دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا


دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا واقع در منطقه شهر جدید ژوجیانگ گوانگژو به اتمام رسیده است. طراحی مهدکودکطراحی شده توسط Jaeger Kahlen Partner ، ۳۰۸ متر ارتفاع فوق العاده بلند آخرین افزودنی به خط افق این شهر است. ساختمان باریک و ظریف و در عین حال ایجاد حضور مستحکم برای گوانگفا ، یک رهبر جهانی در امور مالی ، این ساختمان مانند دفتر مرکزی ، ویلای چوبی محلی یک مرکز تجاری جدید را ایجاد می کند. برج که در یک جهت دیگر اجرا شده و از محور شهری چرخانده شده است ، برج از محیط اطراف خود ایستاده است. این جنبش با به حداکثر رساندن منظره به پارک ، امکان ایجاد “یک مکان جمع آوری پناهگاه در پایگاه” را می دهد. در یک محوطه عمومی منظره واقع شده ، ویژگی های درخت و آب ساختمان را از اجزای اطراف مانند ترمینال اتوبوس و یک منطقه مسکونی جدا می کند. این برج به چندین قسمت تقسیم شده است ، یک برج لابی ورودی در ارتباط با شهر و یک لابی آسمانی برای تقویت گردش.

کابینت

کابینت

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

“یک هسته تقویت شده با قاب فولادی و یک سیستم بیرون زدگی ، راندمان فضایی را به حداکثر می رساند و محیطهای اداری بسیار انعطاف پذیر ایجاد می کند”. در حقیقت ، دانلود نقشه آبجکت سینک نیاز به ستونهای محکم از مرکز برطرف می شود ، و ساختار محیطی دیگر نیازی نیست. صفحه های کارآمدتر باعث افزایش نور روز در سراسر محیط کار ، “ایجاد محیط های اداری باز ، راحت و جادار” می شوند. در سطح پایدار ، نماها هوای تازه خارجی را قیف می کنند و آن را از طریق شبکه ای از دریچه های زیر زمین توزیع می کنند ، در حالی که سایه های آفتاب سایه های طولانی را بر روی فضای داخلی قرار می دهند و پنل های فتوولتائیک باعث افزایش سود خورشیدی می شوند.

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

دفتر مرکزی اوراق بهادار گوانگفا

نام پروژه: دفتر مرکزی اوراق بهادار Guangfa
آدرس پروژه: ۲۶ Machang Rd ، منطقه Tianhe ، گوانگژو ، چین
مالک / توسعه دهنده: اوراق بهادار Guangfa
معماران: Jaeger Kahlen Partners Architects Ltd. (Johannes Jaeger، Wang Lingjiang، Tuan Tran Gia، Meiying Huang)
جنس سازه: فولاد
عملکرد ساختمان: دفتر مالی
ارقام ارتفاع: معماری – ۳۰۸ متر ، طبقه اشغالی – ۲۹۰ متر ، تا نکته – ۳۰۸ متر
ارتفاع رصدخانه: ۲۷۴ متر
تعداد طبقات: ۶۰
برج طبقه ناخالص برج: ۱۵۶،۵۷۸㎡
تعداد مکان های پارکینگ: ۱۰۰۰

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

ساخت سوله با تیرآهن

طراحی تجاری و مسکونی

محوطه سازی ویلاهای کوچک

اموزش ساخت گلخانه با لوله pvc

برآورد هزینه ساخت ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره