از ۰ تا ۱۰۰ بازسازی فرودگاه و تعمیرات فرودگاه با ما


بازسازی فرودگاه

توسعه و بازسازی فرودگاه یکی از موارد بسیار مهم است، که با به روز شدن امکانات و تکنولوژی فرودگاه ها به آن نیاز پیدا می کنیم. بازسازی فرودگاه به طور عمده برای؛ بالا بردن ظرفیت کاربری فرودگاه، ارائه خدمات اساسی و مهم، ایجاد فروشگاه ها، بانک ها، صرافی ها و دستگاه های خودپرداز، رستوران ها و کافی شاپ، توسعه سرویس های بهداشتی و امکانات رفاهی صورت می گیرد. بنابراین با توجه به وسعت و گستردگی پروژه های بازسازی فرودگاه، باید از افراد متخصص و طراحان خلاق استفاده کرد.

جهت بازسازی با ما در تماس باشید.

بازسازی فرودگاه
بازسازی فرودگاه

به این علت که کارشناسان بازسازی های فرودگاه نکاتی از جمله شلوغی و ازدحام، نیازهای مسافران، امکانات سرمایشی و گرمایشی، نیاز به خدماتی برای سالن های انتظار و… را در نظر می گیرند و با طراحی دقیق، تمامی این نیازها را بدون مشکل برطرف می کنند.

بازسازی فرودگاه
بازسازی فرودگاه

توجه به نصب دقیق تابلوهای اعلام پرواز های ورودی و خروجی و همچنین باجه های ارائه اطلاعات مورد نیاز مسافرانی که به زبان های دیگر صحبت می کنند، از جمله موارد مهم می باشد. علاوه بر ساختمان فرودگاه، باند های پرواز نیز وجود دارد، که توجه به سالم بودن آسفالت آن و بازسازی و تعمیر نقاط آسیب دیده باید در دستور کار نوسازی فرودگاه قرار گیرد.

تعمیرات فرودگاه
تعمیرات فرودگاه

هزینه بازسازی فرودگاه

هزینه های بازسازی فرودگاه با توجه به میزان گستردگی پروژه متفاوت است. در اکثر مواقع هزینه هایی بالا برای بازسازی فرودگاه در نظر گرفته می شود، که توسط دولت ها در بودجه سالانه کشور لحاظ می شود. در این بازسازی باید به هزینه هایی از جمله: محوطه سازی بهسازی و توسعه ترمینال های داخلی و بین المللی احداث ساختمان های چند منظوره (تشریفات، حفاظت و…) توجه شود.

بازسازی هم می تواند در هنگام فعالیت آن صورت گیرد و در ابعاد وسیع تر باید برای مدتی فرودگاه غیرفعال شود.

نوسازی فرودگاه
نوسازی فرودگاه

مقاله مفید (نقشه خانه ویلایی)

کلام آخر تعمیرات فرودگاه

نوسازی ساختمان : فرودگاه اولین مکانی است، که توریست ها در هنگام ورود به کشوری به آن قدم می گذارند، بنابراین باید در بهسازی و ایجاد امکانات رفاهی، که بتواند به راحتی به این اشخاص راهنمایی لازم را بدهد، تلاش کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!