فروشگاه مد

فروشگاه مد


فروشگاه مد

توضیحات متن توسط اویم شاهانه ارائه شده است. فروشگاه مد یک فروشگاه سنتی نیست بلکه یک مکان ملاقات برای دوستداران مد است ، که به مردم الهام بخش خواهد بود تا در مورد سبک زندگی ، خلاقیت هایی برای سازماندهی رویدادها و عکاسان برای میزبانی از عکس های خود صحبت کنند. این مکان چندین سرگرمی اصلی را در همان فضا تعبیه می کند: فروشگاه سرپرستی ، محل برگزاری انعطاف پذیر ، نمایشگاه موقت که طراحان میهمان می توانند مجموعه مد جدید خود ، یک کافه ، مرکز زیبایی و گل فروشی را به نمایش بگذارند. ویلاهای مدرن جهان این فضا همچنین برای تغییر در طول زمان به مشتریان خود تجربه ای در حال تغییر می دهد ، کمی متفاوت از بازدید از بازدید.

ارائه یک شکل فیزیکی برای این برنامه پر جنب و جوش و در حال تغییر کار ساده ای نبود. با توجه به خلاصه پروژه ، طراحی باید شگفت زده ، دنج ، مد باشد ، کلاسیک باشد و در عین حال انعطاف پذیر باشد ، چشم نواز برای جذب مخاطبان گسترده تری از مشتریان با علایق و سلیقه های مختلف.

مفهوم اصلی برای پذیرایی از تمام این نیازها ، یک فضای سیال پویا مبتنی بر ایده حرکت است ، با یک طرح که با ظهور بسیاری از عناصر مختلف در طول مسیر مشخص می شود.

فروشگاه مد

فروشگاه مد

دیوارهای خمیده از استیل فضا را مانند پارچه فلزی بزرگ تاشو پوشانده است. نقشه ویلا باغ فلز به عنوان ماده اصلی فروشگاه برای کیفیت آن به عنوان پس زمینه خنثی اما واکنش پذیر انتخاب شده است. با بازتاب اشکال و رنگ های کلیه لباس ها و تنظیمات طراحی موقت ، به طور فعال با هر نمایشگاه جدید تعامل خواهد داشت

طراحی ویلا
ساخت و ساز ویلاهای سنتی اصفهان

کف ساخته شده از کاشی های سرامیکی مستطیل شکل بزرگ با اتمام فلزی ساتن که توسط پروفایل های فولادی براق با مربع مداوم از هم جدا شده اند ، منعکس کننده شبکه گسترده ای از روشنایی روی سقف است طراحی انبار که یک حس پراکندگی را به وجود می آورد.

فروشگاه مد

فروشگاه مد

یک اتاق چرخان در ورودی می تواند به عنوان مرحله انعطاف پذیر برای نمایش طراحان جوان چینی مد باشد. در منطقه کافه ، نقشه عظیمی از شهر Shenyang روی تابلوهای عدس به طور مداوم با توجه به حرکت بینندگان تغییر رنگ می دهد. آموزش ساخت ویلا یک تفرجگاه قوسی در حال اتصال دو منطقه اصلی – مغازه و کافی نت – در طرف های مقابل فروشگاه است ، فضایی را برای باند فرودگاه فراهم می کند و مشتریان را برای رسیدن به فضای رویداد و سایر گوشه های کاربردی دعوت می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما