طراحی ویلا در تبریز | ساخت ویلا در تبریز

طراحی ویلا در تبریز

طراحی ویلا در تبریز


طراحی ویلا در تبریز

به گزارش مشارکت در ساختطراحی ویلا در تبریز توسط تیم حرفه ای، ساخت ویلا در تبریز و ایران تخصص حرفه ای ماست. جهت طراحی ویلا تبریز و ساخت ویلا تبریز در تبریز با ما تماس حاصل فرمائید. همکاران ما همسو با اقلیم شهر تبریز برای شما عزیزان مقاله ای آماده کردن از شما کارفرمایان خواهشمندیم مطالعه و بررسی کنید. چمن کاری در تهران این ملک در یک روستای تعطیل قدیمی در ساحل یک مخزن آب واقع شده است. مشتریانی که ساکنین شهر فعال هستند ، ساخت و ساز ویلا در تبریز به خانه خود احتیاج داشتند که بتوانند با فرو رفتن در یک گوشه زیبا و زیبا از حومه شهر ، بدون از دست دادن راحتی روزانه خود ، از زندگی فعال در شهر پنهان شوند. طراحی ویلا در تبریز این پروژه شامل یک خانه اصلی به مساحت ۴۵۰ متر مربع ، یک گاراژ / خانه مهمان با کلیه زیرساخت های مهندسی لازم ۲۵۰ متر مربع ، سونا ۶۰ متر مربع ، و یک مارینا برای یک قایق خصوصی است.

طراحی ویلا و ساخت ویلا در تبریز مشاوره با ما 

ساخت ویلا در تبریز

ساخت ویلا در تبریز به علت اقلیم و آب هوایی نیازمند هر خانواده است طراحی و اجرای فضای سبز هدف اصلی این پروژه حفظ چشم انداز طبیعی با افت توپوگرافی از ۷ متر و ارائه منظره پانوراما از خانه تا آب است. محل قرار گرفتن خانه اصلی و حداکثر فاصله آن از آب و همچنین قرار گرفتن آن در امتداد حصار در ضلع جنوب غربی با جبران ۳ متر توسط مرزهای طرح مشخص شده بود. طراحی ویلا در تبریز در جریان ساخت و ساز و در حال حاضر در مرحله اتمام کار ، مساحت سایت پس از به دست آوردن طرح مجاور توسط مشتری افزایش یافته است که این امر باعث شده است که یک مینی پارک با گلخانه بر روی جدید نصب شود. منطقه بزرگ شده خانه اصلی و گاراژ توسط سکوی ورودی متصل شده است که بالاترین نقطه سایت است. طراح و مجری فضای سبز ساخت ویلا در تبریز  و در عین حال نشان دهنده سطح کلی طبقه همکف است. قرار گرفتن در سایت و بدون ورود به خانه ، می توانید خود را در پشت بام خود پیدا کنید ، که یک تراس عرشه باز با منظره خیره کننده از آب است ، یا پایین آمدن به طبقه پایین گاراژ ، در منطقه آپارتمان های مهمان با دسترسی مستقیم به پارک چشم انداز.

ساخت ویلا در تبریز مشاوره با ما 

هزینه ساخت ویلا در تبریز

هزینه ساخت ویلا در تبریز بستگی به در خواست ها و نیازهای خانواده دارد جهت هزینه ساخت ویلا با مهندسین ما در ارتباط باشید. طراحی ویلا در تبریز  قصد باز کردن خانه به آب ، شرکت فضای سبز تنظیم چیدمان گالری مانند خانه را تعیین کرده است ، که در آن کلیه اتاق ها دارای آب گرا و یکپارچه با یک تراس پوشیده شده از هم قرار گرفته اند که از طریق کشویی پنجره های پانوراما از هر اتاق خانه قابل دسترسی است. در همین زمان ، راهرو در طرف مقابل خانه به گالری از هنر مدرن تبدیل شده و فضای دو طبقه پله اصلی به یک اتاق نشیمن با یک دیوار “سوراخ شده” تبدیل شده است ، جایی که پنجره ها به عنوان درک می شوند مجری روف گاردن ساخت و ساز ویلا در تبریز بخشی از نمایشگاه هنر پالت غنی و تنوع بافت های چوبی در نمای ساختمان با محیط طنین انداز است و کنتراست چوب و بتن معماری رابطه هماهنگ بین کار طبیعت و کار انسان را برجسته می کند.

ساخت ویلا در تبریز

ساخت ویلا در تبریز

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

نما شسته کار

دکوراسیون open آشپزخانه

گرفتن جواز ساخت چقدر طول میکشه

ضوابط نما ساختمان

نقاشی ساختمان در ورامین

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!