ساخت ویلا در صومعه سرا | طراحی ویلا در صومعه سرا

طراحی ویلا در صومعه سرا

طراحی ویلا در صومعه سرا


طراحی ویلا در صومعه سرا

به گزارش مشارکت در ساختطراحی ویلا در صومعه سرا و ساخت ویلا در صومعه سرا توسط دفتر معماری ما طراحی و اجرا میگردد طراحان ما طراحان برجسته کشور هستند شما عزیزان میتوانید جهت بررسی معماران ما با ما تماس گرفته و تمامی اطلاعات طراحان را در اختیار شما عزیزان بگذاریم و همینطور مهندسین عمران مجرب ، در زمینه طراحی و ساخت ویلا هرگونه سوالاتی داشتید با مهندسین ما میتوانید کاملا رایگان مشورت کنید . دیوار سبز و تیم پشتیبانی ما در زمینه معرفی یک نمونه کار خارجی همسو با اقلیم صومعه سرا برای شما عزیزان آماده کرده اند. طراحی ویلا در صومعه سرا در سلوا از وال گاردنا در ارتفاع ۱۵۶۳ متر ، در پای چشم انداز طبیعی چشمگیر دولومیت های میراث جهانی یونسکو ، استودیوی  یک خانه را به سبک معماری عجیب و غریب طراحی کردند.

ساخت ویلا در صومعه سرا

به علت حجم زیاد ویلا در این شهر روز به روز با کانسپت های متفاوت تری روبه رو میشویم از این رو ساخت ویلا در صومعه سرا ما در نظر گرفتیم ایده های متفاوت از نظر سیمای کالبد شهری در اختیار کارفرما بزاریم شما عزیزان تحت هیچ شرایطی دغدغه طراحی رو نداشته باشید با خیال آسوده کارهای خود را به ما بسپارید. این مکان در وسط یک منظره منحصر به فرد قرار گرفته است و منظره ای استثنایی از توده سلما را در خود جای داده است.  طراحی ویلا در صومعه سرا کل این ساختمان دارای معماری مدرنیستی با خطوط تمیز است ، بام سبز اما همچنین دارای مداحی هایی از سنت های معماری مانند استفاده از مصالح محلی مانند سنگ و چوب است. هدف اصلی این پروژه ادغام ساختمان با چشم اندازهای طبیعی کوهستانی آلپی بود. شیب تندی زمین پیشنهاد کرد که ساختمان را در چهار طبقه گسترش دهید طراحی روف گاردن و دو سطح اول آن تا حدی پایین تر از سطح زمین باشد . این خانه یک جبهه کوچکتر در ضلع شمالی دارد ، در حالی که جبهه اصلی با ضلع جنوبی دارای پنجره های بزرگ مشرف به کوه های زیبا است.

طراحی ویلا در صومعه سرا

طراحی ویلا در صومعه سرا

هزینه ساخت ویلا در صومعه سرا

هزینه بستگی به موقعیت زمین و خواسته های کارفرما و نحوه اصولی اجرا ربط دارد از این رو مهندسین اجراء ما در از استادکاران محلی برای پروژه های خود استخدام میکنند تا هزینه هارو حداقل ۱۰ درصد کاهش دهند. روف گاردن در تهران هزینه ساخت ویلا توسط خود کارفرکا از لحاظ زمانی ۶۰ درصد دیرتر و از لحاظ ساخت و ساز حداقل ۳۰ درصد هزینه اضافب رو دربردارد ولی شما به تیم اجرایی ما به صورت مدیریت پیمان قرار داد ببندید ما برعکس متن فوق بالا عمل میکنیم . طراحی ویلا در صومعه سرا ساختمان دارای سه واحد مسکونی جداگانه و یک گاراژ بزرگ با آسانسور اتومبیل است ویلا لاکچری در نوشهر که دسترسی به یک پارکینگ زیرزمینی را فراهم می کند. هزینه اجرای روف گاردن  فضای مورد نظر خانه اتاق زیر شیروانی است که دارای پنجره های کف به سقف برای نمای خیره کننده از منظره است. خانه با توجه به استانداردهای بالای بهره وری در انرژی با رعایت کامل مقررات پایداری محیطی از مواد مورد استفاده ساخته شده است .

 

 

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

مشارکت در ساخت به چه صورت است

دکوراسیون mdf دیواری

جواز ساخت ساختمان

ضوابط نمای ساختمان

نقاشی ساختمان در ملارد

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!