ساخت ویلا دریاچه کومو

ساخت ویلا دریاچه کومو


ساخت ویلا دریاچه کومو

ساخت ویلا دریاچه کومو زمینه ساخت ویلا دریاچه کومو است. ارتفاع درج ساختمان به اصطلاح “نیم تپه” است که بخشی از کوه است که بین دریاچه و چوب قرار دارد ، بخشی که از نظر تاریخی به حرفه کشاورزی بوده است. در میان “چوب جدید” هنوز هم حضور گذشته انسان ، که آن سرزمین را با خانه های سنگی اشغال کرده بود ، قابل مشاهده است.

زمینی که ساختمان در آن قرار دارد دارای یک تمایل مضاعف است: طراحی تالار پذیرایی از غرب به شرق و از جنوب به شمال آویزان شده است و به لطف یک دیوار نگهدارنده در بالای آن ، از خیابان تاریخی عابر پیاده عبور می کند که اکثر روستاهای شمالی دریاچه را به هم متصل می کند. ساخت ویلا ارزان سایت پروژه دارای منظره شگفت انگیز از جزیره کومینا است. این دیدگاه ، هرچند با چهره ای روبرو نیست ، بلکه به یک طرف جابجا می شود. مجموعه ادراکات در طول بررسی ایده ترکیب ساختمان را ایجاد کرده است. این مجموعه از دو جلد بالاتر در انتهای لوط تشکیل شده است که در طبقه همکف توسط یک اتاق نشیمن بزرگ و در طبقه اول با یک تراس متصل شده است.

ساخت ویلا دریاچه کومو

ساخت ویلا دریاچه کومو

ایده دیگری که فضای داخلی و درک آن را شکل داده است ، احترام به دامنه های مکانی بود که کاوش ها را به حداقل می رساند. در این روش سالن سرپوشیده در ۵ سطح مختلف پخش می شود تا برداشت های مختلفی از دریاچه ایجاد کند. انتخاب تقسیم ساختمان به دو بدنه نیز بهره گیری از قسمت های در معرض جزیره ، نگه داشتن سوراخ های سنتی در جلوی دریاچه ساختمان ها ، باز شدن در عوض طرف های شمال شرقی با دهانه های سخاوتمندتر است که این جزیره و آن را قاب می کند. هزینه ساخت ویلا در شمال رنگهایی که به طور مداوم در طول روز تغییر می کنند. درونی تنش و درام از گفتن فضایی از طریق گذر بین مناطق خواب و زندگی و با عبور مداوم از نور به سایه در مسیرهایی که باعث زنده ماندن فضاها می شود داده می شود.

سرانجام ، جزئیات روکش فلزی که در سنگ وجود دارد مدیون ساخت و سازهای سنتی دریاچه است. همچنین در اینجا سقف و نما با هم ادغام می شوند و ژست صرف کج کردن دامنه ها ، تغییراتی در موضوع ایجاد می کند ، که شکاف های نمای دو سانتی متری را به صورت دال تبدیل می کند. نوآوری فن آوری ، دانلود سمپل اتوکد تخت یک نفره سنت سازنده و اختراع زبان سعی می کنند به بهترین وجه ممکن ادغام شوند.

ایده برای چرخاندن حجم نود درجه به یکدیگر ، با پیوند محکم با مکان ارائه می شود: از یک طرف یکی از دو برج خانه سنتی موجود را که همسایه خود است ، به یاد می آورد ، بازسازی منزل به گونه ای غیر عادی با احترام به سنت قرار دارد ، زیرا آن را در کوه قرار دارد برای طرف بلند و نه برای کوتاه. در حالی که دیگری سیستم را می بندد ، خود را مطابق با سنت ، با تمپان سر به سمت دریاچه قرار می دهد. استخر موجود در ویلا در اینجا کلیشه ای صرف نیست ، بلکه مرزهای بین فضای داخلی و فضای بیرونی ویلا مولی است.

ساخت ویلا دریاچه کومو

ساخت ویلا دریاچه کومو

طراحی عمارت تخصص حرفه ای ماست .

معماری مورچه
طراحی ویلا

رضا امیریمشاهده نوشته ها

آواتار رضا امیری

سلام، با انگشتانم میلیون‌ها کیلومتر اسکرول کردم تا به هدفم نزدیک بشم و این داستان ادامه داره... یک معمار

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    خانههزینه ساختپروژه هاتماس با ما