چگونه می توانم ویلا بسازم

چگونه می توانم ویلا بسازم


چگونه می توانم ویلا بسازم؟ مرحله یک

چگونه می توانم ویلا بسازم؟ مرحله یک اگر صاحب یک قطعه زمین هستید ، محوطه سازی چیست ویلای رویاهای شما دیگر از دسترس شما دور نیست! برای امروز ، گروه معماری و طراحی داخلی اویم شاهانه گام های اساسی برای برنامه ریزی و ترسیم آن رویاها را در سرتاسر سری مراحل متوالی فراهم می کند و شما را تا رسیدن به لحظه مهم نگه داشتن کلید می برد.

چگونه می توانم ویلا بسازم

چگونه می توانم ویلا بسازم

با شروع از مرحله اول ، برنامه ریزی برای تقسیم آن قطعه زمین به دو بخش اصلی است ، جایی که فضای قسمت بیرونی با توجه به نیاز پروژه از کلیه جهت ها تعریف می شود و آنچه را “منطقه مجاز” نامیده می شود تعریف می کند. فضای داخلی

و اکنون مرحله مهم برنامه ریزی بیرونی را آغاز می کند، چگونه می توانم ویلا بسازم؟ طراحی محوطه سازی مرحله یک ما معماران متخصص داریم که بخش ها را با مراقبت حرفه ای اختصاص می دهند تا منطقه استخر شنا را با مزایای آن ، زمین بازی برای بچه ها و پارکینگ مشخص کنیم ، سپس آنهایی را که دارای طرح هایی با چشم انداز سرسبز و زیبا هستند که در مفهوم کل قاب قرار دارند ، تعیین کنیم. .

چگونه می توانم ویلا بسازم

چگونه می توانم ویلا بسازم

با پیشروی به فضای داخلی ، برنامه ریزی برای ساختمان با تعیین محل نمای جلوی آن آغاز می شود ، دانلود اتوکد فونداسیون و کف زیرا ویلا باید از عناصر اقلیمی به نفع خود استفاده کند. استفاده از جهت باد فصلی برای ضربه زدن به اتاقهای اصلی ویلا برای طراوت وزش نسیم صبحگاهی ، و قرار دادن آشپزخانه در جهت خلاف آن ، تا بوها در داخل خانه پخش نشوند.

ساخت ویلا با اصول سبک مهندسی

سبک زندگی شما و کمیت اعضای خانواده به شما در تعیین تعداد مورد نیاز کف کمک می کند ، تاثیر انرژی خورشیدی بر ساختمان زیرا برای هر خانواده شخصیت های متنوعی در هر فرد پراکنده است و برای ساختن یک خانه عالی این است که به هریک از خانواده خود نیازهای خود را تحویل دهید. و خواسته ها اگر در خانواده خود اعضای سالمند دارید ، این امر نیاز به ایجاد یک بال مخصوص برای آنها در طبقه همکف در نزدیکی اتاق نشیمن دارد ، اما هنوز از زمین بازی در فضای بیرون دور هستید تا بتوانند در آرامش و آرامش به آرامش برسند.

آموزش اسکیس قسمت چهار
طراحی ویلا

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما