ساخت و ساز ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور


طراحی ویلا در نور

ساخت و ساز ویلا در نور طراحی ویلا در نور در منطقه ای آرام و اختصاصی در داخل شمال ایران همراه با ساحلی آرام و دلنشین همراه با پارک اقامتگاه ، در نزدیکی شهر آمل نور واقع شده است. ساخت ویلا در نور معرفی پروژه کیس استادی از طرف شرکت ما به کارفرمایان جهت طراحی ویلا نور و ساخت ویلا نور از زمین در چهار سطح گسترش یافته و فضای مسکونی ۵۰۴ متر مربع را در اختیار شما قرار داده است. هر طبقه با کارکردهای جداگانه اما منطقی و مناسب برای کاربران تنظیم شده است.

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

ساخت ویلا در نور

از قسمت بیرونی به فضای داخلی ، ساخت ویلا در نور  رنگ اصلی خانه از رنگ سفید است بازسازی اداره و چوب قهوه ای موجب گرمی و پختگی می شود. در این طرح از عناصر سطوح جامد چوب ، سنگهای بتونی و شیشه استفاده شده تا احساس راحتی ایجاد کند. بازسازی هتل طراحی ویلا در نور از سطوح چوبی جامد نه تنها برای ایجاد حریم شخصی و ایمنی برای آپارتمان استفاده می شود ، بلکه هنگام جلب تابش خورشید در هر ساعت از شب ، تجربه جالب نور و سایه را برای خانه ایجاد می کند.

مشاوره با کارشناسان ما کاملا رایگان می باشد . ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

هزینه ساخت ویلا در نور

در طبقه اول، اتاق نشیمن و آشپزخانه از یک فضای مشترک استفاده می کنند ، با دور زدن دیوار تقسیم کننده برای آزاد کردن فضا. آشپزخانه باز برای گسترش فضا ، حیاط جلو و حیاط پشتی را به هم متصل می کند. بازسازی لوکس طراحی ویلا در نور فضای داخلی دارای رنگ چوب قهوه ای به عنوان موضوع اصلی است ، ساخت ویلا در نور میزها و صندلی های غذاخوری بین جزیره آشپزخانه و فضای صندلی چیده شده است.

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

قیمت ساخت ویلا در نور

جهت هزینه پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، موقعیت اتاق خواب ها در طبقه دوم و اتاق مطالعه در طبقه سوم نیز به لطف چاه های آسمان ساخته شده از شیشه و سطوح چوب در پشت بام، ساخت و ساز ویلا در نور بازسازی ویلا ساخت ویلا در نور  نور طبیعی کافی دریافت می کنند و باعث می شود نور در کل فضا پخش شود.  طراحی ویلا در نور هنر اینجاست که سایه بان سقف را فقط باید برای ایجاد سهم و فقط از طریق پرتوهای کمی از نور خورشید برای ایجاد رگه های هنری از احساسات درآورد.

مشاوره با کارشناسان ما کاملا رایگان می باشد . ۰۹۳۷۸۴۴۳۹۳۴

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

ضوابط پارکینگ شهرداری تهران

دکوراسیون خانه

دکوراسیون tv wall

مراحل ساخت ساختمان اسکلت فلزی از صفر تا صد

فیلم هوشمند سازی ساختمان

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

خانهوبلاگواتس آپتماس