طراحی ویلا گلخانه ای

طراحی ویلا گلخانه ای


طراحی ویلا گلخانه ای

طراحی ویلا گلخانه ای استپینگ خانه سبز ایده یک خانه با یک فضای نشیمن است که با باغ ها مرتب شده و یک فضای زندگی شهری نزدیک به طبیعت ایجاد کرده است. این دومین خانه ای است که ما در Ninh Binh انجام داده ایم ، نقشه ویلا دوبلکس کوچک همچنین در همان خیابان نسبت به خانه اول. ما همچنان به دنبال ایجاد ایده های خلاقانه در مورد فضاهایی که به طبیعت نزدیک هستند ، به دنبال ساختن معنای واقعی فضای زندگی و شکل معماری ، به جای ساختن معماری قلعه فرانسه که مردم در اینجا مورد علاقه هستند ، دنبال می کنیم.

طراحی ویلا گلخانه ای

طراحی ویلا گلخانه ای

ایده اصلی فضای خانه چیدمان بلوک های کاربردی در لایه ها ، از بیرون به داخل ، از پایین به بالا ، ایجاد باغ های مداوم و نماهای متنوع از فضاهای بیرونی است. برای انجام این کار ، سه جعبه کاربردی ایجاد شده است ، نقشه ویلا دوبلکس به صورت مورب از یکدیگر ، از پایین تا زیاد ، فضای خالی را که برای باغبانی استفاده می شود ، حوضچه های ماهی ، کمک به تنظیم نور ، باد ، آفتابگردان و ایجاد منظره های زیبا هنگام مشاهده از داخل. ویلا یاسو از سقف هر بلوک نیز برای کاشت درختان استفاده می شود ، منظره ای سبز مرتباً در تمام طبقات ساختمان ایجاد می شود که از بیرون مشاهده شود ، مانند یک باغ تراس است.

طراحی ویلا گلخانه ای

طراحی ویلا گلخانه ای

طبقه اول برای فضاهای مشترک – زندگی ، ناهار خوری ، آشپزخانه است. طبقه ۲ اتاق خصوصی است. طبقه سوم برای فضاهای آرامش بخش ، اتاق های محراب و باغ های پشت بام است تا از مناظر اطراف آن لذت ببرید. نمای مرکزی بلوک با پنجره های روبان در تمام طول بلوک طراحی شده است و در عین حال باعث افزایش تصور شکل ساختمان ، نمای پانوراما ایجاد می کند. با این راه حل ، محوطه باغ گسترش می یابد اما هنوز حریم شخصی لازم را حفظ می کند. این فضاهای سبز فعالیت های کل خانه را به هم متصل می کند و باعث ایجاد تعامل بین افراد با یکدیگر و با طبیعت می شود. با استفاده از این مدل ، ویلاهای بتونی که به بیرون بسته شده اند ، جایگزین باغهای تراس شده ای می شوند که فضای داخل و خارج آن را در هم می آمیزند و شکاف بین طبیعت و مردم را محو می کنند.

طراحی ویلا گلخانه ای

طراحی ویلا گلخانه ای

معماری با باغها دوباره رابطه انسان و طبیعت را که در شهرها تحت فشار شهرنشینی شکسته شده است ، دوباره پیوند می دهد. این پروژه تلاش ما برای تغییر درک مردم از فضای زندگی ، رابطه بین طبیعت ، معماری و افراد در زندگی روزمره است. نقشه ویلا شمال پله زدن خانه سبز باعث ایجاد محیط زندگی سالم در خانه و در عین حال فضای سبز محله را افزایش می دهد. خانه هایی که هم متناسب با زمینه هستند و هم نسبت به ویلاهای قدیمی دارای مزایای خوبی هستند ، روند تغییر را در مقیاس بزرگتر ایجاد می کنند ، فضای سبز را افزایش می دهند و ضمن به حداقل رساندن آلودگی محیط زیست. این تغییر به نفع جامعه و فرد است.

طراحی ویلا
کانت زیبایی شناسی و هنر

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما