طراحی ویلا در کلاردشت | ساخت ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت


طراحی ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت و ساخت ویلا در کلاردشت این پروژه توسط مهندسین ما برای کارفرمایان عزیز تهیه و آماده شده تا نسبت ساخت ویلا لوکس در کلاردشت به اقلیم کلاردشت بتوانند یک نمونه موردی ویلا رو مشاهده و مطالعه فرمایند بعد از بررسی های لازم شما میتوانید با مهندسین ما کاملا رایگان در زمینه ساخت ویلا مشاوره بگیرید . یک شیب ملایم با چشم اندازهای باز از چمنزارها ، دانوب و یک آسمان به ظاهر بی پایان – و خاصیت یک گوهر واقعی است. چه مکانی عالی برای یک خانه خاص است. روف گاردن مراجعین – یک زوج میانسال – در اینجا رویای مادام العمر خود را برآورده کردند. آنها خانه ای وسیع و سطح زمین را می خواستند که در آن طبیعت ، منظره ها و فصول نقش اصلی را ایفا می کنند. طراحی ویلا کلاردشت شاتزلمیر یک گروه سه قسمتی است که در مجموع ۷۶۰ متر مربع از فضای زندگی و قابل استفاده دارد که با لعاب های کف تا سقف بدون وقفه به چشم انداز باز می شود. طراحی ویلا در کلاردشت رو به خیابان ، نمای عمدتاً کم نظافت ، تضاد معماری و حفظ حریم خصوصی را تضمین می کند. ساخت ویلا کلاردشت مرکز اتاق نشیمن مانند اتاق استراحت طراحی شده با آشپزخانه باز ، ناهار خوری و یک اتاق شومینه متعاقب آن. از آنجا ، یک پل شیشه ای با یک اتاق خواب مستر ، حمام مستر با وان ایستاده ، اتاق رختکن و اتاق تناسب اندام در قسمت خواب قرار می گیرد. از بیرون ، برش حجم جلوه ای کوتاه به خانه خصوصی تا استخر بی نهایت می بخشد. این قسمت تا حدودی به داخل ساختمان کشیده شده و در باغ بصری و با افق و دانوب در باغ فیوز می شود.

کابینت

کابینت

جهت طراحی ویلا در کلاردشت با ما تماس حاصل فرمائید.

طراحی ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت

ساخت ویلا در کلاردشت

ساخت ویلا در کلاردشت مکعب دو طبقه با یک سقف شیب دار و ورودی جداگانه فضای خلاق این زوج را نشان می دهد: او یک طراح مد است که در آتلیه خود کار می کند و بالاتر از آن فضای کاری وی است که با چشم اندازهای پانوراما مشخص می شود و علاوه بر این ، مکعب نیز دو آپارتمان مهمان دارد. بین مسکونی و استودیو ورودی اصلی ویلا است. طراحی روف گاردن طراحی ویلا در کلاردشت متصل به این پل شیشه ای دوم ساختمان فضایی پوشیده و بدون سرپوشیده است که به طور مستقیم از آشپزخانه و اتاق پذیرایی قابل دسترسی است. از اولین پرتوهای آفتاب در بهار و به دور تابستان هند باواریا ، مرزهای بین داخل و خارج با هم ادغام می شوند ، به طوری که طبیعت فضا را اشغال می کند و محیطهای ویلا را با فصول خود شکل می دهد.  ساخت ویلا در کلاردشت شروع تراس با سنگ فرش آن تقریباً در کل طول ساختمان تقریباً ۴۶ متر امتداد دارد. مطابق با نمای بیرونی سفید ، محوطه سازی باغ فضای داخلی نیز کاهش یافته و بی موقع است: طراحی ویلا در کلاردشت چند سایه طبیعی طبیعی و مواد با کیفیت بالا مانند کف سنگی ماسه ای ، مبلمان گردو و مبل های چرمی چرستفیلد به رنگ کوکنگاک به اتاق ها ساختار و شخصیت خود را می بخشد. ، و گرما آشپزخانه به رنگ سفید ساده با چند جزئیات خاکستری تیره متناسب است. لوستر بالای میز ناهار خوری لهجه بازیگوش را تنظیم می کند.

جهت ساخت ویلا در کلاردشت با ما تماس حاصل فرمائید.

طراحی ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت

هزینه ساخت ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا در کلاردشت پشت دیوار از تخته های چوبی باریک و ظریف ، درب ورودی اصلی ، یک رختکن ، یک درب کشویی به آتلیه و دسترسی به پارکینگ زیرزمینی و زیرزمین را پنهان می کند: هزینه ساخت ویلا در کلاردشت سطح زیرزمین سطح ارتفاع بین خیابان و طرح شیب دار را جبران می کند. ساخت ویلا در کلاردشت که ویلا به صورت یک طبقه ظاهر می شود لنداسکیپ طبقه پایین ، جنب اتاقهای فنی و کاربری ، پارکینگ زیرزمینی است که دارای چندین پارکینگ است. صاحبخانه یک جمع کننده پرشور اتومبیل های سریع و موتور سیکلت است.  طراحی ویلا در کلاردشت در اینجا ، طراحی و اجرای فضای سبز در سراسر تهران جایی که دیگر منظره منحصر به فرد با فصول خود ، دیگر نمی تواند مسلط باشد ، مفهوم رنگی که عمداً رنگارنگ است بر خلاف طراحی محدود و غیرقابل تصرف بی زمان ساختمان ، تعجب آور است: نارنجی گرم و صورتی قدرتمند که جو را آرام می کند.

جهت طراحی ویلا در کلاردشت با ما تماس حاصل فرمائید.

ساخت ویلا در کلاردشت

ساخت ویلا در کلاردشت

طراحی ویلا لاکچری در کلاردشت

طراحی ویلا لاکچری در کلاردشت این بازیگوش بودن ، شوخ طبعی و طنز را می توان در توالت مهمان دو طبقه با یک چراغ قوه مشاهده کرد که کاملاً به رنگ صورتی است. اولین بازدید کننده ها قبلاً مفقود گزارش شده بودند زیرا هنگام ورود به “مکان آرام” که آنها می خواستند تجربه خود را از طریق رسانه های اجتماعی با جهان به اشتراک بگذارند، محوطه سازی با چمن چنان غرق شدند. ساخت ویلا در شهریار طراحی ویلا در کلاردشت در کل ، ویلا شاتزماایر معماری متناسب است که کاملاً با هدف ارائه طبیعت یک مرحله بزرگ انجام می شود: جلوی شیشه ای در تمام طول این مجموعه باعث می شود ساخت ویلا لوکس در کلاردشت فضای زندگی به محیط اطراف و آسمان باز شود: محوطه سازی در تهران ساخت ویلا در کلاردشت بسته به فصل و زمان روز میزبان ها یک بازی جذاب و همچنین گاه بازی نمایشی از نور و رنگ ارائه می شود که به تعبیر خودشان ، آنها هرگز نمی توانند به اندازه کافی از آن استفاده کنند.

ساخت ویلا در کلاردشت

ساخت ویلا در کلاردشت

پیشنهاد مقاله برای مطالعه بیشتر : 

مشارکت در ساخت تهران

دکوراسیون میز تلویزیون led

جواز ساخت چیست

هوشمند سازی ساختمان در شیراز

نقاشی ساختمان در کرج

اگر میخواهید زندگی شخصی و مهندسی خود را یک عمر بیمه کنید چک لیست های ساختمانی را تهیه کنید.

    1. چک لیست ساختمان
    2. چک لیست عملیات مکانیکی
    3. چک لیست الکتریکال

رضا امیریمشاهده نوشته ها

ساختمانها و محیطهای اطراف آنها همیشه داستانهای تامل برانگیزی ارائه کرده اند که در نهایت من را به شناخت ، نوشتن و مطالعه معماری سوق می دهد. من در سال 95 فارغ التحصیل شده ام ، می خواهم شغلی را دنبال کنم که به من کمک کند بینش و روایت های مربوط به معماری را با ابزاری که به بهترین شکل درک می کنم ، یعنی نوشتن ، به اشتراک بگذارم. من احساس می کنم نیاز به دانستن دنیای هنر و معماری با دیدگاهی است که به تقویت ایده ها کمک می کند و بحث های مفصل را در سراسر جهان ایجاد می کند. ساختن با کلمات باعث شده است که من بتوانم معنی و اهمیت واقعی معماری و بازنمایی آن را در زندگی روزمره خود درک کنم ، به همین دلیل مشتاق تبدیل شدن به یک داستان نویس هستم که مردم را از درجه و اولویت معماری آگاه می سازد. رضا امیری

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

واتس آپ - مشاورهتماس با ما - مشاوره