طراحی و ساخت ويلا در آمل با کمترین قیمت

طراحی و ساخت ويلا در آمل با کمترین قیمت


طراحی ویلا در آمل

به گزارش ساخت ویلا : طراحی ویلا در آمل طراحی و ساخت ويلا در آمل با کمترین قیمت : استان مازندران یکی از مناطق توریست پذیر کشور ما است که بدلیل داشتن شهرهای زیبا و مناطق بکر طبیعی و همچنین خط ساحلی طولانی سالانه هزاران گردشگر را جذب میکند. آمل یکی از شهرهای مهم و قدیمی استان مازندران و کشور ایران است که قطب صنعت، صادرات و فرهنگ معروف است. از دیگر ویژگی های شهر آمل معروف به پایتخت برنج ایران و قطب زیست فناوری و نبوغ ایران شناخته میشود. از مهم ترین ویژگی های شهر آمل میتوان به کشاورزی، صنعتی، فرهنگی، معدنی، گردشگری، ترابری است. ساخت ویلا در آمل به خاطر داشتن چنین ویژگی هایی شهر آمل همیشه مورد توجه توریست ها و مسافران بوده است. طراحی ویلا در آمل این شهر بخاطر داشتن مناطق بکر طبیعی و خط ساحلی همواره محلی مناسب برای طراحی ویلا یک طبقه بوده است. برخی از مردم در مناطق شمالی کشور از جمله شهر آمل دارای ویلای خصوصی هستند. ساخت ویلا در آمل ساخت ویلا شهرک های ویلایی در مناطق شمالی زیاد شده است چون متقاضیان آن بیشتر شده است.

شما اگر تمایل دارید که در بهترین منطقه آمل ویلا داشته باشید ساخت ویلا در آمل میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید و مشاوران ما راهنمایی های لازم را به شما خواهند گفت. از دیگر مباحث ظراحی و ساخت ویلا که ما قصد داریم در این مقاله در مورد آن برای شما توضیح بدهیم طراحی سیستم تهویه و تاسیساتی در ویلا میباشد. اویم شاهانه طراحی سیستم تهویه و تاسیسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین بخش های نقشه در طراحی ویلا و طراحی منظر میباشد که ما در هر پروژه سازنده گی ما به تاسیسات نیاز داریم. تاسیسات یکی از عوامل ضروری در همه نقشه ها و طراحی های میباشد که باید در هر پروژه ساخت ساز وجود داشته باشد و نبود تاسیسات در هر ساختمان یا ویلا باعث فلج شدن آن پروژه میشود. طراحی ویلا در آمل تاسیسات شامل آب، برق، گاز است. ساخت ویلا در آمل در سیستم تاسیساتی کلیه سیستم های سرمایشی و گرمایشی و برودتی و سیستم آب گرم و تهویه مطبوع برای پروژه مورد نظر مشخص خواهد شد. در هنگام ترسیم نقشه ویلا و طراحی داخلی مسیر و انشعابات لوله های آب آشامیدنی مشخص خواهد شد. سیستم تهویه و تاسیسات یک ویلا شامل چند قسمت میشود:

 شماره تماس 09122236974

 

 

طراحی وساخت ويلا در آمل با کمترین قیمت

  1. نصب کولر آبی

  2. نصب کولر گازی یا اسپیلت

  3. داکت اسپیلت

  4. چیلر خانگی

طراحی و ساخت ويلا در آمل
طراحی و ساخت ويلا در آمل

نحوه استفاده از کولر آبی در ویلا

استفاده از کولر آبی یکی از قدیمی ترین و اولین سیستم های تهویه است که بیشتر مردم از آن برای تهویه خانه خود از آن استفاده میکنند. در شهر ها و مناطقی که دارای آب هوای خشک هستند از سیستم کولر آبی استفاده میشود و برای مناطقی که دارای آب هوای مرطوب هستند مناسب نمیباشد. این سیستم برای فضاهای کمتر ۶۰ یا ۷۰ متر جوابگو است و برای فضاهای بیشتر از این مناسب نمیباشد. طراحی ویلا در آمل یکی از معایب این سیستم نمیتوان خروجی های زیادی برای تهویه هوا از آن استفاده کرد. به این دلیل یک خروجی بیشتر برودت و سرمای ناشی کار کردن کولر را میبرد و میزان هوادهی برای سایر خروجی ها کم میشود. یکی دیگر از کارهایی که باید هنگام نصب سیستم کولر آبی انجام داد این است پلان ویلا در سطح شیبدار که باید کانال کشی را بصورت اصولی و استاندارد انجام داد و باید برای هر اتاق یا فضا خروجی در نظر گرفت. ساخت ویلا در آمل این سیستم برای ساخت سازهای جدید مناسب نمیباشد و برای سازه های قدیمی کوچک مفید خواهد بود.

 شماره تماس 09122236974

 

 

طراحی و ساخت ويلا در آمل
طراحی و ساخت ويلا در آمل

کولر گازی یا اسپیلت برای ویلا

نصب کولر گازی یکی دیگر از سیستم های تهویه میباشد که بصورت مصنوعی این کار انجام میشود. کار این سیستم بدین گونه است که بوسیله خنک کردن گاز باعث خنک شدن هوای سرد میشود. یکی از مزیت های این سیستم کولر گازی و کولر آبی نیازی به نقشه ای خاص یا از پیش طراحی نیست. کولر گازی بدین شکل عمل میکند که این کولر دارای یک وسیله ای به نام کندانسور میباشد طراحی ویلا در سطح شیبدار که این کنداسور بصورت یونیت خارجی در فضای بازی نصب خواهد شد.. این یونیت خارجی و کندانسور بوسیله لوله های مسی در ارتباط هستند. ساخت ویلا در آمل کار لوله های مسی انتقال دادن هوای سرد تولید شده توسط کندانسور میباشد که آنرا به پنل انتقال دهند. طراحی ویلا در آمل سیستم کولر گازی بدلیل تولید هوای سرد خشک در سیستم تهویه مطبوعی نیست چون همین سیستم تمام رطوبت موجود در داخل خانه رو از بین میبرد. کولر های گازی دارای ظرفیت های مختلفی هستند که از هر ظرفیت میتوان برای یک فضا استفاده کرد. کولر گازی دارای ظرفیت های ۱۲۰۰۰ / ۱۸۰۰۰ / ۲۴۰۰۰ / ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ بی تی یو (BTU) هستند که همه این نوع کولرها در بازار موجود میباشد.

 داکت اسپیلت در ویلا

طراحی و ساخت ويلا در آمل با کمترین قیمت داکت اسپیلت یکی دیگر از سیستم های تهویه هوا است که عملکردش همانند کولر گازی است و تفاوت آنها در ظرفیت آنها میباشد. از داکت اسپیلت در مساحت های بزرگتر ظرفیتی بیش از ۳۰۰۰۰ بی تی یو بکار خواهد رفت. طراحی ویلا در آمل یکی از موضوعاتی که باید نصب سیستم داکت اسپیلت به آن توجه کنیم این است که این سیستم نیاز به کانال کشی دارد. این سیستم هم مانند کولر گازی دارای کندانسور جدایی است که باید در بیرون از فضای داخلی ویلا نصب شود. و هوا رو از طریق لوله های مسی به داخل محیط انتقال بدهند. در برخی از ویلا ها و ساختمان ها از از داکت اسپیلت زیر سقفی استفاده میکنند. و بوسیله کانال کشی عمل هوادهی را انجام خواهند داد.

استفاده از چیلر خانگی در ویلا

طراحی ویلا در آمل یکی دیگر از سیستم های تهویه هوا که برای فضای داخلی ویلا ها مناسب است چیلر خانگی میباشد که نسبت به کولر گازی و داکت اسپیلت دارای اساس کار متفاوتی میباشد. ساخت ویلا در آمل چیلرهای خانگی دارای یک بخش بیرونی یعنی چیلرو خروجی که بصورت پنل داخلی عمل خواهد کرد فن کوئل نام دارد. تنظیم کردن میزان و شدت هوای خروجی وظیفه فن کوئل ها است. ساخت ویلا هزینه یکی دیگر از مزیت چیلرهای خانگی این است که میتوان با وصل شدن به خط آب گرم آنها از هوای آن بصورت گرمایشی استفاده کرد. یکی دیگر از مزیت های چیلرهای خانگی این است دارای هوای مطبوع سالمی هستند و مانند کولرهای گازی هوای خشکی ندارند. مکانی که دارای چیلر خانگی باشد قطعا دارای هوای مطبوعی است. از ویژگی های دیگر چیلرهای خانگی این است مصرف انرژی پایینی نسبت به کولرهای گازی دارند و هوای خنکی در اختیار شما قرار میدهند.

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

مشارکت در ساخت و ساز

ضوابط شهرداری در طراحی معماری

معنای ازبیلت

هزینه طراحی المان شهری

هزینه ساخت ویلای دوبلکس

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!