طراحی ویلا در نور | ساخت ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور


تبلیغات

تبلیغات

سقف بابل دکbazsazi min

طراحی ویلا در نور

ساخت و ساز ویلا در نور طراحی ویلا در نور در منطقه ای آرام و اختصاصی در داخل شمال ایران همراه با ساحلی آرام و دلنشین همراه با پارک اقامتگاه ، در نزدیکی شهر آمل نور واقع شده است. ساخت ویلا در نور معرفی پروژه کیس استادی از طرف شرکت ما به کارفرمایان جهت طراحی ویلا نور و ساخت ویلا نور از زمین در چهار سطح گسترش یافته و فضای مسکونی ۵۰۴ متر مربع را در اختیار شما قرار داده است. هر طبقه با کارکردهای جداگانه اما منطقی و مناسب برای کاربران تنظیم شده است.

ads1

ads1

اجرا و ساخت کانال هوا تهیه  * نصب فلاشینگ نما * ساخت و نصب دریچه * ساخت و نصب هود استیل و گالوانیزه *ساخت و نصب پلنیوم باکس * ساخت فلنچ اهنی و گالوانیزه * ساخت کانال های پیش ساخته

 
طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

ساخت ویلا در نور

از قسمت بیرونی به فضای داخلی ، ساخت ویلا در نور  رنگ اصلی خانه از رنگ سفید است بازسازی اداره و چوب قهوه ای موجب گرمی و پختگی می شود. در این طرح از عناصر سطوح جامد چوب ، سنگهای بتونی و شیشه استفاده شده تا احساس راحتی ایجاد کند. بازسازی هتل طراحی ویلا در نور از سطوح چوبی جامد نه تنها برای ایجاد حریم شخصی و ایمنی برای آپارتمان استفاده می شود ، بلکه هنگام جلب تابش خورشید در هر ساعت از شب ، تجربه جالب نور و سایه را برای خانه ایجاد می کند.

2 ads

۲ ads

فروش متعلقات تهویه * فروش لوله های فلکسیبل * فروش بست های فلکسیبل و رولی * فروش عایق های رولی الاستومریک * فروش انواع فوم ها پلی اتیلن

ادرس: بازار آهن شاد آباد بهاران ۲ مجتمع کوثر بلوک ۳۸ پلاک ۲۴۵ (میرزایی)

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

هزینه ساخت ویلا در نور

در طبقه اول، اتاق نشیمن و آشپزخانه از یک فضای مشترک استفاده می کنند ، با دور زدن دیوار تقسیم کننده برای آزاد کردن فضا. آشپزخانه باز برای گسترش فضا ، حیاط جلو و حیاط پشتی را به هم متصل می کند. بازسازی لوکس طراحی ویلا در نور فضای داخلی دارای رنگ چوب قهوه ای به عنوان موضوع اصلی است ، ساخت ویلا در نور میزها و صندلی های غذاخوری بین جزیره آشپزخانه و فضای صندلی چیده شده است.

ads 3

ads 3

طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

قیمت ساخت ویلا در نور

جهت هزینه پروژه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید، موقعیت اتاق خواب ها در طبقه دوم و اتاق مطالعه در طبقه سوم نیز به لطف چاه های آسمان ساخته شده از شیشه و سطوح چوب در پشت بام، ساخت و ساز ویلا در نور بازسازی ویلا ساخت ویلا در نور  نور طبیعی کافی دریافت می کنند و باعث می شود نور در کل فضا پخش شود.  طراحی ویلا در نور هنر اینجاست که سایه بان سقف را فقط باید برای ایجاد سهم و فقط از طریق پرتوهای کمی از نور خورشید برای ایجاد رگه های هنری از احساسات درآورد.

lsf min
طراحی ویلا در نور

طراحی ویلا در نور

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

تبلیغات

تبلیغات

ضوابط پارکینگ شهرداری تهران

استخر min

دکوراسیون خانه

دکوراسیون tv wall

مراحل ساخت ساختمان اسکلت فلزی از صفر تا صد

فیلم هوشمند سازی ساختمان

جواز minkanaf min

تبلیغات

تبلیغات

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!