟ در درجه اول از نظر طراحی ویلا آلی و طبیعی هستند. نکته مهم در دستیابی به این باغ سبک ژاپنی شامل اصول و عناصر خاص در فرهنگ آن است. با افزودن این جنبه ها اطمینان حاصل می کنید که شما به آن آرامش و تعادل مشهور با این نوع باغ دست خواهید یافت. در هر صورت ، در حالی که ایده های طراحی ویلا باغ ارائه شده در بالا به شما در شروع پروژه باغ خود کمک می کند ، با این وجود ، نبوغ و ابتکاری شما که در ایجاد فضای شما مهم است. به همان اندازه مهم است که در باغ های ژاپن تعادل وجود دارد. عناصری که در باغ شما گنجانده شده است باید با سایر مؤلفه های موجود در باغ شما به خوبی کار کند. شما به طور معمول فانوس های سنگی ، ویلا کلاسیک مدرن گیاهان ژاپنی یا سایر سازه های آسیایی را در طرح مشاهده خواهید کرد اما توجه داشته باشید که اینها برای حفظ تعادل سبک از نظر استراتژیک قرار می گیرند. علاوه بر این ، در مراقبت از گیاهان در باغ خود ، اطمینان حاصل کنید که به طور قابل توجهی آبیاری می شود اما زیاد نگران کننده از بیماری یا پوسیدگی نیست.

باز هم ، باغ ژاپنی در فراهم آوردن مکانی برای تمرین کنندگان هنرهای شفابخش برای مدیتیشن و تأمل در این زمینه برجسته است. بنابراین ، بسیار حیاتی است که فضای آنها در طبیعت آرام و آرام باشد به طوری که بتواند به آنها در تمرکز کامل کمک کند.

 

باغ ژاپنی چیست؟
باغ ژاپنی چیست؟

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

طراحی گلخانه در داخل خانه

بازسازی ویلایی

محوطه سازی ویلا

پتینه روی دیوار

آموزش اسکیس طراحی شهری

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_terms' doesn't exist]
SELECT DISTINCT t.term_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND tr.object_id IN (3563) ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_terms' doesn't exist]
SELECT DISTINCT t.term_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id INNER JOIN wp_term_relationships AS tr ON tr.term_taxonomy_id = tt.term_taxonomy_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND tr.object_id IN (3563) ORDER BY t.name ASC

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_terms' doesn't exist]
SELECT t.term_id FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('post_tag') AND t.slug IN ('fix-query-by-tags') LIMIT 1

خطای پایگاه‌دادهٔ وردپرس : [Table 'pardisan_evimshahane.wp_users' doesn't exist]
SELECT * FROM wp_users WHERE ID = '1' LIMIT 1

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!